На 4,5 месеца с две зъбчета!!! Има ли повод за притеснение?

  • 2 819
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 961
Няма защо да се притесняваш. Всяко дете се развива индивидуално. И аз съм чувала за бебе, родено със зъбче.

# 16
  • Мнения: 28
На моята дъщеря първото зъбче излезе на 4.5. Сега е на 11 месеца и има 8 пораснали зъбчета.Няма нищо странно в това просто спираше да се храни когато растяха.Радвай се на първите зъбчета на детенце.Аз лично много им се радвах  и въобще не съм се претеслявала. Сега  даже ги мием все пак са 8 бр.




Всичко е наред
Това да са ви проблемите .

# 17
  • Мнения: 3 034
Момичета, на повечето "познатски" бебчовци са им изникнали далеч по-късно, утре сме на преглед при педи и ще попитаме, но исках все пак да видя да не сме някакво изключение Confused Една съседка даже като и казах реагира доста странно, та ме притесни!!! И ето затова питам има ли и други бързаци като нас?   Hug


няма никакъв повод за притеснение. има бебета, които се раждат с пробил по някой зъб  Wink синът ми също изкара първите два зъба рано.

# 18
  • Мнения: 498
На Кирил избиха долните два зъба/предни/ на 2,5 месеца,абсолютно никакъв повод за притеснение

# 19
  • Варна
  • Мнения: 148
И на баткото излязоха зъби на 4 месеца.
Сега ще видим на бебока, че нещо много се пени!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Няма никакъв проблем

# 21
  • Earth
  • Мнения: 1 952
И ние бяхме така. Сега, една година по-късно Ицко има 14 зъбчета  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 9 973
няма място за притеснение Peace

# 23
  • Мнения: 512
На голямата ми дъщеря първото зъбче се появи на 9 месеца, а на малката на 4 месеца.
Няма повод за притеснение - децата са различни и всичко е много индивидуално.

# 24
  • Мнения: 1 512
Ами на нас първите две зъбчета прорязаха в началото на 5 месец.Сега вече има 6 зъбчета и още 2 ще прорежат предполагам до Коледа.Не се притеснявай при всяко дете е индивидуално.

# 25
  • BG
  • Мнения: 1 900
Няма за какво да е притеснението.

# 26
  • Мнения: 834
На моят син първият зъб изби на 4 месеца. Нямаш място за притеснение

# 27
  • София
  • Мнения: 280
Няма за какво да се притесняваш, на моя приятелка щерката й и излезе първото зъбче на 3 месеца.

# 28
  • Мнения: 242
всяко дете се развива индивидуално,не се тревожи,аз съм живия пример с 2 зъба на 4 месеца  bouquet

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не се притеснявай. Няма нищо необичайно.

Общи условия

Активация на акаунт