телетабиес-играчка

  • 2 475
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 659
 Аз поех ангажимент към gul4i да проверя в магазините на Марсел и ако има да и купя и изпратя един Телетъбис. Днес проверих в един от магазините и продавачката каза, че са свършили, но до края на седмицата ще получат пак. Дано да имам време утре да проверя в някой от останалите им магазини, за да знаем със сигурност дали да се ангажира Михалко да търси в петък. Преди три-четири седмици ходих до Джъмбо и не видях да има Тъбиси, но може после да са заредили.

# 16
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Много ви благодаря момичета,незнам как ще се отплащам.....и аз в  мисля да намина другата седмица и да проверя в мол Варна,но там пък били 40 лв.....Ако не намерим ще ги давам няма как.Малкия Много иска такова нещо.VERONIKI ти ми даде голяма надежда като каза че в марсел щели да получават.......

# 17
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Благодаря на всички момичета,които се отзоваха.Благодаря на veroniki за всичко
 Hug

# 18
  • Мнения: 3 634
Има ли Телетъби в София? Искам и аз!

# 19
  • София
  • Мнения: 659
 Така, днес се направих на работното джудже на дядо Коледа и осигурих коледния подарък за детенцето на gul4i. След малко отивам да го пращам, че докато стигне до морето........... ooooh!
 За всички, които се интересуват Телетъбиси има в магазините на Марсел на бул.Мария Луиза. Същите са като нашата По, която съм показала на снимката по-напред в темата и са на цена 25лв.
 Михалко, ако трябва ще отърча до магазина и за теб да взема и в неделя ще ти го донеса на Коледното парти. Само кажи кое точно искаш и хуквам.

# 20
  • Мнения: 3 634
За втора година ще купуваме подаръци за нашето дете и за разлика от миналата той ще разбере, че има подарък. Ще оставя удоволствието на таткото да се разходи утре в дъжда и да купи телетъбито сам. Цената е много приятна.  Flutter Благодаря ти за отзивчивостта, но няма да си спестя гледката мъжът ми с чадър и телетъби под мишница.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт