КОГА И КЪДЕ УТРЕ???

  • 3 064
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 100
Революция ли готвите?
Или въстание?

Посланието е неясно за хората, които не са съвсем вътре в проблема, и няма да получи много конкретни действия.

Ами тогава да си седим на топличко по домовете и да чакаме да " влезнат вътре " в проблема ни.

# 16
  • Мнения: 100
Милите ми сладури , няма кой да ни поведе .В Зачатие ме навряха на едно конкретно място , че съм много бойна - да съм смекчала тона , да съм престанела , че ги дразня........
Не мисля , че толкова бързо ще се организират нещата.Все пак ни трябва разрешение от общината , не че Бойко няма да даде Wink Сега ще почакаме лидерите които наистина направиха безкрайно много да кажат по нещо .Чак тогава ще се прави каквото и да било.поне аз останах с това впечатление. Hug

Е, хайде моля ти се! Стига с тая конфронтация ! Еееееееее, аман от вождове! Ама като дойде момент да има нужда от индианци..... Всеки започва да пише извинения  защо не е бил на линия.

# 17
  • Мнения: 1 768
deep , аз бях там вчера и мъжов завлекох  Wink , а индианци и вождове у нас колко щеш Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
Революция ли готвите?
Или въстание?

Посланието е неясно за хората, които не са съвсем вътре в проблема, и няма да получи много конкретни действия.

Ами тогава да си седим на топличко по домовете и да чакаме да " влезнат вътре " в проблема ни.

Изобщо не разбирам тази реплика. Ако е някаква войнстваща ирония, не е на място.
Исках да кажа, че темата е неясна за хората, които не са "вътре" в проблема.
А ако идеята е няколко души да си се уговаряте за някаква сбирка, лошо няма, все пак тук е клюкарник.

# 19
  • Мнения: 100
deep , аз бях там вчера и мъжов завлекох  Wink , а индианци и вождове у нас колко щеш Hug

Ами нека да имаме малко търпение и да действаме последователно и единно.  

Радвам се, че си сме били заедно пред БТВ , обединихме се за по-малко от 24 часа. Сега предполагам отново ще предприемем адекватни действия. Не е нужно да се пресираме повече от колкото трябва.  Hug

# 20
  • Мнения: 100
Революция ли готвите?
Или въстание?

Посланието е неясно за хората, които не са съвсем вътре в проблема, и няма да получи много конкретни действия.

Ами тогава да си седим на топличко по домовете и да чакаме да " влезнат вътре " в проблема ни.

Изобщо не разбирам тази реплика. Ако е някаква войнстваща ирония, не е на място.
Исках да кажа, че темата е неясна за хората, които не са "вътре" в проблема.
А ако идеята е няколко души да си се уговаряте за някаква сбирка, лошо няма, все пак тук е клюкарник.

Репликата е " метафорична ". Защото се изумявам, че все още има хора, които някакси не са наясно с реалната ситуация.

http://www.zachatie.org/forum/ Ето тук не е клюкарник.

# 21
  • Мнения: 1 768
Знаеш ли deep , в момента следя няколко теми в два форума.Най- гениалната идея е да пращаме писма./най - лесно е/

# 22
  • Мнения: 100
Нека изчакаме утрешния ден!
Все пак, хората, които да ангажирани с проблема е нормално да имат нужда от почивка.

Не зная дали сте наясно но Ани Зашева е със сериозен медицински проблем в този момент.

# 23
  • Мнения: 12
Революция ли готвите?
Или въстание?

Посланието е неясно за хората, които не са съвсем вътре в проблема, и няма да получи много конкретни действия.

Ами тогава да си седим на топличко по домовете и да чакаме да " влезнат вътре " в проблема ни.

Изобщо не разбирам тази реплика. Ако е някаква войнстваща ирония, не е на място.
Исках да кажа, че темата е неясна за хората, които не са "вътре" в проблема.
А ако идеята е няколко души да си се уговаряте за някаква сбирка, лошо няма, все пак тук е клюкарник.

Като не сте вътре в проблема влезте (ако имате желание) и помогнете с кавото можете!
И ако под  270 000 БЪЛГАРСКИ семейства,  разбираш няколко души, здраве му кажи!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Репликата е " метафорична ". Защото се изумявам, че все още има хора, които някакси не са наясно с реалната ситуация.

http://www.zachatie.org/forum/ Ето тук не е клюкарник.


Ами, да, има хора, които знаят за съществуването на проблем, чували са това-онова, но дотук. Лично аз изобщо нямах идея, че протестирате ефективно. И съм сигурна, че не съм единствената. И това не е защото хората не се вълнуват от проблем, който лично не ги засяга, а защото действията ви явно са леко хаотични и разпокъсани. А като чета сега и този призив, оставам с впечатление, че ежедневно нейде се събирате да протестирате,което е като някаква седянка, ще прощавате.
Вземете се организирайте ефективно и потърсете медийна подкрепа. С някакви периодични стихийни действия няма да станат нещата.Освен ако не  разчитате да ТРОГНЕТЕ тези, от които зависят нещата, което би било наистина много наивно.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840

Като не сте вътре в проблема влезте (ако имате желание) и помогнете с кавото можете!
И ако под  270 000 БЪЛГАРСКИ семейства,  разбираш няколко души, здраве му кажи!

Е, нали това казвам - дайте ни шанс да влезем.
Какви са тези кодирани призиви, които само вие си ги разбирате?!
Звучи така, сякаш просто ползвате форума за сборен пункт, а не за да дадете гласност на това, към което се стермите.
Я погледнете - само аз съм от "незасегнатите пряко". Останалите си се знаете.
Мисля, че идеята е да се включат повече от нас, другите, защото никой не е застрахован и защото проблемът не е "личен".

# 26
  • Мнения: 1 768
Браво Клонче , сега да ти кажа с две думи само .Имало едни пари - излишък. Имало и едни 270 000 двойки без възможност да родят деца сами.Та депутатите решили да им дадът 10 000 000 лв за ин витро процедури.Не че ще стигнат , но все е нещо.Решили тези 270 000 да поискат фонд с министерско участие , ама такъв един прозрачен , да се знае къде ще идат париците.Уплашили се депутатите , че няма да има маджа и не гласували закона.Няма да има бебенца за тези 270 000 семейства.
Това е мила гадната приказка с която те вкарах в нещата. Не е приятна за лека нощ , но ...........  Embarassed

# 27
  • Мнения: 100
Репликата е " метафорична ". Защото се изумявам, че все още има хора, които някакси не са наясно с реалната ситуация.

http://www.zachatie.org/forum/ Ето тук не е клюкарник.


Ами, да, има хора, които знаят за съществуването на проблем, чували са това-онова, но дотук. Лично аз изобщо нямах идея, че протестирате ефективно. И съм сигурна, че не съм единствената. И това не е защото хората не се вълнуват от проблем, който лично не ги засяга, а защото действията ви явно са леко хаотични и разпокъсани. А като чета сега и този призив, оставам с впечатление, че ежедневно нейде се събирате да протестирате,което е като някаква седянка, ще прощавате.
Вземете се организирайте ефективно и потърсете медийна подкрепа. С някакви периодични стихийни действия няма да станат нещата.Освен ако не  разчитате да ТРОГНЕТЕ тези, от които зависят нещата, което би било наистина много наивно.

Ами дадох линк към подходящия информационен форум. Пък ти сама вземи да се информираш!

Както има една българска поговорка : " Показвам ти къде е къщата , пък ти сама намери вратата! "

П.С. О, да ... БТВ изобщо не изразиха нашата гражданска позиция и нашия Протест, Шоуто на Слави също в две последователни предавания.   Bulb

Клонка, спирам с конфронтацията. Все пак се очаква да сме от един отбор.   redecoration

 

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 01:21 от deep

# 28
  • Мнения: 12
Ето тук е синтезирана цялата информация по проблема:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=38.0

# 29

Общи условия

Активация на акаунт