Кой ще Ви гледа, като остареете?

  • 5 315
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз мисля да омъжа дъщерята за сина на Марадона, а сина за дъщеря му и да ме гледат.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 805
Марадона,
то вярно, че всеки има право да си пише каквото му е кеф, ама...
Много странно отношение към живота на децата ти...
Особено към бъдещето на дъщеря ти...

# 32
  • Мнения: 3 268
Добре си възпитаваш децата,Марадона.Евала!Надявам се искрено да не се срещнат никъде с моите деца.Дъщеря ми е красива и таку виж,синът ти си паднал по нея.Божкеее,какво ще правя тогава!За сина си съм спокойна,не си пада по манекнки,предпочита приятелката му да е прочела поне 10 книги.За старините си не мисля много много,моля се да ги доживея.Ама това го решава онзи горе,нали?

Ама защо се молиш да не се срещне дъщеря ти със сина ми? Толкова ли е дащна и слабохарактерна? Те могата да си се срещнат, да пият по едно, че дори и да правят неангажиращ секс и после по живо по здраво...Нали?
Ти за моята дъщеря не се притеснявай.Аз на показ с цената няма да я сложа,както гледам си тръгнал ти да правиш с твоята дъщеря.Прибери си детето докато е време,да не ти каже някой дебеловрат след време"Гледай си работата,дъртак!20 години ти си я гледал,сега аз ще я е..а".

# 33
  • Мнения: X
Сори, Клеми, ама сина му със сигурност вече е зает, не четеш ли темата? Пък може и  дъщеря му да е заета. Нека проучи все пак, и да  си избере  зет.
Свато, наздраве!
Поне съм спокойна, че не си бамбашка!   Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 841
Марадона, ако продължаваш в същия дух, догодина по същото време ще си моят фаворит за "Агент провокатор". Но поне засега имаш силна конкуренция от страна на Минзухар, та ще трябва да ви следя изкъсо кой се справя по-добре  Joy.

 Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 6 810
Хайде сега,подробности, зает бил. Че сина му мъж за една жена ли е.  Whistling

# 36
  • Мнения: 3 268
Хайде сега,подробности, зает бил. Че сина му мъж за една жена ли е.  Whistling
Ами не е разбира се,нали на баща си ще прилича. Grinning

# 37
  • Мнения: 3 405
Дъщеря му е заета. Сватосах се с него преди няколко дни в споделете, когато търсеше принц  Grinning

# 38
  • Мнения: 871
Абе я качете снимки на дъщерите ви, та да може дедо ви Марадона да си избере Naughty

# 39
  • Мнения: 14 503
ще женим дъщерята за принц. в краен случй за руски милиардер, ама те пият много та това резервен вариант.
важното е зетя да има яхта, на която с благоверния да пием коктейли отдалечавйки се към залеза Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 405
Имаше готина тема преди години тук. Даф, ти ли я пусна? Хич не помня.
Сватосахме се по форумски, кой както можа  Grinning

# 41
  • Мнения: 14 503
Имаше готина тема преди години тук. Даф, ти ли я пусна? Хич не помня.
Сватосахме се по форумски, кой както можа  Grinning

мятахте едно прасе доколкото помня  Laughing

# 42
  • Мнения: 871
Алегра, важното е зетът да е хубав и с чуство за хумор, пък нищо че е богат Flutter

# 43
  • Мнения: 3 521
Моята дъщеря е Парис Хилтън, но понеже аз съм подсигурена и чакам Расов със секирата няма за какво да я набутвам на някакви футболисти Rolling Eyes.

п.п. Темата със сватосването вярно беше култ Mr. Green.

# 44
  • Мнения: 2 070
Нещо не избрах заглавието както трябва. Имах предвид - мислите ли за старините си? Погрижили ли стесе за охолен и спокоен живот или ще кретате на една пенсия?
ти си "инвестирал" в децата си ,и очаваш да ти върнат жеста ли?

Общи условия

Активация на акаунт