Отговори
# 15
  • Мнения: 680
Ох,аз едва я прочетох. Laughing

Браво!
Голямо попадение!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 1 197
браво Щи страхотен материал и много полезен!!! дано го заковат! Благодаря ти за труда Hug Peace  bouquet

# 17
  • Мнения: 282
Евала Щи    bouquet страхотна статия и много полезна.
Браво!

# 18
  • Мнения: 869
Мерси,статията ми беше много интересна Hug Hug

# 19
  • Мнения: 196
 Hug  bouquet Hug Благодарности и от мен! Беше ми много интересно.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 908
Много полезно,Щица поздравления   bouquet

# 21
  • Мнения: 112
Благодаря и аз за полезната статия и за положения труд HugДаже я прочетох и на мъжо и той заключи:То не било лесно и да си сперматозоид!

# 22
  • Мнения: 117
Действително статията е много детайлна. И аз благодаря на Щица за положения труд. Горките сперматозидчета, направо ги подлудяваме от 'face' control  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 71
Много полезна информация, изключително изчерпателна. Дори успокояваща, виждаме колко работа имат трудоваците, докато постигнат целта! Благодаря ти! Hug

# 24
  • Мнения: 69
Мили момичета, мoже да ми се смеете, но имам такъв въпрос - мислите ли, че след предполагаема овулация не трябва да се прави секс, защото специалистите казват, че при оргазъм на жената се получават контракции на матката, които пък могат да "изхвърлят" евентуално оплодената яйцеклетка, която се опитва да се имплантира в матката? newsm78

# 25
  • Мнения: 257
Аз също прочетох с голям интерес статията.Ще е полезна за мен и за много други бебеправещи.Стана ми ясно,че не е много лесно на сперматозоидите да постигнат целта си Sad
Браво Щи,страхотна си!  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 304
побут - нещо изпада много назад в класацията, тази тема. А смятам, че колкото по-добре сме информирани, толкова по-добре.

# 27
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Дано скоро я преместят в Библиотеката
Щи, браво за труда, все забравям да те поздравя  Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 868
Подбут и от мен  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 453
Щица,
помоли модератор да я добави в библиотеката.
Поздравления за добре свършената работа!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт