Прашки :-)))

  • 5 943
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 444
Аз си изкарах бременноста само с прашки от обикновенните, не за бременни, носех ги ниско долу и ми беше много удобно! Откачах от гащите тип бикини, много ме дразнеха на корема и ме сърбеше кожата!

# 16
  • Мнения: 11 004
 hahaha hahaha В момента съм с едни много плитки прашки! Като се гледам, ще мога да ги нося докрая, само дупето ми да не порастне много.  newsm78

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Само да отбележа NaughtyНосенето на стринг/и аз не харесвам да им викам прашки/, особено след шестия месец може да доведе до хемороиди

# 18
  • Мнения: 11 004
Гадно Shocked
А ако не са много впити и стегнати отзад?

# 19
  • Мнения: 6 472
Решението се нарича микрофибър Grinning

# 20
  • Мнения: 7 186
Само да отбележа NaughtyНосенето на стринг/и аз не харесвам да им викам прашки/, особено след шестия месец може да доведе до хемороиди
Глупости, до никакви хемороиди не водят прашките. Причината за хемороидите по време на бременност е съвсем друга.
Важното е прашките да не са много впити и стегнати, както каза Лулуто- микрофибъра е чудесен избор.  Peace

# 21
  • Мнения: 11 004
Хм, нови дрехи, нови гащи...всичко ще се сменя newsm78
 Wink Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Само да отбележа NaughtyНосенето на стринг/и аз не харесвам да им викам прашки/, особено след шестия месец може да доведе до хемороиди
Глупости, до никакви хемороиди не водят прашките. Причината за хемороидите по време на бременност е съвсем друга.
Важното е прашките да не са много впити и стегнати, както каза Лулуто- микрофибъра е чудесен избор.  Peace

Наясно съм с причината за хемороидите по време на бременност.Обаче с прашка се увеличава вероятността да се появят.Това е мнение на съдов хирург.

# 23
  • София
  • Мнения: 596
Я да те питам тогава Laughing
Като ми порастне коремчето ще мога ли да си нося дънките и панталоните с ниска талия?! А тези, които са по-високи нагоре, или няма да мога да ги събирам отпред Cry Cry

През цялата си бременност съм си носила само прашки. Дори, когато родих в болницата пак с прашки си бях - аз други гащи нямам. Лигнин не съм ползвала в болницата, а само превръзки.
А и хемороиди не съм имала - нито преди, нито след като родих !!!!!!!!!!!!!!!

Бях си взела доста неща за обличане, откоито само един панталон си износих, другите неща ги продадох в един оказион неупотребявани.
Носих си старите дънки, като отпред под талията им приших един ластик, и така се закопчавах, а ако ципа се поотвори - една по-дълга блуза решаваше проблема.

# 24
  • Мнения: 4 358
Аз също карам предимно с прашки. Панталони (дънки) с ниска талия не мога да обуя, защото нося бебето много ниско. Купих си от дълбоките панталони, дето стигат чак до сливиците. Никак не е красиво, ама... #Puppy dog
Хубавото е, че му се вижда вече краят  Mr. Green

# 25
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Една приятелка си беше поръчала такива прашки за бременни и беше много доволна,отпред и обхващаха корема и не я стягаха.
А за дрехите една приятелка пак бременна си дойде от Холандия и си е купила от там страхотни дрехи за бременни, но за жалост в България все още няма такива удобни и в същото време модерни и хубави дрехи за бременни.

# 26
  • Мнения: 272
И аз си изкарах цялата бременност с така наречените "прашки". Само за родилния дом си купих едни бабешки кюлоти - адски смешни.
Специални бремелински дрехи не съм си купувала, изкарах си бременността по дънки, обаче какво направих:
Купих си няколко по-евтинджос, от двете страни на талията ги срязах и заших широки 5 см. ластици. Колкото повече расте коремът, толкова повече ластиците се разтягат и е адски удобно. Така не се наложи да си купувам от онези торбестите дънки  Sick

# 27
  • Мнения: 11 004
Това е идея Laughing И аз ще си направя такива дънки!

# 28
Аз също само прашки нося,но като вляза да раждам задължително ще си взема гащи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт