Отговори
# 225
  • Мнения: 1 768
Една честитка и за Маймунката. Peace
Да е здрава и винаги усмихната!





А  за зодиите.. Crazy В нашето семейство сме две женски стрелчета и един мъжки водолей.

# 226
  • Мнения: 1 610
Ха наздраве за рожденниците!Да сте живи и здрави и още сто години да ни радвате във форума!
'Убава зодия е Стрелеца, ама по-"убава от Лъва нема. Mr. Green

Шоши, алтернатива на моето е това http://www.daenischesbettenlager.de/epages/bettenlager_de.storef … ?FromCatalog=1061

Ето го моето http://www.thuka.com/Default.aspx?ID=4473 Аз си го поръчах с наклонена стълба, от Carry home/ дискаунтер към XXXLUTZ/ за 289 евро  в малко по-добър вариант - серията МAXI . Разделяемо е. Стабилно, много стабилен бук. Иначе всичко си плащаш, дръжките, допълнителните летви за сигурност на горния етаж, масичка към леглото. Матраците ми излязоха по 100 евро парчето, латен ролрост 40 евро на бройка. Виж в дискаунтите към големите вериги, там има мебели на Thuka. "Thuka e евтината марка на Flexa" ми каза позната в магазина, аз не вярвам много , но не ми се занимава да търся прилики и разлики . Както и да е, но на мен не ми пречи, че дървото има повече чепове , отколкото леглото на Флекса. ЩЕ го преглътна някак в замяна на 1200 евро. Wink

# 227
  • Мнения: 30
Много празнуващи, много нещо човек не може да свари да ви честити.
Добре дошли на Яана, Анна и Йонас ! Да са живи, здрави много щастливи и големи късметлии! А това важи и за племенничката на Ванче мамче.

Голямо честито и на рожденичките Биба и Мамунка!
 
Ние в къщи сме две рогати, козирожка и овен.Бибе ние май с твойта щерка сме на една дата.Очаква се едно лъвско, ако не реши да е наопаки, т.е. раче-осмокраче

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 00:16 от pazza

# 228
  • Мнения: 1 242
Бибе, мила ми астрална близначке! Да си здрава и честита, все така точна стрелкиня! Винаги и само в целта! Наздраве с нещо студено!  bouquet

На гостите предлагах уиски, бира, мастика и ракийка. Всичко много хубаво, ама всичко и много топло. Включая в камерата нямаше лед. За сметка на това обаче замразена кърма. Но хайде, простено бе на дивата кърмачка.  Mr. Green

МаУе-УеУе, мерси, дами за многото и хубави пожелания! Да ви се връщат!
Моята щерка иска да ми пожелае още нещо. Добре се държа пред гостите, но когато сме насаме ми гука. Да, отивам да я доизслушам.

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 10:36 от Мамунката

# 229
  • Мнения: 517
Добро утро... bowuu

# 230
  • Мнения: X
Ето малко снимки, ще разказвам подробно по-натам.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=320627

# 231
  • Мнения: 508
Честито на стрелкините, Биба и Мамуна  bouquet Много щастие.

Дбре дошли, малки, красиви и сладки бебенца Hug

Искам да ви ра3кажа, колко съм въ3мутена Twisted Evil и бясна.
Обажда се приятел на мъжа ми преди няколко дни и пита дали сме си у дома в петък вечер, 3а да минели покрай нас. Ка3вам му, да, но а3 имам клиентка и ще работя до 8. Не пречело, ще дойдат към 7. Не ра3брах, 3ащо ще минават и 3а да ми стане по-ясно дали се самопоканват или нещо по работа, попитах, дали да се приготвя ( готвене ). Амиии, както съм желаела. Стана ми ясно, че ще е гости и ме хвана яд. Първо, а3 не ходя неканена. Това ме подра3ни. После 3наят, че сме с бебе и а3 работя. В 8 естествено си ляга. Това всичкото го преглътнах, но побеснях, когато гостенката в3е да дохрани Петерчо, докато ида в кухнята и като свърши с яденето, обли3а лъжичката и му я даде да си играе. Естествено, той я напъха в устата си. Вярвайте ми много ме хвана яд, а не ка3ах нищо и 3атова ме е яд още повече. С мръсната си гадна цигарена уста, пълна с ра3валени 3ъби Twisted Evil

# 232
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Наздраве за вчера помъдрялите другарки! Още 100 години да вдигате наздравици!

Перле, дано не се самопоканват друг път тези гости Confused Чак на мен ми стана гнусно  Sick

# 233
  • Мнения: 911
Иzтрих, благодаря ви, момичета! ще се обърна към Пела и Мата, трябва да има и начин да се раzберат някак...те толкова се обичаха.

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 02:59 от Сердика

# 234
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 904
Серди, не знам какво да кажа, освен че ми дожаля много и ми стана много мъчно Sad Мата по принцип има разни приятелки адвокатки, ако тя може да помогне, ама я няма на линия и не знам дали не са тръгнали за насам Confused Ако искаш, пусни й едно лично

# 235
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Серди, Пела е адвокатка, вярно, че е варненка, но може пък да познава софийски колеги.

# 236
  • Мнения: 1 190
Оо наистина много тъжна история, съпругът, на моя много добра приятелка от детството, е с МС - много коварна болест .. не мога да дам съвет Confused

# 237
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Извинете че нахълтвам така.
Но искам да питам ,дали случайно няма някое майче от Отобрун? Може и на ЛС.
Весели празници на всички.  bouquet  bouquet  bouquet

# 238
  • Мнения: 508
Серди, пиши на Пела. Пиши и на лични. Тя ще ти даде съвет. Дано нещо помогне.
А какво е "мс"?

# 239
  • Мнения: 71
Две изписани теми,а  аз си мечтаех да влизам по често като  майка си  тръгне  hahaha ....
 е  нищо- най - важното да  поздравим  бебоците  с  добре  дошли ! за  мамите - Flowers Bouquet ! а  на  рождениците  алес  алес  гуте   Hug 
... жената която  така  и  не  успя  да  ми  стане  свекърва  е  рожденик   утре!  та   bdbaloni и  на  нея!


ай де   сигурно  до  след  две  теми ...

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 13:53 от mayarm02

Общи условия

Активация на акаунт