Какви подаръци ще подарявате на учителките в детската градина?

  • 8 839
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 41
  В нашия град не съм и чувала за подобна практика- да се подаряват новогодишни подаръци на госпожите( може би малко габровци си падаме)  Виж за 8-ми Март-да, събираме пари и купуваме общ подарък.

# 76
  • Мнения: 3 695
дребни коледни сувенири- еднакви за лелите и госпожите. важен е жестът, а не размерът на подаръка.
Peace

# 77
  • Мнения: 627
Нищичко няма да им подарявам. Да вземат първо да си гледат добре работата и да спрат да реват, че им били малки заплатите, пък тогава да чакат подаръци...
Че децата не са виновни за малките им заплати, и на който не му харесва е свободен да напусне тази работа. 

# 78
  • Мнения: 342
Аз взех на мед. сестри и лелките (общо 4 броя)по една коледна ваза ,кутия бонбони "мерси" и кафе. Мисля,че го заслужават.

# 79
  • Мнения: 799
От името на цялата група - по 20 лева в плик с картичка за 2-те учителки и лелята (парите се взеха от общите пари, събрани в началото на учебната година).

Лично от мен - по една чаша за кафе с коледни мотиви за 2-те учителки и лелята, както и 2 играчки за цялата група. Тези подаръци опаковах, надписах (за г-жа ........., за леля ........, за група ..........) и връчих в торбата с подаръка от дядо Коледа за детето, който трябваше да занесем няколко дни преди тържеството, така че г-жите едва ли знаят от кого са  Peace

# 80
  • Мнения: 3 695
Занесохме им по една коледна свещ с формата на снежен човек. Наблегнахме на жеста, мисля, че се зарадваха.  Peace

# 81
  • Мнения: 352
Нищо не съм им купила.Видях обаче ,че другите майки от групата носеха подаръци и за госпожите и лелката и даже и за директорката.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 249
Занесох на сутринта скромен плик с вкусотийки за почерпка + картичка, на която пиша, че това е от Симона и нейните родители за целия екип на яслената група. Нямам възможност да правя персонални подаръци за всички, а исках да им оставя нещо дребно в знак на благодарност, защото така усещах нещата.

Следобяд майка ми като прибирала детето, всички от смяната излезли да й благодарят за жеста.

# 83
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
И аз съм направила едно пликче със сладки и бонбони за почерпка + картичка за учителките и лелите на групата, в която е сина ми и още една за жените, от яслата, които се грижиха миналата година за него. Може да е скромно, но е от сърце  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 242
леле , момичета..... doh
добре , че сте вие  и да прочета темичката ,за да се сетя , какъв огромен пропуск щях да направя - веднага се обадих на една приятелка и двете днес ще вземем нещо заедно за целия колектив , защото всички се грижат за децата.
БЛАГОДАРЯ ви   newsm20

# 85
  • Мнения: 5 391
Няма да подарявам...някак не ми идва отвътре тази показност.

# 86
  • Мнения: 3 537
Подарих на госпожите и лелките по една керамична коледна чиния Peace

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нашите не заслужават и няма да нося нищо.

# 88
  • Мнения: 242
днес подарихме на целия колектив бисквити, бонбони, щолен, кафе и 3 в 1, пина колада, ядки и коледна звезда. като се им впредвид, че са към 20 жени, не е много но е от сърце. те са изключително внимателни с нашите деца и го заслужават. бяха истински трогнати , даже на едната лелка й се напълниха очите със сълзи и каза - за толкова години за пръв път някой се сеща за нас!
аз това не го приемам за показност, а го направих защото си мисля , че е хубаво някой да се сети за теб - усмивките им ще ме съпровождат цял ден.....весела Коледа на всички и благодаря, че ме подсетихте    santa2

# 89
  • София
  • Мнения: 2 298
На двете учителки, лелката и директорката - по една голям коледна чиния, на учителките по музика, английски, латино и народни танци и на сестрата - по едн коледен свещник. И всички поаръци с надписана с пожелание картичка. За децата - две коледни торбички пълни с шоколадови вафли, за почерпка на тържеството и три комплекта завивка и възглвничка за кукла, за да се прибави към игрчките им.

Общи условия

Активация на акаунт