Финска коледна 9-та тема!

  • 24 826
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Финландия
  • Мнения: 169
Sweet puppy1103, не се безпокои- работят два терминала- 2А и 2B (днес). Но за всеки случаи следи и промените в този саид: www.bud.hu

# 16
  • Мнения: 35
Щастливче, ама от къде го измисли това, че люлките не те побирали?!  Crazy
Аз далеч не останах с такова впечатление, като те гледах на снимките....Ако не беше с булчинската рокля, човек може да помисли, че си детенце още! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 25
Привет снежинки
влизам само за малко да ви пожелая много весела вечер и лека нощ
 Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 703

Привет!Tая седмица имам много работа.,обаче ломата ми почва от петък  newsm44 и има няма 2 седмици ще разпускаме с мъжо/и той в лома/Казаха обаче ..хич не се надявайте на сняг,температурите +ови + дъжд...бррррр...гадно.Още не сме изкарали ските,ми то освен да ходим на..... newsm78 ,какво мислиш Рали?Представяте ли си за втора последователна година няма сняг на Коледа,може и да е 3 ..помня ли вечеее ooooh!и то тук,във Финландия!!! smile3515
Това зимата,да ходя на закрита ски писта,егаси чудото newsm78

# 19
  • Мнения: 312

Привет!Tая седмица имам много работа.,обаче ломата ми почва от петък  newsm44 и има няма 2 седмици ще разпускаме с мъжо/и той в лома/Казаха обаче ..хич не се надявайте на сняг,температурите +ови + дъжд...бррррр...гадно.Още не сме изкарали ските,ми то освен да ходим на..... newsm78 ,какво мислиш Рали?Представяте ли си за втора последователна година няма сняг на Коледа,може и да е 3 ..помня ли вечеее ooooh!и то тук,във Финландия!!! smile3515
Това зимата,да ходя на закрита ски писта,егаси чудото newsm78


Може, може. Ходила ли си на Лахтенската писта? Казаха ми,че била много добра, но пък едва ли там ще има сняг  newsm78 Другият вариант е да забегнете по на север. Иначе звучи смешно "във Финландия няма сняг", същото като да кажеш "в Китай няма ориз"   Crazy Аз пък ще разпускам най-вероятно през януари, но да не се каня толкова много ,че накая пак с плановете и мечтите ще си остана. Винаги като се каня да направя нещо отдалеко никога не ми се получава.
Аз ще бягам да спя,че то пак станало никое време. Лека нощ и сладки сънища на всички

# 20
  • Мнения: 226
Добро утро

Искам сняг!
Чухте ли какво е станало със финланския студент във Варна? Е това на нищо не прилича! Пребили момчето и го оставили в кома пред Общината. Спасили са го но има 2 пукнатини на черепа.
 Hug

# 21
  • Мнения: 25
Привет снежинки Hug!
Да, като стана тема за снега..снощи гледах по новините Франция- едни снежни бури, едно чудо..освен всички заедно да се запътим натам Joy.
Хайде, то за Дания е ясно, че няма и не трупа по много заради моретата..една планина да имаше..ама при вас #Crazy
В скоро време да не стане топличко дядо Коледа да трябва да се мести в Африка newsm78..обърка се природата май.
Коте, много лошо - това за момчето..но за съжаление в България такива новини има всекидневно..дано някой ден нещата се променят.
При нас и днес е една мъгла, ех, още една седмица сме тук..после напред- здравей НОВО начало Laughing.
На всички момичета - един весел и снежен ден love001

# 22
  • Мнения: 703

http://uk.youtube.com/watch?v=2HHVQ0RxbYM&feature=related
Привет на всички снежинки!
Рали,мъжо се закани,че ще вървим към Paimio..най близо е до нас .Там има Hiihtoputki Paippi,знаеш ли го?А догодина,ако е готов този в Leppävaara/Еспоо/..още по..добре..
Валя,операта беше пълен провал,затова не раздухвам както виждаш.

# 23
  • Мнения: 2
коте,студентът е бил българин,само е следвал в Хелзинки....но си права,че това е ужасно  Shocked стана ли ясно защо са го пребили?станало е часове след като е пристигнал във Варна
а там сняг няма ли вече?еее,това е,заминах аз и се стопи снега  Wink сега разбирам защо всички казват,че си вървя със студеното време  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 703
Пупи,айде идвай си вече,за да завали сняг бе душко..тогава...
Котарано да ти се оплача душа,че всеки ден почвам  Дюкан и все тъй става,че вечерно време такъв глад ме гони,чеее.в скоро време мога и да се съревновавам с тетката по кила...

# 25
  • Мнения: 35
Абе хора, като чета как се оплаквате от липса на сняг и се чудя на "късмета" си!  newsm78На едно място във Финландия да има сняг, че аз баш там да се натреса! ooooh!

Ето ви и "нагледен материал" - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=319503

Първите две снимки са от миналата седмица, а тази с котката и другата (преди нея) - от днес! А, сега се оплачете, че нямало сняг! Joy

То и аз не се оплакам настина, само си мрънкам, защото все ми е студено, ама е хубаво, че има сняг, защото детенце е супер щастлив!

# 26
  • Мнения: 35
Пчели и аз, и аз.....съм като теб с диетата - започвам я (уж!) и като забравя да си приготвя нещо подходящо за ядене и като се прибера от училище освирепяла от глад и.....до там с диетите!

# 27
  • Мнения: 2 786
Марги, абе побират ме, ама аз така се оправдавам, за да не се люлея  Laughing

И при нас се постопли  Grinning
Днес гледам леда станал киша, а носът ми не замръзна (за първи път от много време насам)  Laughing

Моя се шегува, че сигурно пролетта идва  Sunglasses
Ще има да я почакам още  Laughing

Лека нощ от нас, ще гледаме филм   bouquet

(Хайде да не отваряме думата за диетите, че  ooooh! )

# 28
  • Мнения: 703
http://www.youtube.com/watch?v=pqSCTPEGWqg
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!Приятен полет на Пупито днес Peace,и на всички други само приятни емоции!

# 29
  • Мнения: 6 993
Исках да ви пиша снощи, ама не ми се пускаха съобщенията Crossing Arms
Днес е прословутият концерт пред посланика. bowuu
Да стискате палци да ни разберат какво пеем Laughing

Общи условия

Активация на акаунт