Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 16!

  • 29 718
  • 617
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
Запис и искам да попитам понеже някой беше казал, че има спечелени много cocorides - та как става тоя номер?

# 16
  • Мнения: 143
айде и аз тук  Laughing

# 17
  • Мнения: 603
Намък....

# 18
  • Мнения: 1 259
Събрах нужните бъбзчета за калкулатора(14,90) а него го няма  #Cussing out

# 19
# 20
  • Мнения: 1 711
  И аз тук!

# 21
  • Враца
  • Мнения: 871
Пльос и аз  Laughing
Калка, не точки, а активирани техни пакове са необходими. И хич не бяха малко.

Айнур, мисля, че е активно. Нека някой който е активирал над 20 пака каже, дали е вярно. В картата за лоялност си пише кой колко е активирал, и мисля, че паковете за клуба не влизат в сметката.
А и като проверих, имам 19 макс пака  Crazy, май ще се прежаля да активирам още един и да видя какво става на 20  Laughing, в новия пост пише, че за 20 наградата е чорапче за мобилен телефон  Thinking
Къде да са активирани Паксовете ..в призето ли.... или в клуба..

# 22
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Паковете трябва да са активирани в Прайзи, а тези, които са за клуба, не ги брои в картата.

# 23
# 24
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Нова темичка имало Simple Smile. Някой има ли проблем с отварянето на игрите? От вчера някои /билетчетата/ не ми се отварят изобщо Sad.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз да се пльосна тука... Новичка съм, ама ви следя горе-долу Simple Smile Някакви предположения какво ще стане със старите акаунти, някой питал ли е във форума на прайзито?

# 26
  • Мнения: 1 269
хилоу  Sunglasses

# 27
  • София
  • Мнения: 44 106
вчера съм си забравила опашките и сега съм оут  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 28
  • Мнения: 435
Съжалявам Angel_Dust , знам какво ти е Sad

# 29
  • Мнения: 89
@natalina8787, точно къде във форума го чете това за края на призето?
Защото аз доста време търсих и нищо ен намерих. И с кой хост говори? С Adu ли? Гледам, че имате някаква закачка Wink
Аз се кефя на khot1  newsm53 newsm51

Нещо не ми се вярва да го закрият сега, най-малкото за Buccaner пише, че евалидан до 29.1.2009 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт