Нашите любими торти ... глазури покрития и фигурки за тях 63

  • 55 820
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Krische, да ,златния кант го рисувам с четка.Разтварям малко боя на прах със спирт ,на каша, и го нанасям с четката.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, ето ви едно видео от Албенка

http://www.youtube.com/watch?v=tVItQBgF-XU

Фиор, страхотно завръщане. И тортите и къщичката са супер  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 2 708
Леле Албенка каква ръка..... Седя си аз и си гледам, минава моичката и ме пита кво гледам - казвам аз с половин уста, а тя знаете ли какво ме попита "А защо го гледаш на забързано, или тя го е качила забързано" hahaha hahaha hahaha Та ми се наложи 5 мин да я убеждавам, че не е "на забързано", а тя Албенка, така си работи.... И накрая излизайки ми рече " А ти не се ли комплексираш като я гледаш" Joy Joy Joy

Албенче, това дето го цвръцкаш "на забързано" сметана ли е или айсинг. Ако е сметана, от кой вид е, как я забъркваш, ако си го писала, само кажете кое е това дето ти го ползваш, ако може де Peace
Страхотна си. И ти благодаря.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Крисче, Албенка работи ето с тази сметана:



shemet neveroiaten ,отговарям моментално на твоите въпроси.Ползвам готова сметана в кутии,която разбивам с малко захар.Тя е подсладена,но аз слагам допълнително на 400мл. 8 с.л. захар

# 79
  • Мнения: 2 039
silrai , благодаря за бързия отговор   bouquet

# 80
  • Мнения: 2 708
Ей сега ме утепахте с тая сметана.  #Crazy #Crazy #Crazy Те това чудо не съм го виждала. А уж съм гледателна. Общо взето само Хопла и президент съм виждала. Ей сега ще почна по гледателно да дзяпам, не само да дзяпам Laughing Laughing Laughing

Благодаря ти Пепи. Копнах си го във файла "Тортени съвети" hahaha hahaha hahaha

# 81
  • София
  • Мнения: 113
Хей, момичета, невероятни неща!...
Fior,страхотни изпълнения! smile3501 smile3501 smile3501! Уникални животинки, а за зимната приказка - толкова празнично ми стана като я гледах... Вълшебство има в нея... Моля те дай инфо за еленчетата - шаблон и тесто, ако може.
Ванче, честити придобивки! Страхотно търпение, но и резултатът е впечатляващ - идейно и оригинално решение, точно в твой стил!
Violetblue, браво за тортището  Grinning, smile3525! Много равномерно си нанесла боичките, завидях ти Mr. Green! Аз, да си призная, чакам с нетърпение да направиш торта за букетчето - истински го харесах newsm10!
_Пепи_ изключително прецизно изпълнение на фигурите (Том и маймунките са ми фаворити)!  bouquet
Silrai, нямаш равна в 3D-то!!!  bouquet  bouquet  bouquet   
краси.мира, панделката ти е толкова обемна и симетрична, а за златния кант -   bouquet И специални благодарности от мен!
Радина, много нежна тортичка - пеперудките и мен ме впечатлиха!
niko_leta, благодаря за рецептата, а изпълнението ти е перфектно!
Iren_B, страхотен старт!
Barcela, чудна кошница!
Ако съм пропуснала някого, моля да ме извини, просто продуктивността тези дни е много голяма!

# 82
  • Мнения: 186
Прекрасни сте! Страхотни сте!

Обещах и си пускам тортата. Сравнително съм доволна от резултата като се има предвид, че ми е първи опит. Доста са ми натурални цветовете, но засега толкова.
това е
и друг поглед
Малко съм позацапала с пурда захар и ми е грозна подложката, но това да ми е кусура! Вие сте на ход!

# 83
  • Мнения: 1 485
Момичета,благодаря ви за комплиментите!  bouquet
Повече се радвам,че пак ще мога да влизам тук и да съм сред вас! Hug
Димитрина,, няма нищо ново,което не е правено.Само тортата с цветята за мен се оказа нещо ново- блатовете са какаови,правих за пръв път муса за торти с крем сирене,и не за първи път маслен крем,който се получи на третия път. #Cussing out
Първия стана добре,но се наложи да излизам и го оставих в хладилника-после взех,че го разбих и се пресече.Втори опит-захаросах сиропа-пак незнам как стана,е на третия път стана,ама доката стане #Crazy #Crazy #Crazy
И ако някой ми обясни защо е получи така-ще го черпя beer
Иначе тортата с животните е Трюфел,но по малък,а левскарската е с готови платки и шоколадов мус,отгоре е несъхнеща моделираща маса
Ванче,ама много си великодушна бе жена!!!!!!!Сега ще си легна спокойна,че си ми простила отсъствието Joy Joy Joy
didocia,тестото е ако не бъркам на Наталина-Новогодишни(коледни) медени курабии за елха,а ето го елена
Много ме изненадахте,че забелязахте къщичката,доста се чудех дали да я пусна,но явно е имало защо. Peace
Имам да сглобявам още една,която е доста по сполучлива(надявям се) Praynig

# 84
violetblue, Албена, благодаря ви за съветите.Ще се пробвам, пък каквото стане.Ако не се получи - простено ми е  Embarassed все пак ми е за първи път.

# 85
  • Мнения: 56
eto i poslednata mi smetanova kokosova torta .
i edin mac queen
P.S.

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 03:31 от psichokuk

# 86
  • Мнения: 1 271
Добро утро на всички.
Имам леко спешен въпрос!
Искам да направя торта с два крема, но нещо не ми вдява кои два крема ще си подхождат.Значи, единият със сигурност ще бъде-пудинг, масло и сметана, но другият който ще подхожда на него?  newsm78
Значи доуточнявам-няма да ги смесвам двата крема, а ще ги редя блат, крем, блат, крем и т.н....
Благодаря ви предварително за отговорите!   bouquet

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Фиор - невероятни торти !!! Фигурките наистина са много изпипани, а къщичката ме кара да се размечтая за сняг - кога ли ще дойде при нас newsm78
Искам да попитам за масления крем - как точно го правиш, защото при моите опити до сега разбивам маслото с пудра захар на вкус, но като го пробвам се усеща захарта - не е съвсем гладко. Още трябва да се разбива или има някакъв друг номер. Твоя крем май е по друг начин?
Албенка, благодаря за видеото  bouquet Кажи, моля от каква хартия си правиш фуните?
Иване, супер ти е тортата - изобщо не и личи, че е първи опит
Дестини, да пеперудите са от фосфорните - първо Теди ги беше показала, а после Виолетка беше така добра да ми купи от Джъмбо и да ми изпрати  bouquet И на мен ми се искаще да ги оцветя, но следващия път - домашните и така си ги хапнаха Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 618
silrai мисля че ще е подходящ крем с крема сирене или нещо с плодове. То и шоколадов може, въпрос на вкус.

ЛееелеАлбенка завиждам на Пепи, че е толко близо до теб Mr. Green Много ги харесвам рисунките ти с желатин Wink

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 10:18 от destini

# 89
  • Мнения: 3
 newsm78 как да я направя


от какво тесто да направя панделка за торта. фондан, захарно помагайте

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 11:26 от L e o

Общи условия

Активация на акаунт