Четете ли книги на български от нета?

  • 1 188
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 100
не е честно пък точно по време на изпити да пускате такива благинки Close не стига, че се скатавам от зубрене във форума, ами сега и книжки...


но благодарско за новите изворчета Hug

# 16
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
аз не мога без книги, но и не мога да 4ета на лаптопа. просто за мен книгата е нещо друго, лягам удобно, и с е наслаждавам. преди време се нахвърлих като гладен вълк на тези сайтове, но ве4е изобщо не ги и отварям даже.
купувам книги в огромни коли4ества от бг и си ги пращам.
ако мноооооого ми се иска книга от сайт, просто принтвам. но пак не ми е удобно.


И аз съм така,но напоследък се забелязвам,че освен литература за бебешоци май друго не чета  Thinking

# 17
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аz също обичам да чета книги, но не и в нета. Там чета бълг. вестник, новини и др. такива, но иначе предпочитам книжната книга. Wink

# 18
  • Мнения: 4 458
Аууууу, направо ме спасявате от мозъчна смърт  Hug

Тъкмо казвах на майка ми че искам книги да чета. Не мога да не чета. Това ми е присповната приказка. С книга си лягам и всяко свободно време го запълвам с литература.
Бях си донесла една от Б-я, но отдавна съм я прочела и ме сърбят ръцете за още.
Търсих в нета, но нищо не намерих  Sad освен Елин Пелин и т.н. И тях четях - харсват ми а и при липсата на друго  Grinning

И ето сега вие се появявате със цял наръч от линкове   bouquet

Само,  newsm78 как да чета като нямам лап топ? Освен да разпечатвам...... Rolling Eyes Ще почнат да ми удържат от заплатат за хартия и мастило  Mr. Green

Благодаря момичета  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт