Nuxe , Planter's или Plante System

  • 14 850
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Серията Les Soins Bio на Plante System има сертификат Ecocert. Ето какво пиша в сайта им:
Highest quality and respect of the environment guaranted.
les Soins Bio from Plante System are certified by Ecocert* and contain more than 95% organic certified ingredients in the total of vegetal ingredient.

Аз си купих кремче от тази серия, засега мога да споделя само, че има странна миризма.

И аз си взех, но не ми допадна - миризмата мога да я изтърпя, но овлажняването хич го няма. Кожата ми започна да лющи от дехидратация.

# 16
  • Мнения: 565
Спрях се на plante system. Имам крем за лице, лосион за тяло, пилинг лосион за тяло и дезодорант. Супер доволна съм. Крема за лице е страхоте-овлажнява без да омазнява. Всичките имат странна миризма, ама нали са натурални...

# 17
  • Мнения: 1 645
Иска ми се и на мен да пробвам някоя от всичките биологични и органични марки козметика...да видя как ще ми понесе и дали е по добра от това което съм ползвала в момента. Чувам хубави неща и добри отзиви.
До сега съм пробвала олиото на Нюкс и в момента едно друго Биологично олио,от което съм много доволна и мога да препоръчам с две ръце.Ще следя темата за повече информация относно трите марки за които става въпрос.
Също ми е интересно да чуя мнения и отзиви за Орижънс:

www.origins.com

Към тази козметика съм се ориентирала за сега,произвежда се от Есте Лаудер.
Решила съм да пробвам,но ще е от полза ако някой сподели опит Peace

# 18
# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Иска ми се и на мен да пробвам някоя от всичките биологични и органични марки козметика...да видя как ще ми понесе и дали е по добра от това което съм ползвала в момента. Чувам хубави неща и добри отзиви.
До сега съм пробвала олиото на Нюкс и в момента едно друго Биологично олио,от което съм много доволна и мога да препоръчам с две ръце.Ще следя темата за повече информация относно трите марки за които става въпрос.
Също ми е интересно да чуя мнения и отзиви за Орижънс:

www.origins.com

Към тази козметика съм се ориентирала за сега,произвежда се от Есте Лаудер.
Решила съм да пробвам,но ще е от полза ако някой сподели опит Peace


От Origins имам средството за демакиаж на очи и измивния крем. Доволна съм. Нежни, недразнещи и ефективни.

# 20
  • Мнения: 1 324
Гледах един гланц за устни на Planter’s за обем. Струваше 30лв  Money Някой да го е ползвал?

# 21
  • Мнения: 1 645
Поръчах от Origins :

Измиващ продукт за лице:http://www.origins.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CATE … RODUCT_ID=PROD101

И маската с ефект дермабразио:http://www.origins.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CATE … ODUCT_ID=PROD7480

До няколко дни трябва да пристигнат,ще пробвам и ще пиша Peace

# 22
# 23
  • Варна
  • Мнения: 632
Plante System  Peace ароматите на самите кремове са малко странни, но нали са натурални все пак.

# 24
  • Мнения: 1 645
А някой чувал ли е за grassroots. Това е марка козметика произвеждана от Есте Лаудер,също натурална,биологична ,произведена от есенции и олиа.Цените са мнооого добри.Четох мнения за тях в интернет и е много харесвана,така че запали интереса ми...изглеждат добре във всеки случай.Ето сайта им:

http://www.grassrootslife.com/index.tmpl?ngextredir=1

Ето и ревютата:
http://www.makeupalley.com/product/searching.asp?CategoryID=0&am … mit=Find+Products

П.С. Ще пусна запитването и в други теми Peace

# 25
  • Мнения: 1 645
Измиващото пристигна днес Peace
Много е странно като консистенция,малко като пресечено но като го отворих е точно като крем за бръснене от ония Каро ли бяха  newsm78
Мирише много приятно,довечера ще го пробвам и пак ще пиша.

Моя приятелка започна работа в СПА-център където работят с Аведа и ми донесе каталогчета и мострички.
Тя отдавна работи с тази марка и все ме навиваше да пробвам ама аз-теле Crazy Ама сега нали съм на вълна изпробване на  биологична и органична козметика,та се навих. Имат супер богат асортимент и много хубави продукти.Ще се пробват и те Peace
И разбира се-фирмата е собственост на Есте Лаудер,това най вече ме нави...
Ето сайтче:

www.aveda.com

Ако има ползващи-да се предават Laughing

# 26
  • Мнения: 125


Е, как така? Кожата около очите и тази на останалите части на лицето е много различна.
[/quote]
Няма как да е много различна, щом като е част от едно лице.
А Софи от "За скъпата и евтината козметика" ще ти каже, че съставът на кремовете за лице и околоочен контур е еднакъв. Просто е маркетингов трик да се предлагат 2 продукта.
[/quote]

Кожата около очите Е РАЗЛИЧНА от останалата кожа на лицето,защото там няма един от слоевете - хиподермис, т.е. зоната около очите е много нежна и тънка.
Съставът на крема за лице и очи е приблизително еднакъв - но не напълно. Обикновено в този за очи има повече успокояващи съставки, както и съставки за по-добра микроциркулация и др.
Пробвала съм от Плантерс антицелулитния крем и душ-гел. И от двете съм много доволна. Душ-гела беше с орех-невероятен аромат!  bouquet
На Плант систем ми дадоха тестер в една аптека-миришеше ужасно!

# 27
  • Благоевград
  • Мнения: 61
Здравейте момичета, може ли да ми кажете някакви ориентировъчни цени на planter's защото ми обявават егати цифрата ...онзи измиващ гел за ръце и лице за чуствителна кожа ако сте го виждали за околко 30лв ???? а пък душ гела 17 лв???

# 28
  • Мнения: 6
  здравеите ... моля ви ,ако някои знае кьде продават planters ... да ми пише ,защото издирвам серията за сльнце ,но не мога да я намеря . БЛАГОДАРЯ

# 29
  • Мнения: 1 645
Да побутна Mr. Green
Някой може да има нещо ново да каже по въпроса Peace

Аз изпробвах Орижънс-доволна,но има какво да се желае.
Грасротс-успях да се докопам до един серум и един крем с антиоксиданти с екстракт от гранат.Не са лоши,трябва да се мацна още обаче за да кажа повече.

Иска ми седа пробвам от сериите на Нюкс Thinking

Общи условия

Активация на акаунт