Помощ!Напълнях с 9кг

  • 5 126
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Sany-Mar някой даже имаме и по три деца за ,които се грижим.Плюс това,че ходя и по часово на работа. Wink Така,че някой го могат и без добавки.Друг е въпроса  и дали самата авторка би могла да си го позволи тъй като знаем,че не са и евтини при това.
Но ти щом си намерила вариант за себе си ок. Peace Аз искам само да попитам цял живот ли ще ги пиеш? newsm78
Абстрахирам се от факта темата да се превръща в спор. Hug

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 11:44 от kloie

# 16
  • Мнения: 177
Sany-Mar ,само да не ми кажеш,че тази добавка е карбослима,защото аз от нея даже качих.

# 17
Да не би да си говорите за витазима?Аз го купих като спрей за подтискане на глада.Май действа.Още съм в началото.Зачакайте малко.......След лидата,вегатеста и балансираното хранене/пред две седмици  посещение при диетолог,един час дневно /бързо ходене ........,пак съм в тупик.

# 18
Аз досега Витазима го познавах само под формата на капсули. Пия го заедно с Ацидофил австрийски. Не знаех, че имало и спрей. Ще го потърся на всяка цена, защото както се задават празници и се почва едно ходене по гости, може би той е по-удобен за използване. Ама дали има същия ефект като капсулите, а?

# 19
  • Мнения: 440
Напиши точно какви добавки пиеш,защото аз от близо година пия всякакви китайски добавки/които не са  евтини/ и след като свалих 6 кг,качих веднага 10.И сега се чудя какво да правя

# 20
Аз от септември пия Витазим капсули и Ацидофил на австрийската фирма Медикофарм. Не мога да преценя скъпи ли са, ефтини ли са. Знам само, че са качествени. Не смея да пия китайски неща, защото нямат доказан произход.

# 21
  • Мнения: 177
Sany-Mar,за тези добавки чувам за първи път.Би ли споделила от къде ги поръчваш,защото не успях да намеря информация за тях.  bouquet

# 22
Предпочитам лично да ти отговоря, защото тук някои мами са ужасно заядливи. Човек иска да сподели нещо хубаво, но по типично български маниер хубавите неща трябва да се оплюят и вечно да се търси под вола теле...
Както и да е, ако все още те интересуват австрийските хран.добавки, ще ти пиша в лично съобщение, защото  ме обвиняват в "съмнително рекламиране".
Весели празници на всички!!!

# 23
  • Мнения: 177
Sany-Mar,ще се радвам да ми пишеш.Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт