Бяла зима, Коледа прекрасна, Януарското дете кога порасна?

  • 11 554
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 974
Ей Невенска, много сладки двете сладурани!
Ние тук още не сме виждали сняг, и аз лично много се радвам на такива снимки, особено когато е с малки маймунки.
Честито на Стефчо, да върви смело и уверено да върви по друмите на живота!!
Тополчице, ти провери ли навсякъде да не би да не го е глътнало детенце? Аз така се бях шашнала с дъщеря ми, с едни фибички, ама после ги намерих.
Теди, чакаме ви с тумбачето!!
Ние пак сме сополиви, в петък пуснах изследване на секрет и на двамата, във вторник ще са готови!

# 271
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен!
Честиито на днешните месечинковци!  bouquet  bouquet  bouquet

Дама- мерси за информацията. Hug Опитвам се да я отуча ,ма не знам кой ще победи -тя или аз. Че нали и по зял ден не съм в къщи ,ще е голям зора.


Тополчице- на една приятелка дъщеря и дето е на 3 годинки глътна 10 стотинки-Излязоха на 5 я ден. Лекарят от Пирогов , е успокоил ,че винаги излизали, дори едно детенце изакало пирон. Дано всичко да е наред и по-скоро да излезе да не се притесняваш! Hug


Честити ходещи крачета на Стефчо! Peace


Моята девойка още не е заспала. А като си помисля че след 1-2 часа пак ще се събуди. #Crazy #Crazy


# 272
  • Мнения: 5 391
Здравейтееее! Grinning

Да кажа първо, че съм развълнувана заради финала на Сървайвър Simple Smile
Второ, не успях да пиша тези дни и ми липсвахте Hug

Тополчо, дано притененията изскочат в памперса или пък се окаже, че бандитката не е глътнала пластинката Praynig

жужу, днес и аз забелязах, че Дарена посядва в "оная" поза.Според мъжа ми още са много малки и хрущялни и не е проблем за сега Rolling Eyes
Сигурно е много трудно да си работеща мама Tired

Тед, чакаме те! Hug

Люси, честито на проходил Стефчо! Hug

невенска, много са ти хубави момичетата! Hug

Люси и Тополка, похвалени сте пред строя за добрите думи към свекървите Mr. Green

svetla_@, добре дошла!  bouquet

мимозкееее, сним-ки, сним-ки! Laughing

# 273
  • Мнения: 76
Ей,  момичета, благодаря за пожеланията за рождения ден. Аз не знам на кой свят съм, защото в петък се прибрах от работа след първа седмица. Самолетът ми кацна в 18:25, а в 20:30 бях организирала рождения ден (1 ден предварително, но така е по Коледа). Тази година направих благотворителен рожден ден. Вместо подаръци събрахме пари с моите приятели. Имаше една кутия и всеки пусна по нещо. Парите ще даря на един дом в Перник за сирачета от 0 до 3 години. Всъщност имаме цял списък с неща, които ще купим.
Вчера продължихме с празненствата, а днес с други р.д. И сега просто не знам къде съм.

Тедсън, така не сме се разбирали! Предколедно в болница? Веднага да се оправяш и да излизаш с бебока в корема!

# 274
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен. Най-сетне домочадието /любимия и Мъничето/ заспа и аз се добрах да компютъра. Много нещо сте изписали пак.
Тополчице, дано нещата се разрешат скоро и да не се стига до снимка. Praynig
Патенце какво работиш че се връщаш чак в петък? Thinking
Честито на проходилия малък Стефчо.    bouquet
Ах, Невенска кога и ние ще се пързаляме така? newsm78
svetla_@, добре дошла и аз съм от новодошлите, но момичетата са много радушни.  newsm03
За подсеченото дупе  аз мажа тео с Бочко и един на Нивеа и двата са добри, а в най-критичните ситуации имаме крем по рецепта на педито, от който съм много доволна. За ден и полвина и положението е овладяно. baby_neutral
И накрая Честито на всички месечинковци -Кристиян на мама Mila_gm, Иван на мама DesiT, Милена на мама marinka_d, Димитър на мама millenita_g и Георги на мама jorko i mama !      

# 275
  • Мнения: 256
Пристигнахме живи и здрави, ще чета после.

# 276
  • Мнения: 6 274
Невенска, много са сладки девойките...  Heart Eyes
Гадинкеееее, виждам теееее....
Пиши веднагаааааааа.....


П.С. А, тя е усетила, че ще я хокам и веднага пише...  hahaha

# 277
  • Мнения: 30
Оххх! Гад, радвам се че сте живи и здрави! Доста се попритеснихме покрай тези бури, но "всичко е добре когато свършва добре". smile3501 Да си изкарате много весело, че да си заслужава пътя който бихте. newsm10 А на дечко как му се отрази пътуването? newsm78

# 278
  • Мнения: 5 391
Ooo, Вале, радвам се, мислих ви Hug
Пиши, ако ти остане време.

патенце, поздравления, много хуманно наистина Hug

# 279
  • Мнения: 76

Патенце какво работиш че се връщаш чак в петък? Thinking


Консултант съм и сегашния ми проект е в Анкара. Занимавам се с финансов контрол...Де да бях така добра и в семейния финансов контрол щяхме да сме цъфнали и вързали  Mr. Green

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Здравейте и от нас !
Поздравления на всички с повод и без повод!  Simple Smile
Тия дни само чета , но не мога да се включа в темите въобще .  Simple Smile Първо искам да благодаря на всички за пожеланията за рождения ми ден . Наистина ме трогнахте , момичета .  Hug
Относно сядането , и Ива почти винаги сяда като Сиянка. Аз почти винаги я поставям да седне нормално , но след секунди пак си сяда в същото положение . Взех да си мисля , че започва да стъпва накриво , та след Нова година съм решила да я заведа на ортопед. Иначе от няколко дни започна да се изправя ат седнало положение без опора .
Невенска , много са сладки момичетата ти в снега . Така ми се прииска снежна Коледа , но ме съмнява . Simple Smile
Тедсън , пожелавам ти скорошно прибиране в къщи .

Май ще е това от мен , че то пак минало полунощ  Simple Smile

# 281
  • Мнения: 5 391
Мила Мимозке, ЧРД! Hug

Здраве, семеен уют и усмивки ти желая!

# 282
  • Мнения: 1 325
Патенце, идеята ти е супер HugБраво HugМного благородно от твоя страна Hug
Дано Тед скоро е ок  Praynig
Невенска , големи сте сладурки.
Тополчица, дано притесненията ти са напразни.

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 529
ФиЛ, и аз съм мого развълнувана от финала!!! Това беше единствения "сериал" (нали скоро тука се обсъждаше, та тогава забравих да се включа) , който гледах и сега ще ми е трудно да свикна, че в 20 часа няма да има Сървайвър.

patenceto, за пореден път да те похваля, много си добричка  bouquet! А какво стана с приятелката ти, която преждевременно роди. Другото бебенце нали оцеля?

Невеееенска, как искам сняяяяг! Завиждам ви Tired!!! Много са сладки децата ти!

Днес най-накрая и ние си украсихме вкъщи. Толкова съм щастлива Crazy! Утре ще упаковам подаръците, които вече имам. Проблема е само, че има подаръци, които най-вероятно няма да пристигнат преди коледа (поръчах малко от ЛаРедут). Но ще измисля някакъв алтернативен вариант в последния момент Thinking

Ксюша направи първите си самостоятелни стъпчици преди 5-6 дни, но в никакъв случай не е напреднала много. Пуска се много рядко, прави 4-5-6 стъпки и кляка Crazy.

# 284
  • София
  • Мнения: 1 626
Честит рожден ден на Мимозка и от мен!
Здрава, щастлива с голяма усмивка по всяко време и навсякъде!


И аз съм развълнувана от финала на Сървайвър. Не го гледах от началото, но последните седмици съм много редовна и то, защото хванах отцеляването на Ники на острова на изгнаника. За пръв път се радвам така на победителя в някакво реалити.

Луси, честити ходещи Стефчови крачета!

Тополчица, всичко ще е наред, ще се намери пластинката или някъде из къщи или в памперса!

Невенска, супер сте в снега. При нас като имаше сняг не я изведох Маги, че нямаше ботуши, ама сега като завали и ще я метна да я отъркалям в преспите.

Аз пък подаръците веднага ги давам, то и елха няма под която да ги сложа. Имаме една 20см-ова на ТВ-то, изкуственичка, ама за адет дет` се вика  hahaha Даже днес купихме на Маги подаръка от баба й за Коледа. Жирафчето на Кидиленд, от Хиполенд, дето му се пускат топки в устата и свири и една количка се врътка по едни стъпалца. Магича усвои веднага умението да пуска топките в устата, обаче беше озадачена защо не пее, като го е сложила да легне и пак пуска топка  Joy Та да се върна на въпроса, само една кукла съм скрила в гардероба за РД и то не  за друго, а като и ги наизвадя всичките и ще й омръзнат бързо-бързо. Даже тия дни ще взема да прибера някои от по-старите играчки, че вече не ги отразява въобще.

Аз се сдобих с тиганче на Тефал, дълбочко с капаче, чудно красиво, в цвят бордо. Да ти е жал да го цапаш направо, а и за тази цена hahaha
И с разни други неща се сдобих, ама дълго ще стане да ви изброя, само ще кажа че от 11 до 17 часа с милото вършахме из магазините.

Сега ще ходя да си лягам доволна от днешния ден.

Общи условия

Активация на акаунт