Велико Търново и региона - благотворителна, предколедна

  • 23 029
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 60
 buterfly , ЧЕСТИТО !
явно е че сега няма да коментираш раждането - ама поне сподели кой те изражда??

за коликите - спасение няма...Ние бяхме с ужасни колики. Помагаше примерно давам Еспумизан 1 седмица и организма му привиква. После му правех чайче от копър ( ама запича ) и след 5-6- дена връщам на Еспумизан. Първите дни има ефект. А най-добре помагаше като го взема и като го гушна в мен - корем в корем - и си заспиваше милото без плаче . Но това си е просто физиологично състояние. Аз изпадах чак в паника като вземеше да реве до почервеняване....Ама да ти кажа - отминава. После вълната със зъбите заличава всички спомени от коликите  Mr. Green

А вода на Картала нямаме , щото просто си е традиция най-вероятно... преди един месец имаше период, в който я спираха всеки ден по няколко пъти  #2gunfire  няма да ви кажа с малкото бебе и в 21век как ми идеше да взема един танк и да ги взривя онези ми....

*Iman* , успех и на теб на изпита!!! Твоето определено звучи по-сложно от моето  Rolling Eyes . Дано стане принтерът, че да не се тревожиш  Peace

# 61
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Честит рожден ден на патерици на Лъчко! Нека расте здрав и силен мъж!

Честита мъжка рожба на buterfly! Нека ви е здрав и много послушен!
А на мама - бързо възстановяване!

Веси, тъкмо за сервиза на Канон си мислех, ама ти си го намерила!

# 62
  • Мнения: 60
аааа, да вметна - не се подлъгвай по разни реклами на Колийф, Инфакол и т.н. - всичките сме ги пробвали. Всичките са с еднакви съставки. Това са си газове. Тъй че - ще минат . На теб ти остава да се въоражиш с търпение.

мдааа, сигурно ми личи , че хич не ми се пише реферат...  Mr. Green . ПОвече ми спори да пиша тук , отколкото по реферата  Laughing

# 63
  • Мнения: 91
Бътерфлай,честит ви син  bouquetда ви носи само радости и да се гордеете с него HugЗа коликите-старай се да спазваш 3 часа между храненето,да не се заварва стара с нова кърма,щипка копър,но много малко,колкото леко да се оцвети водичката,защото ако е по-концентрирано пак води до колики,топли кърпи на стомахчето,но гушкането си остава най-добрия лек Simple Smile

# 64
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
:За коликите-старай се да спазваш 3 часа между храненето,да не се заварва стара с нова кърма,

Това не се стърпявам и ще го пусна в бисерите за кърменето.


Бътерфлай,да ви е живо и здраво детето!
Кърми си на поискване Peace

# 65
  • Мнения: 884
Здравейте! не съм писала отдавна-просто напоследък разбирам значението на фразата "Нямам време!!!!!!!!!!!!". На всички нови мами желая здрави и послушни бебчета, на всички бремелинки-безпроблемна бременост, на рожденичките-късмет , любов и всичко друго , от което имат нужда.
 При нас нищо ново-мислех , че комбинацията между пубертет и бебе в период "зъбоникнене" поне ще постопи малко килограмите от бремеността, обаче и този цирк не успява да сломи завидния ми апетит. Това е , идват празници, ще се задържам повече в къщи, така че ще съм по-активна!

# 66
  • Мнения: 60
абе тия от ВиК да не би да ме дебнат кога пускам пералнята и тогава да ми спират водата  #2gunfire   #Cussing out 

пак няма вода. а навън времето е перфектноооо....прецаках се - днес мислех да не излизаме, а сега е толкова топло, за разлика от вчера...  Crossing Arms

 

# 67
  • Мнения: 69
reme честит рожден ден на мъжлето Лъчко,как се радва на тортата-голям сладур  Heart Eyes
buterfly честита рожба,дано скоро се оправите и не се мъчите повече  Hug
polinita к'во е това-да нямате вода,да не сме на село....тоя град няма да се оправи,пък и картала е един от главните квартали,не като моя  ooooh!

# 68
  • Мнения: 1 546
buterfly , честито синче! Да расте здраво и добро дете! Hug За коликите - при нас много помагаше леко масажче на коремчето, по часовниковата стрелка, давах и Инфакол, ама май повече помогна една гадория Бейбинос. Обаче ,както е казала polinita   - коликите са песен в сравнение със зъбите. Whistling Mr. Green Що се отнася до кърменето и връзката с коликите - може да спазваш лека диета, без боб, леща, ограничено количество мляко, наблягай на картофите, ориза и месцето. Wink

reme   - да ти е жив и здрав юнака! Hug

# 69
  • Мнения: 1 763
Мерси за пожеланията от мен и от Лъчко!

Честито на новите мами, да са им живи и здрави децата и много да ги радват!

За коликите- при нас Еспумизанът вършеше страхотна работа, давах на абсолютно всяко хранене. Почти не съм разбрала какво е това колики.

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
buterfly да ти е живо и здраво момчето.Аз да се включа по въпроса за коликите-при нас много ни помогнаха капките"Бейбинос",както и същото кремче за коремче... и разбира се когато видехме зора,вълшебният шум на сешоара.. върши чудеса.

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Ау,Доти страхотна красавица си имаш Hug

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Благодаря ти Сиска Simple SmileНека си я похваля Embarassed Март месец ще е на корицата на списание"9месеца" Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 5 696
Март месец ще е на корицата на списание"9месеца" Heart Eyes
И има защо  Heart Eyes. Мнооого е хубава.

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ТЕДИ!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ,ПРОФЕСИОНАЛНИ УСПЕХИ,ЗДРАВО  ДЕТЕ,ПОСЛУШЕН МЪЖ И ДА ВЗЕМЕШ ДА СЕ РАЗПИСВАШ ПО РЕДОВНО ТУК!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт