Моловете в Истанбул

  • 47 849
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 102
Във всички молове има маркови магазини с нормални намаления за сезона.
Мертер е квартал на конфекцията, има много малки магазинчета на производители, но ако не знаеш турски има вероятност да те измамят. Аз бих ти препоръчала Оливиум, намира се в квартал Зейтинбурну, има магазини на почти всички марки с дрехи от новия и стария сезон, Левис дънки 40-60лв и то актуални модели. Също около самия мол има магазини с кожени дрехи на производители, експорт магазини с дрехи.
Ако искаш нещо за детето има един център Кадир Хас, в квартал Бахчелиевлер, намира се на самия път, там се продават само детски дрехи, има Бенетон, Адидас, Ваикики, Найк, Канз и още други марки.
За пазара в петък, аз мога да ти препоръчам пазара в сряда който е в Йешилкюй, също има пазар в събота в Бахчешехир, там също има много добри неща, експортни дрехи на мин.цени.
А за други молове където се обърнеш има мол, в момента има новогодишно намаление, но истинското намаление е в края на януари.
Ако ще пазаруваш от супермаркет Carrefour е по-евтин от другите.
Ако има нещо друго питай, офф така са ме засърбяли ръцете за покупки, но сега ми е забранено да пътувам, живот и здраве март съм на линия.   bouquet

# 16
  • Мнения: 29
Има ли някой, който е ходил в Deposite аутлет

# 17
Tiqna, не сам го чувала този аутлет дай малко повечеподробности ако знаеш?

Ето и още няколко МОЛА:
www.capacity.com.tr
www.istinyepark.com.tr
www.capitol.com.tr
www.historia.com.tr
www.galleria-atakoy.com.tr
www.citysnisantasi.com/tr

# 18
  • Мнения: 1 102
 tiqna, намира се като излизаш от последните гишета на аутобана в икителли от лявата страна. има манго и др.марки, но най-хубавото е че има аутлет на златарски магазин, лятото имаше 50% намаление на стари колекции златни, диамантени накити.  Peace
http://www.deposite.com.tr/

# 19
  • Мнения: 29
Много благодаря, знаех си аз, че трябва да го намеря този аутлет  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 180
Ходила съм няколко пъти в Мертер - наистина има много магазини, но почти навсякъде продават само на едро. Ако се примолиш, на някои места може и да ти продадат нещо, но аз каквото съв купувала от там, после се оказва с някакъв дефект /предимно детски дрехи/. Иначе цените са доста добри. По детските магазини след това видях дрехи от там, почти на двойни цени. Иначе по моловете си е скъпотия - хубавите неща са си скъпи навсякъде. Отдавна се убедих, че в Турция не е за пазар - ако е нещо хубаво, си е скъпо и не си заслужава да се бие път до там. Най-добре е да знаеш какво точно търсиш и някой светнат да те ориентира за точното място.

# 21
А за пазарите на които продават експортни дрехи някой може ли да разкаже повече?Струва ли си да се посетят?
Murvet77,предполагам че ти си най - запозната с тях.

# 22
  • Мнения: 332
Благодаря на всички включили се в темата Simple Smile
сега ако и времето не се развали ще е супер,но като гледам прогнозите.....

ще ви пиша като се върна

# 23
  • Мнения: 4 784
Аз мисля че Джавахир е най големия,той е най - големия мол в Европа и трети по големина в света.
[/quote]
Беше, до скоро! - http://pazari.dnevnik.bg/show/571017/

Ходила съм в няколко МОЛ-а в Истанбул. Навсякъде е хубаво. Най - хубави магазини като че ли имаше в Истиние парк, но и най - скъпи. На мен лично всички МОЛ - ове ми харесаха, а и в повечето магазините се повтарят, цените поне в детските магазини, а и дамските бяха еднакви.

mickymarij приятно изкарване и хубаво време ви пожелавам!

# 24
  • Мнения: 1 102
galia33, от май месец не съм ходила в Истанбул, пазарите са много  хубави има много хубави неща, може да се пазариш, но ако няма някой който познава града с теб или не знаеш езика малко трудно ще се справиш. Аз иначе задължително посещавам някой от тях, купувам си много интересни неща....Оффф, как се размечтах. Моето и на мъжа ми семейството живеят в Ист. ние с мъжа ми дойдохме в Б-я да учим и се установихме тук...

# 25
  • Мнения: 332
[
mickymarij приятно изкарване и хубаво време ви пожелавам!


МЕРСИ    Hug

# 26
  • Мнения: 224
Здравейте!
Искам да попитам майчетата, които са наясно - този Оливиум аутлет, нещо на моята карта, не мога да го открия къде е. На картата в сайта, каквато е рисувана, много не ми става ясно. Ако може някой да ми помогне с по-подробна информация, като за начинаещи, ще съм благодарна.

# 27
  • Мнения: 439
Скок и аз тук,доста интересни нещица има в тези Молове офф.Посетихме Historia и останах очарована от Zara-невероятни детски дрешки,голям фен съм на тази фирма
Скоро пак имаме отиване до Турция,ще следя темата за да се ориентирам към  този Оливиум

# 28
Преди два дни се върнах от Истанбул - има голямо намаление в моловете до 70%.Посетете и  мола Виа Порта.Невероятна красота.

# 29
  • Мнения: 8
търся си официална рокля (за бал), та някой може ли да ми каже дали в някой от моловете мога да намеря нещо? мерси предварително:)

Общи условия

Активация на акаунт