Отговори
# 225
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Mansoon rain, няма проблем за паролата.
Явно със нещо съм спечелила Dtti за да иска да ми я даде. Аз съм много скромен човек човек и немога да искам ей така като съм от скоро във форума.
За мене беше чест. че това момиче поиска разрешение да ми даде парола и много ама много бах щастливо изненадана когато прочетох, че Ditti иска разрешение.
Благодаря ти Ditti  bouquet за доверието.
Mansoon rain незнам как може да ме видиш аз съм във Варна Simple Smile Ако искаш виж снимки въпреки, че те едвали ще ти кажат коя съм аз. Още веднъж не се сърдя at all Simple Smile Жива и здрава да си, права си, че има много гадни същества и аз самата съм си патила защото уж съм предпазлива а нещо все ме кара да вярвам на хората,. Не мога да порастна Simple Smile
Онова момиче което вярва, че всички хора са добри не иска да си отиде Simple Smile

# 226
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Latea и аз  съм съма, споко Laughing
И ми е добре и ми е хубаво. Направила съм се неустоима, облякла съм си красиви дрешки и си празнувам дори си и тарцувам. Така е повярвай ми Simple Smile
Така, че те разбирам. Може да си сама но не си самотна мила Simple Smile
 На мене това не ми е за сефте и добре, че съм веселушка и сама си правя купона Laughing
Пожелавам ти да си веселичка тази вечер, че така да искараш цяяялата година  bouquet

# 227
  • Мнения: 126
Делта-само да поясня че и аз бях да тисе даде паролата  Всъщност...  Защото... познавам постингите ти от другата-магребска тема..а не че си ми отговаряла на Загадки! #Crazy Мисля че с право Дтти,която  е  тук мнооооого преди мен,мунсун или  теб...е преценила за да попита дали да ти се даде парола. Hug
С това право и Марси ти предложи паролата за Магребския-която ти впрочем отказа точно с това съображение...
Празнувай сега - ще ни видиш колко сме  близки и в същото време -различни

ЕХххх и аз като Шиланчето  Hug се нервя сега че съм пропуснала мухабеда...
Тати  е размахал сабията ...
Еми....то за Геноцит друга дума и обяснение Няма просто....и да си пишем заобикаляйки тая дума-
смисъла е един и същ!

Разписвам се за последно във форумчето за тази стара година
и вярвам че Новата ще е още по-хубава и по-щедра и по-добра   bouquet

Поздравявам  всички  Арабелки със една песен -

http://www.vbox7.com/play:f0a7ff8a
E. Clapton - You Аrе Wonderful Tonight



Да се чувстваме такива  отвътре и отвън   Grinning  bouquet не само Тази вечер ,а цялата година

Само да попитам-Наира...ти ли води дискусия с някакво Теди във блока На Руслан-Сириян?Отговори ми на лични за да не ядосваме модератра

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 21:15 от dala

# 228
  • Мнения: 110
Строй се, преброй се, бригадата до 4-та военна база в Агадир дава отчет: ето последните новини от моята кухня: цял следобед правихме самоси - с голямата сестра. Това са пържени полукръгчета - от тесто, пълни с варени картофи, лук, морков, чушка, магданоз, много подправки. Станаха доста. Изядоха се - къде с чай, къде с кафе.

Който иска, ще дам рецептата.

Утре съм казала - за ужас на всички, че ще я карам само на вода - "ама да не си болна?" не съм болна, ама ям като за последно всеки път тук.
Сега жените гледат филм, а ние скоро, противно на всички, се събличаме и си лягаме. Моите гащи са модел "на баба ми килотите" и са на неустановени черно-бели фигури.
        
Боли ме кръстта много здраво. Викам да не се сецна празнично, затуй си лягам.
Ще работим по въпроса за бебето. Казала съм - да е карамелено, ако не е - правя рекламации.

Весели часове на всички, които не са самотни и се веселят!
Много целувки от мен!

# 229
  • Мнения: 465
Браво момичета, така ви харесвам  Hug Сега да подхванем и една тема за плетки и гоблени и цена няма да имате! Стига политика, история, световни кризи и войни, манджите тук са приоритетни!

Кате Мароко, ма така съвсем рисковано става за кръста с тези упражнения дето сте запланували.  hahaha Успех в карамелените начинания  Embarassed

Марси, браво за софрата! Чевръста булка си ти!

Ди, тук ли си?

Кате Шилан, а ти?

# 230
  • Мнения: 1
Дала, мисля че съвсем ясно обясних, че въобще не говоря за Делта, дори втори постинг посветих на това. Обясних, че въпросът е принципен защото ДТТИ почти винаги дава паролата по-рано, включително и на мен, а мен никой не ме познаваше от друга тема. Мисля че няма правило, който е по-стар във форума да има повече права да решава, а ако има убягнало ми е някак си. Понякога направо се чудя къде го чукаш, а то къде се пука, ама айде отдавам го на факта че вече сте в разгара на празненството. Приятно прекарване на всички !!!

Марси, кой ще го яде всичкото това, ще се справите ли сами ????

Моят отчет от кухнята - този път не загорих манджата...е, то си беше една проста леща, оставаше и нея да сгреша...

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 23:28 от Monsoon_rain

# 231
  • Мнения: 465
Аз съм загаряла супа  Peace Грешиш, има накъде да се развиваш  hahaha
Майка ми я нарече "хрупкава супа"....  Blush

# 232
  • Мнения: 3 804
. Моите гащи са модел "на баба ми килотите" и са на неустановени черно-бели фигури.
        

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

латеа има и друга тема която ми подсказа Катя-какви са гащите по вашите земи  newsm78-доста народ ще съберем ,само модераторите да не преценят 4е е за 4ервена то4ка Mr. Green

дала  Hug за поздрава от мен и майка

ди щом така си решила,няма проблем Peace,за да поискам паролата или самия 4овек я е поискал или съм полу4ила ЛС от моми4е пишещо в темата,ако беше до правилата Петя също няма 5 теми,но вси4ки се съгласиха
 при мен остана само баницата да направя,а дреби беше набарало купата с крема за тортата и надмина и котките по 4иста физиономия hahaha,

# 233
  • София
  • Мнения: 18 162
Хайде и аз да се отчета подобаващо... Mr. GreenКакто преди време ви казах, баницата с късмети у нас от край време се прави за Нова Година.... Rolling EyesТа според късметите в нея, през 2009 ще съм по- богата!Инача освен с баницата и ние /аз и 3-те хубостници/ днес се изявихме на готварската сцена  още със салата Снежанка, пикантна салата, пилешки хапки,картофено пюре, лазаня с кайма и  пармезан,кадаиф и еклерчета......Ама за първи път меракът ми за хапване си отиде с приготовленията...След скоростно изядените 3 парчета баница, не ми се поглежда нищо за ядене Stop SickИ незнайно защо, но ми е много смотано настроението. SadУж си свалих някакво забавно филмче, ама погледах 10-ина минути и го оставих.
Колкото за плетките и гоблените, ще ви кажа, че тук съм пълен пас Mr. GreenАма за сметка на това пък, мога да ви разкажа за направената  от девойките суровачка.Някой да не си помисли, че отново ги е обзел творчески ентусиазъм?! NaughtyНееееее, нищо подобно, хитрички са ми те, приготвиха си средството за бой по гърбината на де що видят възрастен с тайната надежда да си напълнят касичката! hahaha JoyДетска му работа! PartyПодобно на моето преяждане с баница, те пък се заситиха с иначе приготвените за суровачката пуканки WinkТа така....
Ей ,много ми е съдържателен постът, брей bowuu

# 234
  • Мнения: 1
ДТТИ, изтрих си албума, съжалявам, че ти създавам работа да сменяш паролата. Нищо лично, спестявам си неудобството да отказвам и неудобството на този, на който му е отказано. Взе да ми писва от прочетени по диагонал постинги. За Петя се спомена, че пише от една година при нас,често я засичах и съответно предположих, че е надминала пет теми. А и албумите и са публични. Ако се съмнявах, че е така щях да съм против.

Винаги когато пиша си меря думите и гледам да е максимално ясно, за да няма недоразумения, а то все някой разбрал другояче. Ще се придържам вече строго към гарантирано безопасните теми - манджи, плетки и цвят на гащите. Моите са раноцветни от Топ Шоп, много добра направа, ей нямат разнищване тези гащи, с години си ги ползвам и нито се раздърпват конци от тях, нито цвета избелява, горещо препоръчвам....

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 01:43 от Monsoon_rain

# 235
  • Мнения: 465
Момичета, не си разваляйте настроението.  Hug Такъв беше деня, по-емоционален. Дайде да подминаваме такива неща.  Peace

Теди, у вас всичко е по план. Браво   bouquet И аз много обичах да ям пуканките от сурвачката (тръгнах да пиша прахосмукачката и се усетих каква глупост щях да сътворя  hahaha )

Аз с манджи не мога да се хваля днес  Cry Направих една салата от марули, ама май не се брои, а? Иначе ядох каквото баща ми беше сготвил.  Blush Той готви много рядко, но пък вкусно.
Да плета не мога... май само да гащи ми остава да се изкажа...  Confused Ама пък имам доста гащи. Демек обширна е темата! По цвят и форма всякакви! Ама от Топ Шоп нямам  #Puppy dog Назад съм с материала, Ди, ще даваш ценни съвети.

Охх само глупости пиша, а ме тресат нервите... Хабибито трети ден ме кара сама да си приказвам.

# 236
  • Мнения: 1
Латеа, тъкмо надникнах да проверя какво правят непразнуващите...и ти ме развесели с тези твои разсъждения.Моите са единствено от Топ Шоп (гащите, не разсъжденията), така, че определено аз съм тази, която е назад с материала...и всички са от една и съща материя, само цветовете и апликациите по гащите са различни....леле, какъв ден, стигнахме вече до пълно изпростяване...бих си поблъскала още главата по тия дълбоки и значими теми, но трябва да призная и правото на съпружеството да ползва компа...Едва издържаме вече само с един, стига се до бойни действия да се избутаме един друг ... А хабибито ти не е ли онлайн да посрещате заедно???? Ама, че съм тъпа, та ти вече си обяснила, че от три дни го няма на линия.

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 01:41 от Monsoon_rain

# 237
  • Мнения: 465
Ди, има го, ама все едно сама си говоря  #Silly Не можем да стигнем до консенсус по позната на теб тема Wink

Иначе ще посрещаме заедно, измъкна се за малко сега, но в 12 ще е на линия. Ама вече си скубя косата  Confused

За гащите, да си дойдем до същината.. ми аз бих направила един по-дълбок анализ. Постоянството в марката и модела показва уравновесен характер и стабилни позиции, а цветните орнаменти по тях говорят за колоритната ти личност и пъстрия ти светоглед.  hahaha Толкова простотии не бях бълвала скоро  Blush Но лошото е, че чувствам потенциал за още!  Crazy


# 238
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Честита Нова Година, мили момичета! Дано ви донесе много щастие и здраве!   ura Tada baloni

# 239
  • Мнения: 1
Латеа, протестирам!

Психоанализата е косвено свързана с темата за политиката и религията, с които са свързани и историята, психологията, социологията и журналистиката. Това са все забранени територии и ако не искаш Големия брат да те цапне по главата, така както непокорно си я надигнала от предопределения ти гьол, придържай се към богатия набор от позволени теми - стил, материя, цвят, бродерии, марка, страна на производство на гащите, допуска се да споделиш и с прашка ли са, или кюлоти...Но да правиш анализи за душевното състояние на притежателя на гащите, въздържай се, да не ме завлечеш и мене като твой събеседник.......

Моят мъж се заговори по скайп, как ги обичам тези разговори, позволяват ми да заема позиции пред лаптопа и да разгърна писателския си потенциал.

Приятно посрещане с хабибито и повече съгласие от догодина!!!

И на всички останали, тъй като след малко ще започнат гърмежите:

Нека най-доброто което ви се е случвало до сега да бъде най-лошото, което ще ви се случи през Новата 2009

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 00:01 от Monsoon_rain

Общи условия

Активация на акаунт