И за мъжете Близнаци

  • 25 841
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 898
Ще се чувстваш като в мъжки харем - толкова личности живеят една в друга. Аз вече ги разпознавам. Сутрин като се събуди и  знам с кой ще съм днес  newsm78.Като ми потрябва някой определен си го търся, но... добре, че аз съм от рогатите и го мога....
 Горенаписаното е с почти 25 годишен опит !

# 31
  • Мнения: 6 704
E, такова чудо не бях виждала #Crazy толкова бях влюбена и загубена че чак се омъжих за него. Капризен, сръдлив, стиснат, обсебващ абееееее, чудо невиждано. Едвам се разведох SickСега чуя ли Близнаци и бягаааам Joy

# 32
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Въпреки, че съм омъжена за Близнак и на мен не ми допада тази зодия за мъже.. Rolling Eyes Добре че при моя мъж има доста голямо влияние на асцендента и луната иначе едва ли бихме се взели.. Laughing

# 33
  • Мнения: 2 237
В тях наистина живеят няколко личности.Този , в когото за съжаление аз съм влюбена, е несериозен, самовлюбен, женкар от класа.Иска лична свобода , но  обича и да дава.Понякога не ми пише с месеци и изведнъж се появява все едно не е било !Ако реши ще ми звънне и ще ми каже мили неща, но в следващия миг ще ми каже че не иска ди ма нищо общо с мен.Добър любовник  (ама аз съм по-добра  Mr. Green) Много обича да философства.Интелигентен, чете, обича да обсъждаме сложни философски теми.Лично аз смятам че тези мъже не могат да бъдат само с една жена.Мое мнение.Обича много да е център на внимание, да бъде харесван и обичан и да  е номер едно.Никога не мога да разбера какво мисли и какво чуства към мен.
И накрая един въпрос - как по дяволите да се отърва от тая невъзможна любов към този близнак !?!?

# 34
  • Мнения: 337
Миличка не се побърквай от тези суеверия за зодията, защото всичко е индивидуално. Може да има нещо общо като любознателност и общителност например, но за мен най-важно е възпитанието и характера на човека.
Аз съм близнаци, баща ми също, най-добрия ми приятел също. С него се разбираме по-добре отколкото с баща ми. И е нормално, не съм на една възраст с родителите си, така, че ако се размислиш има един куп неща, по които да различаваме хората,и никой не може да ми каже, че всички от една зодия са еднакви. Така, че съветите са напълно излишни според мен. Mr. Green Joy

# 35
  • Мнения: 153
Cotton4e, мго си права, че при всеки е индивидуално. Наистина като чета мненията на другите, които живеят с Близнаци или са имали нещо общо с такива направо започвам да се мразя. Аз например съм голяма домошарка, а относно кръшкането и др. такива намеци, досега не съм изневерявала в нито една от връзките си.
На авторката мога само да кажа да си го обича много и ще разбере, че думата любов значи много за Близнака и прави чудеса с него.

# 36
  • Мнения: 8 242
Имала съм бая отношение с близнаци мъже.. И сега май ми се връща тъпкано.. че синът ми е близнак.. и то какъв  ooooh!

думата любов значи много за Близнака и прави чудеса с него.

Абсолютно!!!

# 37
  • Мнения: 289
Аз съм зодия рак, а мъжът ми - близнаци. От прочетеното до тук за пореден път имам чувството, че сме си разменили зодиите с него  Mr. Green Аз определено съм по-непостоянната, вятърничава и разсеяна натура от двамата... Мъжът ми е много последователен, съсредоточен и т.н., не обича да е център на внимание, не е женкар, не си пада по флиртовете и т.н.  Mr. Green  Всеки един човек е цяла вселена, не бих съдила първо по зодията  Peace

# 38
# 39
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
И моя е близнак. Още от малка се бях зарекла да нямам нищо общо с близнаци и успешно ги избягвах докато не срещнах Него. Реших че е различен и това с зодиите е глупост. Да ама не. Различна е една от самоличностите му, а те са мн. повече от две- направо си е "шизофрения". Няклолко съвсем различни човека в един. дори съм ги кръстила за майтап да го връщам към реалноста. Свиква се- научих се как да се отнасям с всеки един. Като се  замисля ако не беше така да ми е писнал вече  Laughing

# 40
  • Мнения: 2 908
Аз съм Рак,омъжена съм за Близнак.НЯкога се бях заклела да не се омъжвам само за Близнак...е,за такъв го направих-караме се доста,инати сме и двамата,ама аз съм по-бясна,а той е по-отстъпчив,доволна съм  от човека,най-добрият съпруг и приятел на света-не го свързвам със зодията му въобще.Не е развейпрах,не е женкар,не е ту такъв,ту онакъв...по-земен е от мен.

# 41
  • Мнения: 1 632
Аз по-голям инат от моят мъж не познавам!
Колкото е сърдечен и топъл, толкова студен и отмъстителен може да бъде.
Домошар и майстор във всичко с което се захване, но с 1 постоянно ХАЙДЕ от моя страна.
Често задачите  се отлагат в бъдещето.
И мноого мърмори понякога...
Адски романтичен  Heart Eyes и няма нищо общо с женкарите,абсолютно моногамен!
Стиснат за определени неща, най-вече за облекло.

# 42
  • Мнения: 1 121
Това определено са най-забавните мъже, които съм срещала. Винаги си изкарвам незабравимо в тяхната компания, много са общителни, отворени към света, но и много свободолюбиви. Също големи флиртаджии и винаги могат да те изненадат с нещо ново Laughing

# 43
  • Варна
  • Мнения: 686
Имам 15 годишен, приключил опит с мъж- близнак/аз-рак/.Свободолюбив,безотговорен,стиснат,всезнаещ веселяк.Ако ти трябва майстор за каквото и да било-той е,но ако искаш мъж-не е!
И не чети зодии все пак,хора разни.Успех! Simple Smile

# 44
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Аз много не вярвам в зодиите, но се зачетох в тази тема, защото имам племенник "близнак". Толкова сходни неща намерих с неговия характер...да много мил, възпитан, добър, но няма такова свободолюбиво, разсеяно и със собствено мнение човече. От малък си беше такъв, а сега, когато е на 17 вече,  чак не се търпи понякога. Имам и други познати от тази зодия и те всичките имат едни и същи черти в характера си. Ох,  хич не я долюбвам тази зодия, а има вероятност бебока ми да е "близнак", ще стискам до рак аз, реших Wink Едно не може да им се отрече на близнаците, много са оправни Peace

Общи условия

Активация на акаунт