Отговори
# 15
  • Мнения: 5 178
30 лв е и в Разград (поне по последна информация), няма постоянна такса
Там обаче има много закрити градини, групите се движат по минимума, НО пък общината отпуска доста пари

# 16
  • Мнения: 7 201
За Димитровград-2лв. на присъствен ден+11лв. задължителна такса всеки месец.

# 17
  • Мнения: 4 187
Във Варна и за ясла и градина е 40 лева за месец,  като няма задължителна такса, ако детето ти не е ходило на градина през месеца.

От новата година таксата ще стане 48 лева.

Ще се въведе и задължителна такса от 20лв, доколкото разбрах.

# 18
  • Мнения: 2 732
Мм да в Русе днес или утре ще го гласуват да стане 4лв на ден .Сега е 2лв на ден без задължителна такса .Ще видим какво ще приемат Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 046
"Ще се въведе и задължителна такса от 20лв, доколкото разбрах."

Да и нас ще ни огрее  ooooh!

# 20
  • Мнения: 5 178
тези 20 лв обаче влизат в 48-те
т.е мин 20 лв-  макс 48 лв

# 21
  • Мнения: 1
AZ SAM OT KOSTINBROD ITUK TAKSATA ZA CIAL MESEC E 40LV

# 22
  • Мнения: 97
Докато живеехме в Каварна таксата беше 2 лв. - месец и 1 лв. на ден, а сега в Добрич е 35 лв., без да обясняват кое за какво ... newsm78

# 23
  • Мнения: 3 042
В Сливен таксата е 35лв. Не съм чула за промяна след Нова Година.

# 24
  • Мнения: 2 070
Много ви благодаря!
Ще се опитаме да се преборим сумата да не мине над 50лв, все пак доходите във (Варна и София са много по-високи, а таксите по-ниски.
Дано и в Русе има кой да направи контра на тяхната сесия, иначе ще си го приемат и не знам - там също не са много високи заплатите.

# 25
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
при нас в Балчик таксата е 25 лв....

# 26
  • Мнения: 2 070
Явно общините по морето могат да си позволят да дават повече за социални услуги, яслата в Бургас е безплатна нали така?

# 27
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Незнам от къде идва дали от това че сме по морето,но нашия кмет отпуска доста пари за градините,слава богу.Сега напролет ще имаме доста голям ремонт-4 месеца няма да има градина-щели да я правят по-европейски стандарт.
А на теб ти желая успех в борбата ,не се отказвай.....

# 28
  • Oslo
  • Мнения: 659
Явно общините по морето могат да си позволят да дават повече за социални услуги, яслата в Бургас е безплатна нали така?

Да, в Бургас яслите са безплатни......

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 21:01 от СтелиЯни

# 29
  • Мнения: 2 131
Администрацията на Плевен излиза с предложение таксата за градина да бъде увеличена от 35 на 65 лева, а за ясла от 40 на 75. При средна заплата около 300-400лв.
70 лева за ясла?!?! При нас таксата е 35 лв - при пълна посещаемост през месеца. От условията съм доволна - яслата е газифицирана, храната е много добра. Пари не събират за нищо, не се носи нищо, с изключение на памперси за децата, които все още използват такива. Осигуряват мин. вода, салфетки, тоалетна хартия и т.н.
За градините в Добрич не ми се рови за точната цифра - мисля, че е около 35-40 лв.

Общи условия

Активация на акаунт