Май 2005 - тема 120

  • 20 709
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 465
Ей как забравих да честитя ходещите крачета на Павката ooooh!, сори Дианка кога порасна момчето, браво да ти е живо и здраво отстрани бързо стават нещата...

Avgusta и аз да се присъединя страшна снимка ти е направило синчето Heart Eyes

Дидка успех с цигарите, аз засега ги нося още в чантата си Wink, е малко завиждам на непушачите ама  Rolling Eyes, паля само с кафето но си палвам bowuu.. Най интересното при мен е че големия незнае че запалвам и уж си му служа за пример ...абе да сме здрави Hugно кога ли сестра му ще ме издъни Wink

За късметите любовта в къщи се падна на баткото, бащата пак ще сменя колата Wink, малката е с учение а аз с парата Grinning

# 271
  • Мнения: 995
а ако отиваме някъде на хотел може и да ти е смешно, но в един сак слагам 2 духалки.....
Хич не ми е смешно даже. И аз съм го правила тоя номер. Обаче в случай като нашия и духалките не помагат, нали проблема е в тока Tired

Мартеа, за хоби няма да имаш време, душа. Близнаци ще са Wink
Гуш, да и се не надяваш на Якоруда. Къде се намира, че ми се приядоха пресни пържени картофки Embarassed
Августа, невероятна снимка ти е направило детето. Да го поздравиш!

# 272
  • София
  • Мнения: 2 896

Гуш, да и се не надяваш на Якоруда. Къде се намира, че ми се приядоха пресни пържени картофки Embarassed


Между Рила и Родопите - на 40 км от Велинград и на 30 км от Разлог и Банско.
Ето сайта на хотел Хелиер

# 273
  • Мнения: 2 407
Честити ходещи крачета на Павката! Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 2 437
Мерси за честитките към малкото ми момченце  Heart Eyes

Днес ще правя прощъпулника и ще чакам само бабите. Мислех да сме си само ние, но пък за тях това е голяма радост и няма как. Други гости ням да каня, дано няма сърдити.

Августа, снимката е страхотна!


Мамита, времето навън е приказно! Вали ситен сняг, всичко е покрито в бяло, чисто, направо страхотно! Мислехме днес да водим децата на пързалка, но ще го отложим, защото снегът е много дълбок Simple Smile Иначе в квартала освен "главната" улица няма нищо разчистено или наръсено с пясък. Улиците са по-неразчистени отколкото на село и така е откакто заваля в началото на празниците. Отдолу под снега е гладък лед и да се изкачиш по някоя от стръмните улици си е почти невъзможно ooooh!  Но пък са страхотни пързалки  Grinning

# 275
  • Мнения: 2 407
Диана ще чакаме снимки.Времето найстина е разкошно.
Иначе улиците ги чистиха снощи.
Аз днес ще поработа малко ,че отсвирих положението.

# 276
  • Мнения: 465
Ренка честит рожден ден , да си много щастлива и обичана    bouquet  bouquet  bouquet


Иви качила си снимки на твоите принцеси, много са пораснали толкова са сладки Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 11:43 от buba76_

# 277
  • София
  • Мнения: 2 896


РЕНКА, ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И КЪСМЕТ!



# 278
  • Мнения: 449
РЕНКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ОСТАНИ СИ ВИНАГИ ТАКАВА! НЕКА ЗДРАВЕТО И ЩАСТИЕТО БЪДАТ ТВОИ НЕОТМЕННИ СПЪТНИЦИ!

# 279
  • София
  • Мнения: 2 437


Ренка, Честит Рожден Ден! Пожелавам много здраве- за теб и семейството ти, много любов и много, много късмет!

# 280
  • Мнения: 948
Ренка, честит рожден ден и от мен!Пожелавам ти здраве, щастие, късмет, любов и приказни изживявания с любимите ти хора!



Честити ходещи крачета на Павката!Все по равни и гладки пътища в живота си да стъпва! Hug

# 281
  • Мнения: 995
Рени, честит празник! Да имаш здраве и щастие в изобилие!  bouquet

С малко закъснение - Честит имен ден на Сиска и Силия на Димана   bouquet

трябва по-често да гледаме в календара

Утре няма да водя Ава на градина. Свеки извади аргумента, че градината не е отоплявана 15 дни и утре ще е много студено.
Ако знаете какъв хубав снежец натрупва при нас... Simple Smile

# 282
  • Мнения: 480
Благодаря ви, милички, за пожеланията!  Hug Да ви се връща!
Тази година рождения де ми се пада в неделя, също като годината, в която съм се родила. И понеже това не се случва често, като погледнах назад, през точно тези години от живота ми са настъпвали някакви генерални промени. Хубави. Дано и тази година да е така.

И при нас снега е божествен. Момчетата се пързаляха с шейна преди обяд. Сега малкия спи уморен  Laughing

# 283
  • Мнения: 2 407
Който не гледа  ooooh!
Биренка ,честит рожден ден,много здраве,6тастие и успехи!
И тук снега е уникален, Ники игра малко, и аз утре няма да я водя на градина,че Жоро ще дойде да я вози с шейната.

# 284
  • Мнения: 472
Ренка, да си много здрава, щастлива, винаги специална и обичана!
Честито и на всички, именници, които съм пропуснала да поздравя! Да са много здрави и с гордост да носят името си!
Дианка, честити ходещи крачета на Павката! Да са му гладки пътищата и весело изкарване  Hug
Августа, ми то мацката си е мацка  Wink. Поздравления за малкия фотограф  Hug
Ама пък хубави късметчета са ви се паднали  Laughing. Пожелавам ви наистина да се сбъднат  Hug.
Ние тази година явно ще вземем да станем милионери  Wink. От коледната погача, паричката се падна на мъжа ми. Ние с Маги пък на Нова година изтеглихме късметчета все с пари  Wink. Ако зачезнем, да знаете, че сме уцелили джакпота  Joy.
Камий, радвам се, че пак пишеш  Hug
Кате, страхотни сте  Hug
Иви, много са ти сладки принцесите. От все сърце ти пожелавам тази година да е много хубава за вас и всичките ви проблеми да са останали назад  Hug.
На вън наистина е страхотно. С Маги яко се повъргаляхме в снега. Понеже ни измръзнаха ръцете, решихме да тичаме и да ритаме сняг. Тарикатката, поне не може да ритне толкова силно, че да ме уцели такъв номер ми извъртя  ooooh!. Накара  ме да спра, че се била изморила. Като отидох до нея такъв шут ми наби в коляното, че свитки ми излязоха  Sick.
Весел и снежен последен почивен ден  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт