ПОМОЩ ХЛЕБАРКИ

  • 29 646
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 540
регент или килтокс и от двете съм доволна
смятам че и бълхите ще умрат от тези препарати

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 12:34 от яницацв

# 16
  • гр.София
  • Мнения: 380
Извикахме фирма  и повече от година нямаме хлебарки.

# 17
  • Мнения: 294
Препоръчвам отровата за колорадски бръмб. - "Регент". Много помага, само след като напръскате, да минат ден -два проветрете хубаво. Няколко години няма да видите хлебарка.

# 18
  • Мнения: 15
Само "Регент" му е майката. Купих 2 пакетчета на стойност 3 лв. Едното разбърках с намачкан картоф и направих топчета, които поставих по ъглите. Другото пакетче разтворих във вода (около 1 - 1.5 лв.) и напръсках (у нас е теракот) пода на кухнята, кухненските шкафове (съдовете бяха извадени), зад хладилника, зад печката, по плочките на мивката, коридора, тоалетната и всички места, където съм ги виждала. На другата сутрин пребърсах кухн. шкафове с влажен парцал, наредис посудата и..... това е. Вече повече от половин година няма никаква гад хлебарска, а изчезнаха и мъничките мравчици, които не успявахме да прогоним нито с Райд, нито с нищо. В момента се радваме на безхлебарие и мезмравчие, изобщо - кеф.

# 19
  • Мнения: 562
Да, Регент 800. Само че е токсичен. Трябва, след като напръскаш, да не се влиза поне 8 часа в помещението. После проветряваш и готово (но докато те няма да е затворено естествено Simple Smile). Ако попадне върху чинии, трябва да се измият после. Гледай да пръскаш на места, които детето няма да обира и после да си лапа ръцете.

# 20
  • Мнения: 294
Ние благодарение на него от около 2 години си живуркаме сами в апартамента - демек една гад няма. А ако имаш много хлебарки сега, най-много да ти се наложи да метеш повечко умрели като напръскаш.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 345
Благодаря ще викамфирма или ще търся регента. Hug

# 22
  • Мнения: 285
Фирма Инсекта пробвах аз. Много дъм доволна.Идват и за 15 мин е напръскан целият апартамент, не мерише, не е отровно, дори пръска по шкафове с чиниите.
Пръска се веднъж на 6 месеца, при нас е веднъж годишно, защото нямаме толкова много.
Цена-4лв/кв.м.
Ако някой иска мога и телефон да дам на фирмата на лични, за да не излезе, че им правя реклама.Просто съм много доволна, хората са коректни, след това се обаждаха да питат как е доволни ли сме, имаме ли още хлаберки и така.
Аз така се избавих.

# 23
  • Мнения: 96
Против хлебарки ви препоръчвам Глобол, то е паста слага се на листчета хартия или картон , а не директно върху повърността. Откакто сложихме такива листчета гадовете изчезнаха, а беше нещо страшно.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 190
Още един глас за "Инсекта".
Пръскаха 2 пъти през един месец.
От тогава няма нито една гадина.
В добавка - човекът, който дойде да пръска, беше страшно интелигентен и съвестен.

# 25
  • Мнения: 247
Глобол - събираш трупове и повече не ги виждаш!

# 26
  • Мнения: 4 275
Още един глас за Регент ... Пръскала съм с него и две години една хлебарка не видях в апартамента Simple Smile Само, че ние нямаме нито бебе, нито домашен любимец и поради тази причина бях спокойна. Комшийката е пръскала апартамента си с такъв разтвор, но в половин литър, вместо в 2 лт и ... кучето й се беше натровило.  Confused

Иначе вече от 3-ти познат чувам, че Регент-а вече е спрян и не се продава по агроаптеки.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мен ме е страх да пръскам с регент. Имам дете и все пак трябва да се спазва накакъв карантинен период а няма къде да се изнесем. А наистина каквито и клопки да им създавам пустите хлебарки пак се появяват.

# 28
  • Мнения: 3 826
Регента вече е спрян от продажба поради силна токсичност

# 29
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз съм доволна от пастата Глобул в комбинация с къщичките на Райд

Общи условия

Активация на акаунт