Въпрос за белег по лицето!

  • 3 613
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 298
Ти сериозно ли повярва,че белезите по рождение се появяват от това?!Стига суеверия,мисли позитивно!!!
Леко раждане.  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 919
пълни глупости.

# 17
  • Мнения: 2 090
Аз ще ти кажа каквото и другите момичета:Не се тревожи излишно Hug.
По време на първата ми бременност съм имала и аз подобни ''пипания по лицето'' при уплаха-едното беше като строших една кристална ваза в краката си,другото беше като щяхме да блъснем едно(пресичащо на червено) семейство на светофара,и третият път при едно земетресение.Синът ми няма белези Peace

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
това са глупости

# 19
  • Мнения: 9 814
Споко!
Това наистина са глупости!
 Peace

# 20
  • Мнения: 378
Аз колко пъти съм се плашила като бременна няма да ти разказвам и каде ли не съм се пипала спокойно нищо няма да му има на детенцето важното е да е живо и здраво.Лека бременност.  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 39 771
Не се подавай на суеверия.
Без стресови ситуации през бременностите родих Дияна с два хемангиома (които изчезнаха) и Алекс с родилно петно (това петно няма да изчезне).

# 22
  • Мнения: 804
Лесно се стряскам и се хващам къде ли не. Така беше и по време на бременността. Малката няма белези по рождение. Сега се сдоби с един - ухапване от яслата  ooooh!
Радвай се на момента и не си трови мислите с глупости.  Peace

# 23
  • Мнения: 4 434
На мъжа ми сестра му в деветия месец се уплашила от котка и се пипнала по лицето,сега детето е с червеничко Tired
Само споделям,не да де плаша...незнам до колко са верни тези неща.

# 24
  • Мнения: 4 362
ЕДно време майка ми, когато  е била бременна с мен я стреснали докато си взимала маслинка от хладилника и тя се пипнала по корема и сега аз си имам маслинка със здръжчица от едната страна покрай пъпа  Laughing 

# 25
  • Мнения: 78
не знам дали е вярно, но аз имам фобия от кучета, та когато бях бременна 4-5 кучета се затичаха към мен и оголиха зъби, такъв ужас и страх не си спомням, не си и спомням дали съм се докоснала някъде, но малката няма никакви петна. Не се шашкай и леко раждане Wink

# 26
  • Мнения: 9 441
Благодаря ви!Това моето е някаква фобия вече!Шашкам се от най-малкото нещо и най-различни мисли ми минават през главата.Май повече са лошите newsm78

# 27
  • Мнения: 9 973
като родиш ще се успокоиш
един белег ли ти е големия кахър
само съм се молела живо и здраво бебе да родя и да съм жива да си го отдгледам  Peace

# 28
  • Мнения: 4 434
Благодаря ви!Това моето е някаква фобия вече!Шашкам се от най-малкото нещо и най-различни мисли ми минават през главата.Май повече са лошите newsm78
Не си мисли за лоши неща Hug

# 29
  • Мнения: 510

 Мъжа ми е с родилен белег на врата. Според свекърва ми- стреснала се е от петел и куче. Според мъжа ми е наследствено Tired Баща му имал на ръката...Според мен е  мал шанс.. Синът ни няма( Praynig на Бог), надявам се и следващите ни деца(дай Боже) да нямат..Но най- важното е детенцето да е живо и здраво! Всяка бременна майка е изпълнена с толкова много страхове от неизвестното-дали всичко е и ще е наред. Аз те съветвам да мислиш позитивно Wink Твоето дете ще е най-хубавото, повярвай ми. И ще го осъзнаваш с всеки изминал ден...

Общи условия

Активация на акаунт