Прах за пране и омекотител за дрехи

  • 207 856
  • 767
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 172
А тези немски омекотители къде мога да го намеря в Пловдив?

Знам едно магазинче срещу Дома на младоженците ,където въм виждала прах Скип.
И един щанд в ТЦ "Форум" в Тракия ,където има немски прахове.
Там дали ще има такъв омекотител?

В Пловдив немски омекотители Софтлан, Ленор, Вернел, Кушелвайх, всеки от по 3-4 аромата и  различни литри има само в магазинчето до у-ще Душо Хаджидеков. Повтарям се, защото май съм го писала в пловдивската тема това, извинете ме но съм маниакална на тема препарати и знам всичките магазинчета от Пловдив до Стара Загора JoyТова до Дома на младоженците е само с гръцка стока, а в ТЦ "Форум" са повечето английски.

Много ти благодаря!
Близичко ми е сравнително.

И последен въпрос каква е цената им?

# 706
  • Мнения: 176
А тези немски омекотители къде мога да го намеря в Пловдив?

Знам едно магазинче срещу Дома на младоженците ,където въм виждала прах Скип.
И един щанд в ТЦ "Форум" в Тракия ,където има немски прахове.
Там дали ще има такъв омекотител?

В Пловдив немски омекотители Софтлан, Ленор, Вернел, Кушелвайх, всеки от по 3-4 аромата и  различни литри има само в магазинчето до у-ще Душо Хаджидеков. Повтарям се, защото май съм го писала в пловдивската тема това, извинете ме но съм маниакална на тема препарати и знам всичките магазинчета от Пловдив до Стара Загора JoyТова до Дома на младоженците е само с гръцка стока, а в ТЦ "Форум" са повечето английски.

Много ти благодаря!
Близичко ми е сравнително.

И последен въпрос каква е цената им?
Oх, не мога да съм точна, но  един литър е около 5 лева, зависи от марката де, два литра са към 9, т.е. не с а много по-скъпи от тези по суперите. Поне така ми се струва

# 707
  • Мнения: 24
ЗА мен синият Ленор е номер едно - предпочитам големите разфасовки по 5 л, че излизат много евтино. Купувам , когато излезе на промоция и имам за дълго време.Мирише супер.

# 708
  • Мнения: 2 420
Момичета, имам въпрос, но не знам дали тук трябва да го задам newsm78. Проблема ми е следния - от миналата зима забелязвам, че хавлиите, които ползваме ежедневно за ръце и лице се умирисват. Сега като захладня се появи пак същия проблем. Не ги оставям да престоят мокри, а първо ги изсушавам и тогава ги хвърлям в коша за пране. Пробвах и с прах и с течен препарат, слагам и от синия Ленор, но няма резултат - миришат и след като ги изпера. Голяма част изхвърлих, но все пак другите съм ги ползвала само година и не ми се хвърлят. Знаете ли от какво е това и как мога да реша проблема?

# 709
  • София
  • Мнения: 570
Искам да похваля Tide за бяло пране - след 2 седмици използване съм много доволна. Всичките ми бели покривки, кърпи за ръце, чаршафи, хавлии - всичко свети. По съвети от тази тема пера на 60 градуса и установих, че наистина за бяло пране е по-добре прах, а не течен препарат.

# 710
  • Мнения: 762
Момичета, имам въпрос, но не знам дали тук трябва да го задам newsm78. Проблема ми е следния - от миналата зима забелязвам, че хавлиите, които ползваме ежедневно за ръце и лице се умирисват. Сега като захладня се появи пак същия проблем. Не ги оставям да престоят мокри, а първо ги изсушавам и тогава ги хвърлям в коша за пране. Пробвах и с прах и с течен препарат, слагам и от синия Ленор, но няма резултат - миришат и след като ги изпера. Голяма част изхвърлих, но все пак другите съм ги ползвала само година и не ми се хвърлят. Знаете ли от какво е това и как мога да реша проблема?
При мен така св получава,когато не мога да си проветрявам банята от влагата.Трудное  да с епроветрява акто застудее,защото все те е страх да не си просудиш децата.За това сменям по-често и проветрявам въпреки недоволството от студа на семейството. Twisted Evil

# 711
  • Мнения: 2 420
Винаги проветрявам, но проблема е и с кухненските кърпи. А ги сменям всеки ден.

# 712
  • Мнения: 1 080
Имате ли някакви впечатления от Омо Supreme12, което са пуснали в Метро? Аз ги оглеждах, но не можах да разбера дали са в Германия произведени, а как пере ще разбера след 2 седмици, че имам още от предния прах.

# 713
  • Мнения: 15 379
Имате ли някакви впечатления от Омо Supreme12, което са пуснали в Метро?

Добър е!
Произведен е в Унгария.

# 714
  • Мнения: 5 209
Добър е!
Произведен е в Унгария.

Пробва ли го вече?

# 715
  • София
  • Мнения: 4 066
Момичета, гледах в Хит някакви таблетки Ариел, т.е. не таблетки, а като опакован гел. Имаше за бяло и за цветно. На промоция беше, около 50ст таблетката излизаше. Някой пробвал ли ги е, добри ли са-като качество и цена?

А някой може ли да ми каже , как се проверява къде е произведен даден препарат?

# 716
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Момичета, гледах в Хит някакви таблетки Ариел, т.е. не таблетки, а като опакован гел. Имаше за бяло и за цветно. На промоция беше, около 50ст таблетката излизаше. Някой пробвал ли ги е, добри ли са-като качество и цена?

А някой може ли да ми каже , как се проверява къде е произведен даден препарат?
и аз съм се засилила да си купя , до кога е промоцията им? newsm78

# 717
  • Мнения: 5 209
Момичета, гледах в Хит някакви таблетки Ариел, т.е. не таблетки, а като опакован гел. Имаше за бяло и за цветно. На промоция беше, около 50ст таблетката излизаше. Някой пробвал ли ги е, добри ли са-като качество и цена?

Специално произведни за Централна и Източна Европа и внесени за нас от Кавен Орбико. Ако си купиш английските от паралелния внос, ще останеш възхтена, ако си купиш тези, ще останеш така  Confused
От опит говоря. В кварталната бакалия ги продават на бройка. Купих си една капсула да ги пробвам.

А някой може ли да ми каже , как се проверява къде е произведен даден препарат?

Трябва да пише на опаковката; баркодът не върши работа. Например тези капсула Ариел са произведени във Франция (така си пише на опаковката).

# 718
  • Мнения: 15 379
Добър е!
Произведен е в Унгария.
Пробва ли го вече?

Гес,
пробвах го.
Пробата не беше върху супертежки петна, но бели хавлиени кърпи - нормално замърсени, хавлиен халат и няколко бели тениски - изпотени. Справи се добре. И няколко бели кухненски кърпи - дебел тъкан памук, с готов сос Болонезе по тях - не остана нищо от домата и зехтина Grinning.
Препоръчах и на приятелка, която постоянно се бори с петна на светли и бели тъкани. Още не го е пробвала обаче.

# 719
  • Мнения: 5 209
Гес,[/b] пробвах го.
Пробата не беше върху супертежки петна, но бели хавлиени кърпи - нормално замърсени, хавлиен халат и няколко бели тениски - изпотени. Справи се добре. И няколко бели кухненски кърпи - дебел тъкан памук, с готов сос Болонезе по тях - не остана нищо от домата и зехтина Grinning.
Препоръчах и на приятелка, която постоянно се бори с петна на светли и бели тъкани. Още не го е пробвала обаче.

Супер! То едва ли има нещо, което да се справи със "супертежки" петна без предварително третиране.
Аз моя пакет почти го приключих, така че доста дълго пера с него, и мога да допълня предишното си мнение (от другата тема) с това, че нямам посивели или пожълтели дрехи, даже напротив, което е изключително положителен знак за мен.

Сега си чакам коколиното!

Последна редакция: сб, 18 сеп 2010, 16:34 от Guess Who

Общи условия

Активация на акаунт