Амрита - 2

  • 64 035
  • 219
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, някой случайно да има наблюдения върху антицелулитните серии на Амрита. Искам да подаря на майка за поддържаща грижа в къщи. Харесах този крем с кофеин, както и загряващия термо крем. Някой да ги е ползвал?
Хубава е че търсиш мнение, защото загряващите антицелулитни кремове, могат да предизвикат раздразнение на кожата! Забелязях, че моят масажист не прави масажите с един и същ крем на всички дами. Питах- казва че някои съставки не са подходящи за много чувствителни кожи, но той си е професионалист. Виж съставките- и ако може пробвай някъде крема- сигурно се продават и в магазини.

Последна редакция: нд, 02 окт 2011, 16:32 от veselamama

# 166
  • София
  • Мнения: 941
Хидратиращата  гел-маска хубава ли е? За комбинирана към суха кожа и за превенция от бръчки на 30 год. дама какво ще препоръчате? Mr. Green
След дълго разглеждаане на продуктите, реших да поръчам тези: маска с червено вино, серум със шоколад и серум суперхидратация и ензимния пилинг.. Подходящи ли са според вас за моята кожа и кога се прилагат серумите? И всеки ден ли ги нанасяте?  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 28 окт 2011, 23:18 от @ddicted_to_

# 167
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Някой може ли да сподели впечатления от антицелулитните продукти? Извинявам се ако вече са обсъждани, но аз не можах да открия из темата  Rolling Eyes

ползвала съм масажния крем с капсаицин, като го прилагах с вендузи - доволна съм, почти изчезнаха и едни стрии от преди много години, тънки бяха, но може и да не е от крема само, ползвах и други неща  Peace

# 168
  • София
  • Мнения: 1 914
Здравейте, аз издирвам маските за лице на Амрита, но тези единичните, в пликчета. Защо ги няма на сайта?  newsm78

# 169
  • София
  • Мнения: 941
Препоръчайте ми друга хидратираща маска, освен тази с виното, защото е много голяма опаковката.. Confused

# 170
  • Мнения: 0
Здравейте @ddicted_to_. За съжаление тази маска не се предлага в по-малка опаковка. Подобен продукт, наличен в по-малка опаковка е Гел-маска антибръчки, която също е един отличен продукт или Подхранваща и хидратираща маска с масло от Карите . Тези, както и всички други продукти може да разгледате в новия ни шоурум, който се намира в София. Подробностите за продуктите може да намерите на нашата интернет страница.

Поздрави  Simple Smile

# 171
  • София
  • Мнения: 941
Благодаря за отговора!  bouquet  Всъщност много се надявах да се включите, за да ви попитам кои от серумите са подходящи за комбинирана към суха, най-вече през зимата кожа? И дали правилно съм се насочила към хидратиращите маски в моя случай? На 31 год съм....Ензимната маска с папая дали е подходяща за моята кожа като ексфолиация? Simple Smile
Антибръчковата маска дали ще е подходяща за мен? Rolling Eyes Имам само няколко мимически бръчки по челото...не е ли за по-зрели кожи? Rolling Eyes

П.С. В крайна сметка си поръчах дълбокопочистващата маска с активен въглен(защото имам на места черни точки) , маска антибръчки и серуми Суперхидратация и Антистрес. Mr. Green  Само ако може да ми кажете в каква последователност да ги нанасям всички продукти... Rolling Eyes  Маските може ли една след друга или ще се получи пренасищане? В смисъл - първо почистващата, след нея хидратиращата? По-натам ще пробвам и Ензимния пилинг и Винената маска може би..

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 10:16 от @ddicted_to_

# 172
  • Мнения: 0
Здравей @ddicted_to_. Маските трябва да се нанасят най-добре в реда, по който си ги описала - първо почистващата, след това хидратиращата. Ако се прави екстракция на комедони (което разбирам не е твоят случай), отново маските се нанасят в тази последователност. Ако кожата не е била почиствана известно време, маската с активен въглен може да се приложи до 2 пъти седмично (докато се премахнат черните точки и се изчисти тена). Серумите може да се използват всекидневено самостоятелно или след хидратиращата маска, но трябва да се нанасят върху почистена кожа. Почистването може да бъде с тоалетно мляко, тоник, измиващ гел и др. неагресивни продукти. Разбира се, нанасянето на серума след хидратиращата маска не изисква друго освен самото премахване на маската след 10-15 мин. с хладка вода.
По въпроса за ексфолиантите - ензимните ексфолианти са предназначени за по-чувствителни или наранени кожи, и обикновено имат малко по-повърхностно действие, поради което се употребват по-често. Ако кожата ти е с нормална чувствителност, бих ти препоръчала да използваш продукт с абразивни частици - веднъж седмично преди почистващата маска обикновено е напълно достатъчно.

Ннадявам се, чв съм ти помогнала в приложението на продуктите, но ако имаш нужда от допълнителна информация може да ми пишеш тук или на ЛС.

Желая ти хубав и слънчев ден Simple Smile

# 173
  • София
  • Мнения: 941
Много ти благодаря за подробната информация! Hug Чакам си с нетърпение продуктите. Аз много се колебаех за този ензимен пилинг, но се радвам, че не го поръчах. Аз ползвам ексфолианти с абразивни частици точно Peace А по принцип не ходя на почистване на лице, защото много ми възпалява кожата това стискане и после дори имам чувството, че ставам още по-зле Tired За това и поръчах маската с активния въглен, защото разбрах, че се ползва именно за почистване. Ще я ползвам 2 пъти в седмицата, но не разбрах само, преди нея трябва ексфолианта ли? И след това хидратиращата? Няма ли да станат много? Rolling Eyes  А от ампулите кои са подходящи за моята кожа, освен Суперхидратацията и Антистрес? Защото имам намерение да поръчам още от някой вид. Блазни ме Шоколада, но дали е подходящ серум за мен? Затрупах те с въпроси. ooooh!  Embarassed  
Хубав ден и на теб!   bouquet

# 174
  • Мнения: 0
Не, няма да са много маските една след друга. Те са с абсолютно допълващо се действие. Разбира се, ако ползваш хидратиращата маска 2 пъти седмично, а си правищ ексфолиация и дълбоко почистване веднъж седмично, можеш да нанесеш маската  (хидратираща)след почистване с гел, тоник, мляко, горещ душ, както съм ти писала по-горе. А когато времето позволява, можеш да ги направиш и трите една след друга.
За серумите ще ти пиша допълнително, че те са доста, а пък и скоро очаквам да пуснем 2-3 нови и хубави серума и 2-3 нови други продукта, така че ще трябва да почакаш малко.

Поздрави.  Simple Smile

# 175
  • София
  • Мнения: 941
Чудесно! Ще чакам..Благодаря ти още веднъж за отзивчивостта!  Hug  bouquet Ще правя, каквото ме посъветва. Peace

п.с. Току що ми пристигна поръчката.Лелее,колко сте бързи Laughing Нямам търпение още утре да изпробвам всичко. Даже с ампулките започвам от довечера Flutter  Mr. Green

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 11:30 от @ddicted_to_

# 176
  • София
  • Мнения: 1 825
Здравейте момичета,твърдо съм решила да си поръчам нагревател за кола-маска,но така и немога да реша кой вид точно да взема: Deppy,Logi или Arcocere.По назад в темата прочетох,че на Logi се разтичала отстрани колата Thinking Ако някой има конкретни впечатления,нека ги сподели моля Ви.  bouquet

Здравей Марида. Уредът Logi е с много високо качество и е "съвършено невярно", че кола маската се разтича отстрани Simple Smile. Просто не трябва да се оставя кола маската да се загрее прекалено много и да стане по-течна. Това е валидно за всички уреди и кола маски. Така, че не се притеснявайте, за който и да е от изброените апарати - всички те са с доказано през годините качество.
Поздрави и успешен ден.

Аз имам Arcocere и Logi, определено мога да кажа, че Logi ми е по-удобен заради по-дългия кабел и по-краткото време за разтапяне. Има си и регулатор с, мисля, 6 степени - така си избирам колко гореща да ми е кола-маската, за да не се разтича. Пък и различните типове маски изискват различна температура.
Стария уред използвам единствено за епилиране на интимни части - загрявам, издърпвам ролката на патрончето и нанасям с шпатула. Имайте предвид, че ако не внимавате много, може да зацапате уредчето. Аз именно поради тази причина си купих още един, за да не се дразня, че не мога да го изчистя докрай.
Имам само един проблем - как да си доставям патрончета в Чехия, където живея. newsm78

Аз съм наистана много доволна. С парите, които спестявам, мога да си купувам по чифт обувки месечно - тук една епилация на крака, ръце и интимни части струва най-малко 50 евро. Дори наскоро видях в ценоразписа на един салон 800 крони /65 лева/ само за епилиране на интимната област....

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 21:59 от Емел

# 177
  • Мнения: 120
Здравейте,
Аз имам един въпрос към Amritalab и много ще се радвам да ми отговори Simple Smile
Лицето ми е със смесена кожа, на 25 год. съм и търся подходящи продукти. Ето какво съм си харесала от сайта:

По принцип за почистване на грим използвам тоалетно мляко и после тоник:
Тоалетно мляко "Clean Touch" за мазна и смесена кожа + Тоник "Аква Салин";

И крем за лице:
Ребалансиращ крем за мазна и смесена кожа с Алое Вера или
Матиращ крем "Розмарин" за мазна кожа

Ползвам и околоочен крем, тъй като виждам напоследък леки бръчици.
Активен изсветляващ серум за околоочен контур

Та въпросът ми е дали за моите години и тип кожа това, което съм си харесала е окей? Трябва ли да използвам и нещо допълнително?
В момента използвам същите неща, но на други фирми.
Благодаря предварително   bouquet Hug

# 178
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 763
Забелязвам, че има доста изчерпани продукти на сайта (пълнители за кола маска, препаратът за почистване на уреди, почистващо мляко за след кола маска), а ми се искаше да поръчвам тези дни. Кога се очаква ново зареждане? 

# 179
  • Мнения: 0
Здравейте,
Аз имам един въпрос към Amritalab и много ще се радвам да ми отговори Simple Smile
Лицето ми е със смесена кожа, на 25 год. съм и търся подходящи продукти. Ето какво съм си харесала от сайта:

По принцип за почистване на грим използвам тоалетно мляко и после тоник:
Тоалетно мляко "Clean Touch" за мазна и смесена кожа + Тоник "Аква Салин";

И крем за лице:
Ребалансиращ крем за мазна и смесена кожа с Алое Вера или
Матиращ крем "Розмарин" за мазна кожа

Ползвам и околоочен крем, тъй като виждам напоследък леки бръчици.
Активен изсветляващ серум за околоочен контур

Та въпросът ми е дали за моите години и тип кожа това, което съм си харесала е окей? Трябва ли да използвам и нещо допълнително?
В момента използвам същите неща, но на други фирми.
Благодаря предварително   bouquet Hug


Здравей Таня. Съжалявам, че се забавих с отговора си, но бях в отпуск до преди седмица.
Тоалетното мляко Clean Touch e много подходящо за твоя тип кожа, но тоника (Аква Салин) ще ти бъде силен. По-скоро бих комбинирала с Тоник Роза.
По отношение на кремовете избора за Алое Вера е добър. Матиращият крем ще ти свърши работа само ако искаш например да излезеш и да намалиш "лъщенето" - но това не е хидратиращ крем за мазна кожа - по-скоро ако решиш да излезеш някъде или през деня да се матира кожата.
За околоочния контур разбирам, че изсветляващ продукт не ти е нужно - по-скоро нещо анти-бръчки. Можеш да използваш серума Q10 например (вечер) или серума с витамини. Скоро ще имаме специално разработен крем за околоочен контур, но трябва да проверяваш на сайта.
Като допълнителни средства бих ти препоръчала веднъж седмично използването на почистваща маска за смесена/мазна кожа или някакъв лек пилинг за употреба до 2 пъти седмично.

Ако имаш други въпроси можеш да ми пишеш също и на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт