Емоционалното ви състояние по време на бременност!

  • 5 003
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Ами като ти се реве,реви си!Като ти се смей,смей си се! По- важното е да не задържаш емоциите си!То хората не можем да сме еднакви,а това което описват е доста присъщо на една бременна,макар и не задължително. Аз пък съм станала самото спокойствие. Почти нито не може да ме извади от равновесие,весела,щастлива,поне засега!

# 16
  • Мнения: 43
И аз преди си бях по-емоционална,но май до 4-5-я месец бях направо кълбо от нерви.

# 17
  • Мнения: 498
Различно през двете бременности,с втората бях много на моменти,ту нервна,ту разстроена от глупости,ту си бях съвсем нормална

# 18
  • Мнения: 826
Карам много спокойна, бих казала незабележима бременност. Емоционалното ми състояние хич не се е променило. Дори гледам някак по-трезво и ясно на много неща. По-скоро по някога се възползвам чисто по женски и се правя на по чувствителна с цел да получа нещо Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 316
И по време на бременността, и няколко месеца след раждането състоянието ми беше като твоето. Така и не разбрах от радост ли, от напрежение ли? Плачех дори на песни, така че според мен е нещо нормално!

# 20
  • Мнения: 4 784
Аз по принцип съм си доста емоционална натура. Не ми е чуждо нещо хубаво, разнежващо да ме просълзи.
Все пак, не съм ревла, но и не крия емоциите си. И преди, и по време на, и след бременността си съм си все така.

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 00:04 от veni9

# 21
  • Мнения: 374
Аз не се промених по време на бременността, поне така си мисля де Laughing Ако съм била по-нервна от обикновено, мъжа ми го е отнесъл, а аз дори не съм разбрала Mr. Green Embarassed Иначе по принцип съм си ревлива....

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Чакай мила,имаш още време да навлизаш в емоциалноста Grinning
Мъжа ми си намираше постоянно работа навън,защото не можеше да ме търпи Joy
много мрънках..... Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 780
От едната крайност изпадах в другата.Ту сияеща и щастлива, ту потисната и плачлива.Повече ме избиваше на рев.

# 24
  • Мнения: 352
 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45-точно това

# 25
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
От едната крайност изпадах в другата.Ту сияеща и щастлива, ту потисната и плачлива.Повече ме избиваше на рев.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 89
Аз не забелязвам голяма промяна. Само помня, че като родих миналата година известно време след това много се ядосвах за дребни неща и имах чувството, че никой не се интересува от мен и не ме разбира Rolling Eyes


Често се чувствах по същия начин докато бях бременна  Laughing Направо не можех да се понасям на моменти.След всеки безумен изблик ми ставаше тъпо и се чувствах виновна,че се държа така.Все се успокоявах,че това скоро ще се промени... Е,не стана така-даже след като родих имах такъв период  ooooh! Как ли успяха да ме изтърпят околните...

# 27
  • Мнения: 1 174
Извън бременността съм уравновесен и сдържан човек и мога да кажа, че успявам да контролирам емоциите си, но това изобщо не важеше за първия път, когато чаках бебе, както и сега.Особено през първите 3 месеца, когато всичко наоколо ме изнервяше с миризмата си, а настроенията ми се меняха ежеминутно! Wink
Като цяло, имах спокойна първа бременност, надявам се и тази да е такава. Simple Smile

# 28
  • Попово
  • Мнения: 687
с една дума- нестабилно

# 29
  • Мнения: 645
много спокойна бременност Peace

Общи условия

Активация на акаунт