Т-синдром

  • 25 663
  • 191
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 950
Не се безпокой - важното е ти и бебките да сте добре.  Hug

Погали ги от мен по дупетата.  Hug hahaha Hug

# 136
  • Мнения: 3 638
Зайче, много се радвам, как тръгна темата, а сега вече му се вижда и края  Simple Smile Сега на финалната права само трябва да стискаш кълки колкото се може повече  Hug

Между другото и на мен като раждала нормално ми стана интересно какво чак толкова се е случило при това нормално раждане. Разкажи повече ако знаеш, ние с Деси вече няма от какво да се плашиме  Wink
Иначе наистина има рискове, най-вече ако вторият близнак се обърне, но и в този случай, тъй като вече е родено едно бебе има начини да го "наместят" или да се роди седалищно без особени проблеми, тъй като пътят е "отворен". Друг е въпросът колко лекари са наистина навити да водят нормално раждане на близнаци в БГ, аз за тук нямах съмнения, защото винаги се предпочита нормалното раждане и близнаци не означава автоматично секцио. Но и при мен в интерес на истината се получи усложнение с раждането на плацентата и съм много благодарна на гинеколожката, която ме израждаше, защото реагира без колебание и на момента. Не искам да подценявам лекарите у  нас, но не знам как щеше да завърши всичко дори и само заради факта, че в БГ за операция те карат да си осигуриш кръв за евентуално кръвопреливане  Sad
Но както и да е, с всичко това исках да кажа, че може би наистина засега секциото при близнаци е за предпочитане в България. Леко и успешно и ни дръж пак в течение за растежа на коремчето  Hug

# 137
  • Мнения: 849
Ами не знам подробности, а и не разпитвам, съвсем умишлено. това, което разбрах само е, че е станало някакво опасно разкъсване, което е стигнало до много важна и основна вена, оттам голяма и бърза кръвозагуба и затова момичетата се чудят как ли е завършило всичко (подразбирам от думите им, че не са ги оставили да гледат до края). Иначе бебетата са били ок, извън всякаква опасност.
А за моята лекарка знам, че е много по-голям фен на нормалното раждане, отколкото на секциото и наистина ме учудва това, че в момента, в който видя, че бебетата са две, отсече - секцио...
Ще пиша пак до раждането, дано не остарява много бързо плацентата и да устискаме до 27ми. Настина странно стечение на обстоятелствата при мен - от крайното отчаяние до голямата надежда, че всичко е наред. Истината ще ни е ясна след време, разбира се. Но си пожелавам, ако и друго бъдещо близнашко майче бъде така изплашено, да има моето развитие на историята. В крайна сметка важно е не как са минали, а как са завършили нещата.

# 138
  • Мнения: 3 638
Мерси за отговора, сори ако отклоних темичката   bouquet
Аз също се надявам твоята темичка да е положителен пример и за други майчета, в крайна сметка и лекарите са хора и грешат и се случват "чудеса"  Simple Smile

Ще видиш, че ще устискаш до края!  Flowers Four Leaf Clover
Аз така уж все броях седмиците, пък накрая те решиха, че въобще нямат намерение да излизат та се чудих как да си "предизвикам" раждането
  Crazy

# 139
  • София
  • Мнения: 418
как си, zaiobaio?
секциото е след два дни.
стискам ти палци  fingerscrossed
желая ти късмет  Flowers Four Leaf Clover

# 140
  • Мнения: 849
Много благодаря, Марта!
Добре съм. Бебетата продължават да наддават, за всеобщо учудване, но са вече твърде ниско, а и плацентата ми достатъчно остаря и определено ни е време. Днес и утре съм основно в хоризонтално положение, защото и магнезия го спрях. Ще намеря начин да пиша (или някой да пише вместо мен) в понеделник.
 Hug

# 141
  • Мнения: 741
Желая ти късмет, бързо възстановяване! Предстои ти най- важната среща в живота ти- с вашите съкровища.
Ти си куражлийка и съм сигурна, че всичко ще бъде наред!!! Hug Hug Hug 

# 142
  • Мнения: 3 638
Зайо, то си стана време вече, изпращам ти най-прекрасни пожелания!  Hug Чакам с нетърпение новините в понеделник!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 143
# 144
  • Мнения: 219
Зайо, и от мен всичко най-леко с най-добри пожелания на скорошна среща с принцесите. Нека всичко мине гладко. Понеделник е много хубав ден. Аз родих в понеделник, след 1 седмица в понеделник ме изписаха от МД, след още 1 седмица пак в понеделник - изписаха едното детенце (беше 28 март), после на 25 април (понеделник) изписаха другото ни детенце. В края на май мъжът ми викаше: Хайде да идем да се завъртим в МД, то-ку виж пак ни дадат някое бебе. Пожелаваме ти най-прекрасния понеделник утре и голямо спокойствие и радост за теб.
Стискаме палциииии.

# 145
  • Мнения: 7
Момичета, имам огромната чест и удоволствие да ви съобщя страхотната новина, че zaiobaio е родила в 8:41 бебе Сияна - 2510гр 46см, а в 8:42 бебе Дария - 2460гр. 45см - здрави и хубави, пък и синеоки  newsm44. И трите са добре! Ако имам още вести ще ви пиша!
Хайде, вие сте, давайте!

# 146
  • Мнения: 202
Честити дъщерички на мама и тате.Да са живи и здрави и много да ви радват Grinning

# 147
  • Мнения: 741
Да са й честити принцесите Сияна и Дария на мама Zaiobaio! Много да слушкат мама и тате, да ги радват и да са тяхната городост!  bouquet  bouquet  bouquet
 Hug Hug Hug

# 148
  • Мнения: 1 744
Честити бебчета на ЗайоБайо! Да са й живи и здрави! Много да я радват и слушат! На мама бързо да се възстановява! Hug

# 149
  • Мнения: 4 589
Честита двойна радотс на мама ЗайоБайо и на таткото. Да са им живи и здрави и цял живот да ги радват.
Много се радвам за ЗайоБайо, герой е тя.

Общи условия

Активация на акаунт