Операция на сливиците или какви лекари си имаме???

  • 4 015
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 461
Добре де ти видя ли я че е тройно по- голяма и гнойна. Не че аз ако я видя ще разбера дали е гнойна, но при положение, че ме излъгаха, че имала вдлъбнати тъпанчета и намален слух а др лекар каза, че не било вярно вече не вярвам какво ми казват.

Да, операцията я направиха Бахрейн, веднага след нея ти дават бурканче с извадената сливица и тъй като вече бях виждала на брат му , можех да направя сравнение. За слуха също не съм се съмнявала, защото му направиха изследвания, а и аз можех да се досетя по гърмящия телевизор в нас, че има проблем.

Разбирам те добре за съмненията ти, тук и аз ги имам по други поводи, болниците са частни и не на всички лекари може да се разчита, че няма да те засипят с куп ненужни изследвания и дори операции. Peace

# 16
  • Мнения: 2 480
А забравих! Варненският билкар също дърпаше уши, докато се чуе пукане. Моите ангини бяха гнойни и въпреки това вс. се оправи. Но трябваше да се постоянствува. Преди вс. ядене да се пие 1чаша билкова отвара в продължение на 2месеца. Тогава бях на 10г. и ми беше ясно какво ще стане, ако не изпълня това. Но да накарате  едно дете на 3-4години е доста по-трудно.

# 17
  • Мнения: 3 886
Има един човек, живее в Монтана. Лечител на сливици. Лекува ги точно с дърпане(чува се леко изпукване). Ние заведохме Кристиян при него преди около две седмици, въобще не го боля и не е плакал. Каза, че няма да прави гнойни ангини. Ако се интересувате мога да ви дам координати.
И ние днес ходихме там дано има резултат bowuu

Общи условия

Активация на акаунт