86 идеи за Коледни изненади в САЩ

  • 21 914
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 563
Elle, благодаря! От Хари и Дейвид взех, много прилична цена.

# 61
  • Бостън
  • Мнения: 13 700
задачка - закачка
http://www.travelandleisure.com/slideshows/worlds-strangest-new-year-traditions/
колко от гореизброените не се практикуват в БГ под никаква форма? Simple Smile

сфкбфк - това бебче е уникално сладкооооооооооо! Боже, даже ми се дощя пак да имам бебе!

# 62
  • Мнения: 1 173
Вики честит празник - да си жива и здрава
 newsm59
Клеърв Уол Март със сигурност има при нещата за маникюр. Предполагам и в всички подобни магазини също. Да не правиш фонданени елхички  Wink Wink
Софко малката мадама е голяма сладурана. Ние тук за студ и лед си говорим , а вие портокалчета си имате даже. Завиждам

Тандури Калин наистина се е справил добре. Браво

Ние преди малко се прибрахме от Колумбия , малкия е добре - 205 са му тромбоцитите. Явно подържа не много високо ниво ( аз като се ударя съвсем леко и веднага посинявам , може наследствено да съм му предала по-ниско ниво  newsm78 ) . Но щом е над минимума -лекарката каза че сме ОК Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 800
Рая, страхотни новини за Матю , дано се задържи нивото и не пада под границата.

Софко, Вики е толкова изразителна, никак не прилича на новородена Heart Eyes и да знаеш, че снимките са си супер.

Тандури, права е приказката за крушата и дънера, Калин е сръчен като теб  Simple Smile

Кюбит, няма проблем Hug

Елл,  аз нямам никаква престава за дейкеър и градини, но успех с намирането.

# 64
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Вики, да си здрава и щастлива!

Браво на Калин! Калин, естествено, не Калина...

Малката Вики е бонбонеста!

Кейси, ти какво си взимаш довиждане - къде ще ходиш?

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 22:31 от Бубка

# 65
  • Мнения: 1 783
Sofko, с много коса тази Вики! Сладурана. А Данни колко е пораснал.

# 66
  • USA
  • Мнения: 559
Мнооого е сладка бебката на Софко! И усмихната!  Laughing

Калин страхотна рамка е направил и явно с удоволствие. Има на кой да се метне. Simple Smile

Рая, много хубава новина! Дано да сте се успокоили и да нямате повече тревоги на тази тема.  Hug

# 67
  • Мнения: 2 255
ЧРД с малко закъснение на Вики!!!   bouquet
  Дара на stella_ars става на 2! Да им е жива и здрава!!!   ura
  
 И аз като Бубка, да запитам : Кейси, да не заминавате за Аляска за празниците, бе?! Mr. Green Как само ни пожелаваш весели празници отсега....  стягаш се  за снежна ваканция, мхм.  Laughing

# 68
  • Мнения: 98
зора, тандури, ютурна благодаря ви за отговорите   bouquet, днес ходихме пак в магазина и се разбрахме, в случай че не влезе (те твърдят, че ще я вкарат), няма да ни глобят и ще изберем  друга. в петък ще видим какво ще стане.

# 69
  • Мнения: 948
Поздрави български и пловдивски от мен! Време никакво не ми остава; не знам защо  Crazy ама влизам да ви приветствам.

ЧРД на Вики, и на Дара   bouquet Много здраве и късмет!

Загледах снимки по линки и аватари, пу-пу  Simple Smile Сладка малка Вики, Ноли и Ангелината си знаят, за Ела с елхата няма да пиша даже  Simple Smile

Покажете, моля, пак този мп3 плейър за малки мишки, че ми стана интересно? Днес подстригах Антон (не аз, де, фризьорка), и сега изглежда поразително голям.

Бенс, прочетох и третата вампирска книга (четвъртата я оставих в Лондон, и сега ме е яд). Добре, че бързо се четат Sunglasses

# 70
  • Мнения: 109
Дребосъците са страхотни, и малки и големи! Да са ви живи и здрави и все така да ви радват! Специално за Дара едно голямо пожелание за много здраве и щастливо детство!  newsm59

И аз с въпроса си напред - може ли някъде по pharmacy-тата на Walmart, Target, Kroger, Walgreens  и подобни да намеря маски за лице, такива предпазни



Намирам в Интернет, но доставката е колкото цената на кутията, грешни пари ми се струват.

# 71
  • Мнения: 558
Без да знам за какво говори Мишолина, само ще кажа, че нашия детски мп3 плейър от "toys'r'us" се оказа боклук, но сега съм хвърлила око на един ot JCPenney, който е с 256мб памет и надявам се да работи по- добре:
http://www5.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?DeptID=52440&CatID=6744 … amp;CmCatId=52440|67447

# 72
  • Мнения: 2 185
Въй Софко как боклук  Rolling Eyes . Аз тогава като каза за него го купих за подарък-още си работи, даже и Джена зарибих с него, дано не се окаже боклук наистина .

ЧРД на Дара  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 558
Има прекалено много копчета и работи по някаква странна за мен логика, имам чувството, че нещо софтуера му не е наред... а, първия ни такъв дойде несвирещ изобщо, само светкаше, та го връщах... 4 ААА батерийки му трябват, зарядно за такива нямам, а свършват бързо...
Тоя в JCPenney има само 4 ясно маркирани бутона, паметта му е двойно повече, а има и дръжка за носене и по ми се харесва, но не съм го купила още, щото ме е яд на първия...  Crazy... и в Линенс енд Тингс го има с няколко долара по- скъп, ще ми прощавате английския.

# 74
  • Мнения: 3 367
Марлела,маски има 1.д-рски офис ако помолиш,винаги дават 2.купувала съм бълк от самс
*
Аз май нещо не разбирам приложението на мп3плейър за деца - тук сме или в кола (дискове) или у дома(стерео) или навън по забави и до музика не стигаме.. аз нещо май не схващам (ние и за големи нямаме таквоз уред,затова питам)

Общи условия

Активация на акаунт