ПОМОЩ ХЛЕБАРКИ

  • 29 659
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 619
Ние за втори път викаме фирма  вкъщи(2 стаен ап.) и съм адски доволна.Първия път напръскаха и нямахме около 4м.,че и повече,сега пак-изчезнаха.Само дето 4-5 дни с лопати ги ринехме измрели по пода.Отровата е абсолютно безвредна за топлокръвни-хора,животни.Сина ми е на 2г. и никакви проблеми няма.Ето тази фирма викаме http://garantpest.com/index.php  
Мой съвет-не се лъжи с "дом. отвари"-извикай си фирма и край ,проблема ти се решава.25лв. е за 2 стайно жил. Успех с гадните гадини  Sick

# 31
  • Мнения: 285
Хей, здравейте,
Аз искам само да кажа, че съм се объркала и съм написала цена за фирма Инсекта 4 лв/кв.м. вместо 0.4лв/кв.м. ooooh!
да не се стъписа някой, че е адски скъпо. Ние им платихме 40 лв за апартамент 100 квадрата и да не мислите, че някой тръгва да ви го мери. Питат ви колко е голямо жилището и колкото им кажете толкова.
Това е. Сори за грешката не се бях замислила.

# 32
  • Мнения: 1 064
Честито Рождество на всички!

Виждам, че никой не е споменал препарата, с който аз се отървах от хлебарките през 2004 година и досега не съм видяла нито една, въпреки че живея в 16-етажен блок. Казва се ФЕНДОНА. Позната работи в Дезинфекционната станция в нашия град. Тя ми го препоръча. Тогава струваше 2.50 лв., сега нямам идея колко може да е. Използвах половината пакетче, а остатъка си оставих за друго напръскване, защото пишеше, че има срок на действие 8 месеца. Досега не ми се е наложило да го използвам, а междувременно му изтече срокът на годност. Та прахчето се разтваря с вода, изсипва се в пулверизатор и се пръска. Тогава сменяхме кухненските шкафове и използвах да напръскам - направо олях стените отгоре до долу. В банята и в тоалетната напръсках вътре в отдушниците. И край. Обясниха ми, че този химикал отблъсква хлебарките и те изобщо не влизат в апартамента. Когато напръсках, миришеше ужасно. Затворих за 1 нощ апартамента и отидохме да спим на друго място. После обаче миризмата изветря. Това е.
Между другото, у нас е имало проблем с хлебарки от детството ми и майка ми е използвала всичко, което е излизало през годините - всякакви топчета, розови прахчета, спрей също, всичко има ефект, но за кратко.
Успех!

# 33
  • София
  • Мнения: 619
Е да де,ама ние с малките деца и които няма къде да се завреме след напръскването какво да правиме  newsm78.Въпреки всичко ще го запиша този препарат,а от къде се взима?

# 34
  • Мнения: 1 064
Чак сега виждам въпроса, извинявай за забавянето. Аз също съм с дете, но по-добре малко неудобство, отколкото детето да живее сред хлебарки.  Wink Впрочем, не ми препоръчаха да напускам апартамента, аз го направих по мое виждане. Чак пък няма да се отровиш от миризмата, ако не стоиш в същото помещение. Може да напръскаш, да затвориш вратите на санитарните помещения и да си легнеш в спалнята например.
Значи, аз съм от Пловдив. В сградата на ХЕИ - сега РИОКОЗ, има Дезинфекционна станция. Тя се грижи за обществени обекти, доколкото знам. Та във фоайето има щанд за препарати. Не са много - няколко продукта срещу гадинки. От там си го купих. Но не може да не се продава и на други места. В професионална опаковка е, с етикет и всичко там друго необходимо. ФЕНДОНА.

# 35
  • Мнения: 242
С две ръце ЗА Регент,пръсках преди 3 месеца,досега нито една не съм видяла-а вярвайте беше нещо страшно нощно време. Peace

# 36
  • Мнения: 9 200
Без пръскане!!!
Без да трожим децата само гадовете Mr. Green
нахвърлях из цялата къща Клинес тесто меко в пластмасови кътийки дето трябва да ги нарежеш 
2 кутии за 90 кв.
никога повяче не дойдоха

# 37
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Без пръскане!!!
Без да трожим децата само гадовете Mr. Green
нахвърлях из цялата къща Клинес тесто меко в пластмасови кътийки дето трябва да ги нарежеш 
2 кутии за 90 кв.
никога повяче не дойдоха
Какво е това тесто Клинес и къде се продава?

# 38
  • Мнения: 4 434
Свекърва ми нарежда някакви кубчета Thinking

# 39
  • Мнения: 133
http://www.udoma.com/?view=list&cat=2&itype=74&isubtype=145
http://www.hlebarki.info/
Не се стърпях. Преди повече от четири месеца съм си решила проблема. Как?!
Първо: проучих врага си. Т.е. разбрах срещу кого се боря - идентифицирах породата хлебарки.
Второ: избрах правилното оръжие - препарата срещу конкретната порода хлебарки.
Не ползвах нарочна фирма (бях оставила варианта като последен). Не пръсках, не полагах, не използвах това, което свекървата, приятелката, брат'четката ..... е "открила" като "много ефикасно". Иначе "ползотворни" препарати - колкото искаш. Едновременно с това - време и пари бол, ако не те е грижа за резултата.
Може и да съм крайна, но темата замяза на реклама за "хлебаркомори". Все пак в студентските години се борих с хлебарките с живо дафиново дръвче - пази 70 кв. м. площ  - без рекламация (само за това не се е писало, е - написах го).
Та по темата - не съм супер специалист, ако има такъв - да ме поправи, но считам, че супер ефикасно лекарство срещу всички 4000 вида хлебарки - няма. От друга страна , не е нужно, без да съм абсолютно убедена в необходимостта при най-малката вероятност за въздействие върху околните - съпруг, деца , любовник, съседка, съсед .... и т.н., да използвам нещо, препоръчано от друг, при борбата ми с тези вредители, без да съм наясно какво правя, с какво го правя и какво ще се получи.
Това е.

# 40
  • Мнения: 1 629
Най-ефикасното е да викнете фирма. В миналото  ни жилище бъкаше и какво ли не пробвахме, докато един ден просто звъннахме и до 2 седмици нямаше и 1 хлебарка. А като казвам бъкаше имам предвит, че бяха хиляди и навсякъде - кърпи, печки, хладилника, дори в леглото си намерих две една сутрин. Аз много мразя такива същества и просто Господ да пази тези фирми! Идва една жена с една машинка на рамо преметната и започва да пръска на всякъде. Доста умряха от веднъж и вече след 1-2 седмици нямше нито една. И не видях нито една повече... после се изнесохме, но и наемодателката беше много доволна Peace

# 41
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
http://www.udoma.com/?view=list&cat=2&itype=74&isubtype=145
http://www.hlebarki.info/
Не се стърпях. Преди повече от четири месеца съм си решила проблема. Как?!
Първо: проучих врага си. Т.е. разбрах срещу кого се боря - идентифицирах породата хлебарки.
Второ: избрах правилното оръжие - препарата срещу конкретната порода хлебарки.
Не ползвах нарочна фирма (бях оставила варианта като последен). Не пръсках, не полагах, не използвах това, което свекървата, приятелката, брат'четката ..... е "открила" като "много ефикасно". Иначе "ползотворни" препарати - колкото искаш. Едновременно с това - време и пари бол, ако не те е грижа за резултата.
Може и да съм крайна, но темата замяза на реклама за "хлебаркомори". Все пак в студентските години се борих с хлебарките с живо дафиново дръвче - пази 70 кв. м. площ  - без рекламация (само за това не се е писало, е - написах го).
Та по темата - не съм супер специалист, ако има такъв - да ме поправи, но считам, че супер ефикасно лекарство срещу всички 4000 вида хлебарки - няма. От друга страна , не е нужно, без да съм абсолютно убедена в необходимостта при най-малката вероятност за въздействие върху околните - съпруг, деца , любовник, съседка, съсед .... и т.н., да използвам нещо, препоръчано от друг, при борбата ми с тези вредители, без да съм наясно какво правя, с какво го правя и какво ще се получи.
Това е.

Добре де, това първото ясно.
Кажи ми как разбираш кой препарат морИ съответния вид, за да пристъпиш към второто.
Щото аз четох това дето си дала ти, но там никъде не пише отровата за съответния вид

# 42
  • Мнения: 133
Ами, първото ако е "ясно", то второто няма да се определя като"съответния".



Моите хлебарки бяха Blattella germanica. Разходих се между аптеките и си купих препарат срещу тях.

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 22:20 от STV

# 43
  • Мнения: 9 200
Без пръскане!!!
Без да трожим децата само гадовете Mr. Green
нахвърлях из цялата къща Клинес тесто меко в пластмасови кутийки дето трябва да ги нарежеш 
2 кутии за 90 кв.
никога повяче не дойдоха
Какво е това тесто Клинес и къде се продава?

ами аз съм купувала от аптеки Римедиум и от една железария около 3 лева струва !!
кутия червено зелена размер около 20на 15см. вътре вакумирано в найлон е един блок правоъгален / разграниен на малки квадратчета 1см на 1 см вътре в тях има меко леко течно тесто режеш с ножицата на квадратите /Би трябвало да се чупят с ръка ама ей на Бг работа явно маш'ината им не е много добра/ и ги слагаш навсякаде из къщата!!
аз слагам из кухненските зад тях навсякъде по ъглите и в гардеробите след около 2 седмици когато са похапнали гадовете hahaha hahaha почвам всеки ден да премитам Трупчета Joy кутийките си се търкалят так аиз къщните ъгли чат пат ги засмуквам с ламята

# 44
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами, първото ако е "ясно", то второто няма да се определя като"съответния".



Моите хлебарки бяха Blattella germanica. Разходих се между аптеките и си купих препарат срещу тях.

Това с разходката пак ясно, въпросът е като отидеш в аптеката как избираш препарата?
Щото първия ти пост беше много нахъсан, но сега като гледам не си толкова убедителна.
Като стигнахме до конкретиката и нещо много завоалирано стана.

Общи условия

Активация на акаунт