Прах за пране и омекотител за дрехи

  • 207 793
  • 767
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 236
Почти няма прах в Б-я,който да е истински.Даже и Сано вече са го побългарили на места,а чух и за Аптата.Аз сега ползвам течен препарат,дават ми го мои близки с химическо чистене,обогатен е с кислород и изпира чудесно,а е и много икономичен!
Саното няма как да се побългари, внася се директно от Израел, гаранция за това, имам такива магазини и знам за какво става въпрос. Не сте ли забелязали, че на моменти липсват на пазара разни неща на сано и след време пак се внасят. Това е защото няма и по складовете, после идва 1 кораб със стока и всички зареждат. А относно аптата, тя е доста по- нисък клас, бих казала, че само апта за стъклокерамика и верото стават- друго, омекотители и прах, по- добре не ползвайте.

Да ти кажа честно ме учуди за Аптата, в смисъл, че не е качествена, не знаех! Но пък и не съм и фен. А за Сано-то и аз мисля, че няма как да стане това с побългаряването, още повече тези продукти, които купуваме тук не са произведени конкретно за нашия пазар!

# 166
  • Мнения: 762
Не знам защо,ама не съм доволна от Сано омекотителя-не омекотява,а напротив дори.За съжаление не помня кой цвят съм си взела.

# 167
  • Мнения: 5 178
Moя опит със Сано е крайно незадоволителен, изобщо не изпра петната от лигавниците на детето,.. и така само веднъж и минах на Ариел и Персил ..
Видях, че доста неща внасят от тях сега, но изобщо не ги заглеждам

# 168
  • Мнения: 950
Мисля че това с неизпирането не е толкова от праха ,а от водата ,при нас във Варна водата е варовита и съответно ефекта е никакъв ,направило ми е впечатление че един и същи прах в София изпира, а  при нас не  newsm78

# 169
  • Мнения: 112
  Обичайно пера с  Рекс, Бонукс и евентуално Тема. Омекотители не ползвам.Преди ползвах всякакви, но  човек като глади, те са излишни. А нашите дрехи  са все за гладене.Един разход по-малко.Една отрова по-малко за природата Wink
  По мое лично  наблюдение, скъпите прахове с нищо  не са по-добри от евтините.Може би  само като аромат.И едните и другите  не  могат  да изпират определени петна.А каквото могат скъпите, могат го и  обикновените.Оттам нататък всичко е   самовнушение.

# 170
  • Мнения: 212
Предимно ползвам Ариел,а омекотител- на Медикс(много съм доволна) Laughing

# 171
  • София
  • Мнения: 1 891
    И аз не виждам кой знае какъв ефект за петната от Сано-то. Ползвам розовия, но вече свършва. Гледах в магазини - има още 3 вида, и на златния пишеше, че е специално за петна. Някой ползвал ли го е и по-добър ли е от розовия ?  newsm78

# 172
  • Мнения: 139
Само Сано Peace

# 173
  • Мнения: 3 537
Тайд  и  Семана /зелена/ Peace Много съм доволна

# 174
  • Мнения: 1
близо 2-3 години пера с омекотител сано копувах го по 8 литра
за 26 лв. и 30ст. вече около месец търса такава разфасофка макар и по-съпо но не намирам а не смея да опитам с друг  защото детето ми е свикнало с него а то е с чуствителна кожа  пък и тази разасофка излиза по ефтина маики моля ако някоя знае от каде да си я намера или да я поръчам онлаин да ми помогне Simple Smile

# 175
  • Мнения: 844
Днес за първи път прах със Скип ееееее невероятен е, а аромата му е нямам думи.

# 176
  • София
  • Мнения: 2 079
tin_tin_ ,
Какъв е този прах?  newsm78
(Извинявам се за тъпия въпрос ама нито съм го видяла, нито съм го чула!  Embarassed Embarassed Embarassed)

# 177
  • Мнения: 1 567
(Извинявам се за тъпия въпрос ама нито съм го видяла, нито съм го чула!  Embarassed Embarassed Embarassed)

По качество прилича на Ариел.
 - прахообразен вид

 - течен

 - за тъмни дрехи

 - капсули

# 178
  • Мнения: 35
А аз след като минах през всички марки омекотители открих, че съм най-доволна от Бинго.  smile3506

# 179
  • Мнения: 3 459
За цветните вземам Персил Сензитив, доволна съм.  Peace
Ползвала съм и Рекс с люляка, както и Тема Колор Протек. Съвсем не са лоши.
За белите - допреди известно време с Ариел, но много се разочаровах. Сега ги пера с Тема за бяло или Рекс със сода ефект.
Ометокител - Семана (зелената и лилавата са му любими).

Общи условия

Активация на акаунт