Димитровград,тема шеста!

  • 17 201
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 724
И аз като Тони ще скръстя ръце  Crossing Arms...
Мислех ,че базарът започва ,а той свършил  ooooh!...
Здравейте момичета ,поизгубих ви напоследък  Hug Hug.

# 16
  • Мнения: 3 342
Алексче, привет!  bouquet

Мойто дете тия дни май пак ти е звънило  ooooh!
Трябва да те преместя някъде малко по-назад в телефонния указател на телефона  да не те тормозим Laughing

# 17
  • Мнения: 2 724
Тони, не ме тормозите, даже ми е приятно и забавно  Laughing.
Да го нацелуваш сладура   love001.

# 18
  • Мнения: 4 784
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=320060&pid=9462381
Ето обещаните от мен снимки от вчера.

Привет aleks, къде се губиш?

# 19
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Празника в "Й.Чанкова" от днес:
http://www.givesmile.snimka.bg/album.php?album_id=320157

http://dgpazar.eu/index.php?style=Silver&page=Views_news& … =549&number=1 Thinking

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 19:53 от RAVIA

# 20
# 21
  • Мнения: 4 784
Думи нямам... поне да се бяха информирали преди да напишат статията.
Хаджииванов специално си доведе журналисти от кабелната да го снимат как си носи подаръците.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 22
  • Мнения: 189
те толкова са се постарали а да не ги похвалят.....  #Crazy

# 23
  • Мнения: 189
здравейте на всички присъстващи как сте?

# 24
  • Мнения: 4 784
Привет dreamtex!
Разглеждам снимките.

# 25
  • Мнения: 648
   Привет, момичета!

С тези линк-ове ме върнахте няколко години назад, Стефчо, Хаджито.......... Кофтито е, че за изминалото време промяна няма Rolling Eyes

Макар и далеч от Димитровград, той е в сърцето ми и ме боли, когато виждам какво вършат хората в онази голяма сграда.


Наталия, поздравления за духът, с който създаваш тези инициативи и за всички, които ти помагат и споделят каузата  bouquet

Не е ли време да си направите среща вечерна на мамите Flutter Аз тази година за първи път ходих и добре, че го сторих, някои местни съфорумки бяха в заблуда, че съм висока 40 годишна жена Mr. Green

Весел петък и много слънце Heart Eyes

# 26
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
За момента ще се въздържа от коментар.

Благодаря ви!  bouquet

# 27
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Е,точно това не исках да казвам,какво да говорим за издание с име "пазар".Приказват си хората като на пазара.
Не могат да ми развалят коледното настроение.
Вечерна среща-може!Да каже който е навит и се организираме веднага,може и на лични.

# 28
  • Мнения: 658
направо нямам думи за статията,ТЕ много обичат да получават чуждите овации,тази година така исках да си купя нещо от благотворителния ви пазар,бяха много красиви нещата тези които бяхте качили тука,но се прибрахме тука по рано от предвиденото,догодина ако сама не мога свекървата ще пратя,браво на вас момичета за всичко направено за тези деца,те го заслужават душичките  bouquet

# 29
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Нямаше време да попитам всяка една то вас, за което се извинявам Embarassed От Общински вестник поискаха имената на момичетата, които са взели участие в базара. Дала съм само малките ви имена. Ако някой има някакви възражения, моля да ми се обади, до 4 часа имам време да реагирам . Тогава мисля  newsm78 дават материалите за печат. Тони и Вени най- ме притесняват. Дано не съм сгафила нещо. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт