Яслата 16 - ясленче се смее, а елхата вече грее...

  • 12 994
  • 189
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 131
Здравейте!
В нашата ясла тази сутрин като заведох Алекс беше 20 градуса. Нормално, и ние у дома поддържаме долу-горе толкова. За всеки случай го бях облякла с жилетка, но казах, ако се изпоти, да го преоблекат.
Хубав ден на всички!

# 136
  • Мнения: 566
Ние тази седмица ще сме си вкъщи, миналата малчо беше грипав, остана само кашлица и хрема, дано да се оправи напълно, че ми е писнало вече от сополи #2gunfire , и да се задържи по-дълго здрав на яслата

# 137
  • Мнения: 3 997
Ние тази сутрин влязохме пак с рев ooooh! Това дете няма да свикне беее.
Снощи се позакашля малко -нищо друго му няма дано да е от сухия въздух. От тези климатици много се изсушава Tired

# 138
  • Мнения: 800
ЧНГ! на всички ясленчета и на майките им. Дано сме здрави и децата и ние!
Днес съм за първи ден на работа - а Тони след двуседмичната почивка около празниците орева света - много ми е мъчно и само си гледам часовника - сега какво прави? Отгоре навсичко и ще го взема по-късно защото вече сме в нов офис, който е по-далеч. Ужяс! Каката също бе разстроена заради по-късното взимане, а на мен цяла стурин ми се реве. Така, пооплаках се, дано сега ми олекне! Успех на всички през новата година!

# 139
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 2 001
От тези климатици много се изсушава Tired

Климатиците са противопоказни за толкова малки деца!

# 140
  • София
  • Мнения: 2 440
Здравейте момичета! Аз няма да пускам тази седмица Митко, защото пак ще са сборни групи и направо на 12,01 той на ясла, а аз се връщам на работа. Да ви кажа честно много съм отвикнала за тези две години и не знам как ще издържа на едно място 8 часа newsm78Подозирам, че и при нас ще е голям рев след тази дълга почивка от 20,12, но дано бързо влезе в ритъм. Дано тази година децата са по-здрави Praynig

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА!НА ВСИЧКИ ОТ СЪРЦЕ ВИ ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И СПОКОЙНИ И ЩАСТЛИВИ ЯСЛЕНЧЕТА!

Ние празниците ги изкарахме болни - аз с бронхопневмония на инжекции, Велизар с гнойна ангина на АБ.Въобще ужаса беше пълен.Сега сме здрави и от днес той на ясла, аз на работа.Дано сериозните болести останат в миналата година и тази да боледуваме все по-малко (не казвам изобщо, защото няма как да стане  Tired).
Иначе в нашата ясла днес бяха включили духалка в съблекалнята, но беше хладно сутринта.Велизар го пуснах с чорапогащник и суитчер.

На всички пожелавам бърза адаптация на работа и на ясла! Hug

# 142
  • Мнения: 3 997
От тези климатици много се изсушава Tired

Климатиците са противопоказни за толкова малки деца!

Това схващане май е само в нашата държава.Ники от бебе е постоянно на климатик -и в къщи и в колата  Wink
Проблема е че забравих да изкарам овлажнителя ooooh!

# 143
  • Мнения: 1 053
От тези климатици много се изсушава Tired

Климатиците са противопоказни за толкова малки деца!

Това схващане май е само в нашата държава.Ники от бебе е постоянно на климатик -и в къщи и в колата  Wink
Проблема е че забравих да изкарам овлажнителя ooooh!
И при нас положението е същото,от раждането на дъщеря ми до сега само с климатици се топлим зимата и лятото се разхлаждаме и нямаме проблеми  Wink
Иначе от утре ще я пускам на ясла,днес си останах в къщи та да успея да подам документи за детска градина  Laughing
Като я питам не е забравила за яслата,няма търпение да ходи пак,ама на мен нещо още ми се почива  Embarassed

# 144
  • Мнения: 2 131
Честно казано, и аз не одобрявам климатиците, когато става дума за малко дете, но... У дома имаме климатик, макар че сме на газ и рядко го използваме за отопление. В яслата също има климатици.

# 145
  • Мнения: 1 586
Привет,

Ние днес пропуснахме яслата,баба му си беше в къщи и реших да го оставя при нея!От урте сме на линия и дано тази година да сме все здрави! Praynig

В къщи и ние сме с климатик,нямаме проблем с детето! Peace

# 146
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
В яслата на Симеон си беше студено. Той беше навлечен, като видя сградата започна да вика от кеф- кой знае колко сме му доскучали на детето. Слушкал е, папкал и спинкал. Естествено вечерта беше гроги и заспа бързо, но пък е мн щастлив. През ваканцията откачи амо с възрастни около него или най-много с братовчедите за по час 2 през ден. Сега е в стихията си, от което съм доволна, дано само е здрав!  Praynig
За климатиците- ние сме с климатици, пробвахме и с камина, но ужасът да се изгори за мен е мн по-голям от недоказаната вреда на климатика.

# 147
  • Мнения: 1 617
Здравейте момичета.

След почти месец отсъствие ( салва богу не заради болест) днес Тони е на ясла. Поплака си като видя сестрите, но поне не ревна от в къщи. Вчера го заведох, но парното не работеше, климатика също и си беше доста студено. Та си го прибрах обратно в къщи. Добре че дядо му беше свободен,защото аз имах доста панувани задачи.
Сега се надявам да не плаче много и да свиква вече да спи там, защото досега категорично отказваше да ляга следобед за сън, а резултата беше едно нервно дете като си го взема.
Пожелавам лек ден на всички. Hug

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
Привет!

В нашата ясла продължава да е студено.Дано не настинат дечицата.

За климатиците - и ние в къщи сме с климатик.Бях питала педиатрите в болницата като раждах и те ми казаха, че като се овлажнява въздуха в стаята и се бърше редовно праха няма проблем.

# 149
  • София
  • Мнения: 12 568
Здравейте!

От утре принудително Кало няма да е на ясла. Намалили са парното страшно, мъжа ми сега като го е взел каза, че детето е ледено. Ще стои вкъщи, че поне по-лесно една стая ще отоплим с печка, защото и вкъщи парното го нямало никакво.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт