86 идеи за Коледни изненади в САЩ

  • 21 885
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 147
Стела, след като в магазина са ви уверили, че минава през стандартната врата - да бъдат така добри и да я вкарат. Ако не могат, ще трябва да се откажат от 10 -те %.

# 46
  • Мнения: 7 091
Вики, честит рожден ден!!!Всичко най-добро ти пожелавам!

Нашите тук ме разбиха! В понеделник и вторник децата бяха на училище, въпреки леда, но снощи паднало 10 см сняг и айде децата не са на училище  Confused А утре разменят бисквитки и подаръци ( сбърках се от печене) и им е последния учебен ден преди ваканцията.  Rolling Eyes
Стела, абсолютно съгласна съм с написаното от Зора.  Peace

Да ви похваля моят малък работник каква рамка сътвори  Wink
http://flickr.com/photos/26588310@N04/sets/72157606719537313/

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 16:37 от Tandoori

# 47
  • Мнения: 4
Хаха  Sunglasses как ми оправиха настроението тези истории с колите! не че и аз не съм си търсила колата в друг гараж..ама тогава не ми беше смешно:)
Аз търся детска градина че нашия уж предварително нагласен дийл се провали с гръм и трясък Close намерих един супер дайкеър център но нямат места пък и са много бебетата. Сега гледам за гледане по домовете..ама като не ги знам тез лелки кви са и що са...

# 48
  • Мнения: 2 563
Някой знае ли откъде мога да поръчам gift basket за доставка в Мейн? Трябва ми кошница с вкусотии за Коледа.

# 49
  • Мнения: 1 436
 newsm59 на Вики на патерици   bouquet

Стела, и аз съм съгласна със Зора, а и съм виждала професионални хамали  Laughing да правят чудеса с вмъкване на мебели през уж малки врати. Така че не го мисли - като нищо ще вкарат дивана през където трябва.

# 50
  • Мнения: 868
Елл, мисля, че тука има доста майки, които използват хоум дей кеър. Аз точно с това нямам опит, но има много уеб сайтс които обясняват как да ги избираш, интервюираш, за какви условия да следиш като отидеш у тях, какви лайсънси да търсиш и т.н. Доколкото знам, има правило на една жена към 4 деца съотношение, но съм виждала обяви, където майка с едно бебе търси друго да гледа, например, без да е официално пръвайдър.

Ако имате боърдс за мами в твоя град и за бейбиситъри (при мене има няколко, например), погледни първо там. Говори и с мами в твоя квартал, защото подозирам, че не искаш да караш до другия край на града. Ако търсиш жена да идва в твоя дом, тогава е друго.

# 51
  • Мнения: 4
Хиър - тези 2 са проверени: HarryandDavid.com i ediblearrangements.com. Туй второто мн го харесвам но ползвано само за много спешъ; случаи че е скъпичко.
Е.

# 52
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Тандури, искам да отбележа, че детето се е справило повече от страхотно! Поздрави го от мен!   bouquet Сигурна съм, че таткото ще ахне като му я подарите!  Wink
Вики, знам, че ще успееш и всичко ще е чудно!  Hug
Марленче, аз около всяка Коледа съм в много интересно-тъжно настроение.  Mr. Green
Елл, не мога да помогна за съжаление!  no Пожелавам обаче скоро да откриеш подходящото място за детето си!   bouquet
Днес се запознахме с две майки /бг/ с деца почти наборчета на Борис, та падна голяма игра в снега. Бобката беше супер доволен!  smile3521
 

# 53
  • Мнения: 7 837
Честито на Вики! Жива и здрава.
Поздрави и за всички, които ще имат повод да празнуват скоро.  Simple Smile

Аз и момчетата, ви желаем весели празници.

# 54
  • Мнения: 2 185
И мерси за изключително милата ти картчика Simple Smile


Ей Агентке, да знаеш как ме зарадва  Grinning . Ти си първата и засега единствена получила  Sad
Тандури, страхотна рамка, в кръвта му е на Калин да твори, на майка си се е метнал.

Някой може ли да ми даде акъл от къде да се сдобия с малка ножичка за нокти с извити върхове. Намирам само онлайн, но не ми върши работа - трябва ми за днес. В някой от големите магазини да сте виждали?

# 55
  • Мнения: 1 436
Клерет, Уолгрийнс със сигурност имат пили за нокти, та може би и ножички продават  Thinking

# 56
  • Мнения: 1 147
Clairette, Longs Drugs, Rite Aid, и Sephora.

# 57
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Клерет, в Walmart знам със сигурност, че има малки ножички, но не се сещам дали бяха с извити върхове.  newsm78

# 58
  • Мнения: 558
Ей, Тандури, рамката е невероятна, но погледът на изключително доволния малък крафтсман прави снимката уникална просто...

ЧРД на Виктория!!!! Да си все така щастлива жена, добра майка  и многостранен талант ти желая bouquet!

Една коледна сесийка на моето Викенце, нащракана с ултрапростия ми Канон, направо ме е срам да поствам сред вашите почти професионални снимки, но предполагам за някой ще е интересно да ни види Wink:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=308547&pid=9379613

# 59
  • Мнения: 2 185
Много сладка Софковата Вики  Heart Eyes

Момичета, благодаря за съветите за ножичките, ще проверя в тези магазини, дано да намеря  Peace

Общи условия

Активация на акаунт