MY TOYS - В света на играчките - 2 !

  • 24 892
  • 502
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
а моята още не е тръгнала надявам се просто да не са отбелязали още

# 16
  • Мнения: 560
Хайде и аз в новата темичка
Танчето, мерси за темата! 

# 17
  • София
  • Мнения: 58
а моята още не е тръгнала надявам се просто да не са отбелязали още
Praynig и аз така.

# 18
  • Мнения: 200
Танче , благодарим за новата темичка  Hug
какво стана с твоята поръчка ? свърза ли се с тях ?

За сега, нищо! Снощи им писах едно не толкова дружелюбно писъмце,така да се изразя , защо ме караха да пращам поръчки и данни на карта по имейла , и накрая нищо . Съответно отговор още нямам , незнам дали ще ми отговорят въобще . Не ми били чарджили картата , да съм се свържела с банката , дрън,дрън .... ! Утре ще ида до банката и ако не ми разблокират сумата ,ще им напиша вече заплашително писмо  Twisted Evil

Да ,стават грешки , но това не би ме отказало да пазарувам в сайта ,най малкото защото има неща ,които тук още ги няма по магазините , а за цените - спор няма,тук направо са се оляли .

# 19
  • Мнения: X
Ако имате желание, споделете кои играчки ви се сториха най-изгодни в този сайт?  Simple Smile
ето тази маймуна В Метро струва 120лв. Shocked


Тази маймунка и аз съм я набелязала, но тя ще ни е за рождения ден, че дядо Коледа се разори вече... hahaha

Ох, втората ни пратка също е тръгнала днес, дано да дойде преди Коледа!  Praynig

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 18:13 от Анонимен

# 20
  • Мнения: X
Това е супер идейно, също сме му хвърлили око: http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1730006

Изобщо го няма в България, но и да дойде, ще е на безумна цена.

Тази топка в България е над 50 лв.:
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1307063

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 18:39 от Анонимен

# 21
  • Марс
  • Мнения: 439
Ето това на мен ми се струва изгодно http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1639530, като гледам от колко е намалено на половина!
[/quote]


Да тук в България е целите 250лв. Thinking

# 22
  • гр. софия
  • Мнения: 190
и аз тук. харесала съм си неща и за след празниците.

# 23
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Запис в новата тема

# 24
  • София
  • Мнения: 1 476
аз пуснах поръчка на 07.12. и потвърдителен имейл изобщо не получих  Rolling Eyes Притесних се и след 3 дена им писах, че не съм получила, дали всичко е наред и ми отговориха много бързо че всичко е ок и поръчката ми скоро щяла да тръгне към мен. Очаквах поне мейл, с който да ме уведомят че е тръгнала, обаче и него пропуснаха да ми пратят, в профила си в сайта видях че поръчката ми пътува и номера и с който си я следя и вече е излязла от Унгария. Явно са прекалено натоварени сега и имат пропуски, надявам се да са инцидентни  Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 384


имам въпрос за проследяването -как разчитате кое какво е -ето какво ми излиза-освен че нещо се е променило друго не разбрах Sad
Paketnummer     Status-Nr.     Datum     Zeit     Bemerkung     Statustext     Depot
48360375401    2    15.12.2008    16:34       Eingang APL I-Punkt    4800
   5    15.12.2008    0:00       DFUE Eingang Grosskunde    4800

кое какво е-ще съм ви много благодарна ако ме ориентирате Praynig

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 20:29 от smurf

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
За тази година приключих с поръчките, но пък не е зле да ви следя из късо  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 196
И аз да следя   : Hug

# 28
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
и аз в новата темичка
смърф, ето от тук излиза по добре къде се намира пратката http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/DE03/EN/1.htm , там където е първото бяло голямо поле въвеждаш номера на пратката и излиза подробно движението.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 476
Момичета, може ли някой да ми каже от къде мога да си сменя паролата на акаунта си? Благодаря предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт