Новите почистващи тампончета на Garnier?

  • 2 326
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Щях да си ги взема тези тампони, но май ще се откажа.

Аз използвам крем за лице на Дева. Струва около 4,50 лв. На 17 год. съм и кожата ми е нормална/суха, нямам пъпки. Използвам крем за хидратиране. Сега си купих на Lirene Under 20 с диня за млада кожа, но още не съм го използвала. Надявам се да е хубав.  Simple Smile

brazilka ти на колко години си и с каква ти е кожата? Какъв крем или почистващо средство си търсиш?  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 478
Еве Hug Радвам се, че те засичам тук. Писах ти ЛС Hug

Щях да си ги взема тези тампони, но май ще се откажа.

Аз използвам крем за лице на Дева. Струва около 4,50 лв. На 17 год. съм и кожата ми е нормална/суха, нямам пъпки. Използвам крем за хидратиране. Сега си купих на Lirene Under 20 с диня за млада кожа, но още не съм го използвала. Надявам се да е хубав.  Simple Smile

brazilka ти на колко години си и с каква ти е кожата? Какъв крем или почистващо средство си търсиш?  Simple Smile

аз съм на 25 години и съм доволна от крема, който ползвам. Кожата ми е смесена. Просто ми изглеждат примамливо тези тампончета, защото са компактни и стават за в чанта и пътуване. Това ми е идеята. Иначе и аз нямам пъпки. Реших преди да ги купя просто да попитам какви са отзивите за тях, но явно май са много нови и никой още не ги е пробвал Confused

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Еве Hug Радвам се, че те засичам тук. Писах ти ЛС Hug

Щях да си ги взема тези тампони, но май ще се откажа.

Аз използвам крем за лице на Дева. Струва около 4,50 лв. На 17 год. съм и кожата ми е нормална/суха, нямам пъпки. Използвам крем за хидратиране. Сега си купих на Lirene Under 20 с диня за млада кожа, но още не съм го използвала. Надявам се да е хубав.  Simple Smile

brazilka ти на колко години си и с каква ти е кожата? Какъв крем или почистващо средство си търсиш?  Simple Smile

аз съм на 25 години и съм доволна от крема, който ползвам. Кожата ми е смесена. Просто ми изглеждат примамливо тези тампончета, защото са компактни и стават за в чанта и пътуване. Това ми е идеята. Иначе и аз нямам пъпки. Реших преди да ги купя просто да попитам какви са отзивите за тях, но явно май са много нови и никой още не ги е пробвал Confused

Аз ги търся от месец и нагоре. Никъде ги няма. В петък ги търсих в Ивис-а в Стара Загора, но ми казаха, че са свършили.  Cry

# 18
  • Мнения: 779
 абе има ги от няколко месеца,не са нови,гледах ги някъде...

# 19
  • София
  • Мнения: 478
абе има ги от няколко месеца,не са нови,гледах ги някъде...

вчера ги търсих на няколко места, включително аптека и ги нямаше - или бяха свършили или не са получили още newsm78 Ще ми кажеш ли къде си виждала, че искам да ги пробвам newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 4 751
brazilka, във всички аптеки на Витошка и Графа ги има Peace

# 21
  • Мнения: 491
Хвърлих им око на рекламата. Някъде четох много добри отзиви за тях. Та затова мисля и аз да ги опитам.

# 22
  • Мнения: 68
Аз пък не бях гледала никаква реклама, ами ги видях случайно и си ги взех. От 2 седмици ги ползвам и съм много доволна.
Бразилка, напускали са ги почти навсякъде. Grinning

# 23
  • Мнения: 57
В Пикадили, пък и в повечето супермаркети ги има, не само в аптеките се намират.

Сестра ми ги ползваше, ефект имаше, премахнаха й черните точки, обаче така й изсушиха кожата, че имаше лишейче на лицето. Вече 2 седмици оправя последиците от ползването на тези тампончета. Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 478
Успях да ги намеря тези тампончета и от няколко дни ги ползвам. Много съм доволна, наистина леко изсушават, но и без това кожата ми е мазна. Взех да ползвам по - мазен крем и няма проблем. Наистина ако някой има много суха кожа, не са подходящи, за всички останали ги препоръчвам, защото определно кожата ми само за няколко дни стана много по - чиста и хубава Crazy Ще видим как ще действат при продължителна употреба newsm78

Общи условия

Активация на акаунт