Безсъние по време на бременност

  • 33 983
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Здравей!
Аз също имах период на безсъние и продължи към 1,5 м. Не се притеснявай! Сега сънят ми се върна, но вече не ми е много удобно и спя леко (за разлика от нормалното ми състояние, когато спя като в кома Wink ). Тялото ти си знае, опитвай се да се уморяваш повече, но дори и да не успееш - сега е моментът за нещата, за които все не ти е оставало време!  Hug
Успех!

# 16
  • Мнения: 805
Аз пък не мога да се събудя... Crazyможе би защото и двете бременности работя до последно и умората си казва думата, но наистина голям сън! Лягам в девет и до шест сутринта няма мърдане...

# 17
  • Мнения: 374
Азбях много поспалива. Вечер заспивах преди 8, а сутрин с мъка се измъквах от леглото. Но работех до последно и доста се поуморявах

# 18
  • Мнения: 1 796
И аз имам проблеми със съня и то вече месеци наред, спя на пресекулки, до към 3ч, после 2-3 часа будувам и после дремя до към 8,30, в резултат на това съм цял ден като цапната с мокър парцал Tired И да се уморя през деня полза няма, поне при мен.

# 19
  • Мнения: 104
Ох мила не си само ти с проблемния сън. На мен обаче до сега винаги ми е било лесно да заспивам. В началото на бременността само спях. Лягах си още в 20ч и до другия ден до 10; 11ч спях. Ама сега ела ме виж. До 02ч гледам телевизия, после с малко късмет заспивам и в 10ч вече съм будна и не се чувствам уморена. През деня ми се доспива, но не смея защото гаранция вечерта никакъв сън. Още малко ми остана на мене и ще се нормализират нещата доколкото може де. После ще ми се спи ама няма как да стане. Това са рисковете да си бременна. Успех и леко бременеене ти желая  Hug

# 20
  • Мнения: 1 733
Аз като стане 22 часа умирам вече за сън. Не мога да гледам, очите ми се затварят. А после! Лягам и като облещя едни очи  Close Тази нощ заспах в 4 и се събудих в 6.

# 21
  • Мнения: 9 438
Моето безсъние започна към 7-я месец!Няма спасение от него  TiredЕдинственото решение е като подремвам през деня за 2-3 часа Peace

# 22
  • Мнения: 790
На мен пък много ми се спеше.  Thinking

# 23
  • Мнения: 4 335
В началото много ми се спеше,но последните месеци и аз бях зле сьс сьня,цяла вечер прекарвах вьв форума Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 070
Аз като стане 22 часа умирам вече за сън. Не мога да гледам, очите ми се затварят. А после! Лягам и като облещя едни очи  Close Тази нощ заспах в 4 и се събудих в 6.
Аз съм така вече цял месец по абсолютно същия начин днес ми дадоха едни билки под формата -глок, мента и валериан- док. каза,че е напълно безвредно-били някакви извлеци и се пият капки от тях.

# 25
  • Мнения: 2 270
Не мога да кажа, че съм страдала от безсъние, по-скоро бях хиперактивна - лягах си късно и ставах много рано, но се чувствах отпочинала!

# 26
  • Мнения: 2 521
Аз като влязох в седмия месец тогава се ококорих Mr. Greenс нетърпение чаках сутринта,абе сън не ме хваща ooooh!като родих минах в другата крайност-спи ми се, а на дребния-никак Mr. Green

# 27
  • Мнения: 43
Аз отскоро имам проблеми със съня.Дори не ми се гледа телевизия в лвглото,немога да стоя в легнало положение.Стане ли 24 часа и издивявам.Лекарят ми предписа виватонин по една таблетка преди лягане,но за сега няма промяна.Аз също предполагам,че е от липсата на умора и постоянното висене удома,но дори и да излизам някъде през деня вечер не чувствам умора  Cry

# 28
  • Мнения: 298
Аз нощно време не можех да заспя / до към 4-5 ч./, а през деня бях като зомби, постоянно ми се спеше.

# 29
  • Мнения: 172
Здравейте, мами. Аз не спя нормално от както влязох в третия месец. Направо не знам къде съм вече... През деня се опитвам да поспя, но ми се отдава за 20 минути, а през ноща за по 40-60 минути, после телевизия и после пак така. През първата ми бременност пак не спях, но когато влязох в 8 осмия месец. Много се надявам, че това не се отразява и на бебето. Достатъчно ми е, че тормозя съпруга си Wink!Достатъчно се уморявам през деня с дъщеря ми и домакинска работа, но няма резултат. Ако някой е открил ефикасен лек, ще съм му благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт