Кога излизате на вън?

  • 2 843
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 434
Всеки ден по 2 часа сега,само когато вали или има мъгла сме вкъщи.

# 31
  • Мнения: 304
 Hugкогато няма магла  и валежи  сме навън

# 32
  • Мнения: 374
Дъщеря ми е родена през януари 2008г. Беше на около 20 дни, когато почнах да я извеждам за по 5,10,15....и така до 30 минути на терасата. Но месец февруари беше много топъл, ако си спомняте Simple SmileОт тогава всеки ден сме навън и така до сега. Разбира се, сега в студеното време, разходките ни траят половин- един час. В мъгла, вятър и дъжд, излизам, само ако ми се налага, а количката я покривам с дъждобрана.

# 33
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Излизам с бебето винаги когато не вали, не духа много силен вятър или пък няма мъгла.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Знам , че само когато има мъгла не е добре да се извеждат навън.

# 35
  • Временно
  • Мнения: 788
Само аз ли не извеждам детето си редовно,откакто застудя. Thinking

# 36
  • Мнения: 298
Моята бебана също е лятно бебе, юли 2007, и ни спират само мъгла и дъжд, през останалото време се старая да сме навън. Свежия въздух се отразява добре и на двете ни.  Wink

# 37
  • У дома !
  • Мнения: 700
Всеки ден сме на вън.....независимо от времето.....ако е много лошо отиваме за ДК,която е зад блока и бързо се прибираме Sad

# 38
  • Мнения: 161
и ние така няма ли валежи, мъгла и силен вятър сме на вън, излизали сме и при леко ръмене, но времето беше много хубаво и решихме да си намерим сушинка и да постоим малко на вън  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 376
Не пропускаме излизане, винаги след като се нахраним наобяд, освен ако не вали много силно или не духа Peace, според мен е полезно дори и да няма слънце -  все пак чак напролет ще е по топло - така се калява и  детето Simple Smile

# 40
  • Мнения: 114
Моя син се роди Февруари,изчаках 15 дена и бяхме веднага на вън.И не сме се спрели вече почти 3 години.Само ако има ужасно силен вятър или дъжд сме си у дома.Сина ми не боледува зимата,въпреки всички "опасения"на съседките,че ще го разболея.Хубаво облечи детенцето с шапка,шал,ръкавички,космонавтче и на вън.Тая зима пак ще я изкараме така,ето днес росеше,а бяхме на люлките,само аз и една баба с внуче. LaughingМоя син у дома не стои,но все пак зимата е по-добре по обяд или след обяд да се изкарва детето,когато е сравнително по-топличко. Wink

# 41
  • Мнения: 2 172
Оооо,ако е много студено,вали,ръми ,има мъгла или ватър-не излизаме.То на мен не ми е приятно,камоли на детето.Пък и г*з път да види за 15 минутки,няма да стане  Whistling Освен ако няма сняг разбира се,тогава е простено  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 604
миналата година синът ми беше горе-долу на тази възраст, ами извеждах го и в най-големия сняг и студ. Дори и за 15-20 минути. Иначе ми тежеше на съвестта, ако не съм го извела и имаме пропуск за деня. Само ако е валяло не сме излизали.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Винаги съм ги извеждала-обличам ги,завивам ги,слагам дъждобрана и сме навън

# 44
  • Мнения: 9 973
след обяд сме навън

Общи условия

Активация на акаунт