Гоблени-38

  • 57 464
  • 437
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 924
Goody,
благодаря:)
Какво са дали по българските новини? Страшно не е, студено- да:)

# 406
  • Мнения: 617
Дайте някой адрес от където да поръчам светло синя панама Айда 11, в гоблените.ком няма  Sad. Пък и там размерите на панамата са по-малки от колкото ми трябва.

# 407
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
"Милена стил" предлага доста панами. Можеш да провериш http://www.milenastyle.com/catalog/catalog/index.php
Мисля, че и Аксиомата предлагаха панами, но не знам какви http://www.axioma.3clab.com/index.html

# 408
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Как ги шия тия кръстчета, аз ли бъркам незнам - мисля,че правилно ги шия - отзад стават на чертички, обаче пак не ми стигат конците. Днес реших да си ушия детелинката, която ми е подарък от Кита, обаче двата цвята не ми стигнаха- сега пак ще трябва да търся конци на метър. Що така все не ми стигат конците и аз незнам, иначе детелинката е готова - естествено докъдето ми стигнаха конците.

# 409
  • Мнения: 643
Друс , прибрахме се днес  Hug
ще пусна снимки утре като ги прехвърля.

Честита Коледа,живи и здрави да сме, не съм чела умишлено пет дни  ooooh!

И по темата- каква е Чернева ?

# 410
  • София
  • Мнения: 9 850
Някой да знае цената на панамата Magic Guide на DMC? За това става въпрос - http://www.dmc.com/majic/pageServer/1y010102cw/en/Magic-Guide-Fabric.html . В магазина на ДМЦ не пише цена...
А откъде могат да се вземат маркери, които се изпират от панамата? Някой беше писал тук, че си е взел, ама аз с моя пилешки акъл все забравям да питам  Mr. Green

# 411
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 070
ще отговарям Sunglasses

Хипи - дадоха някаква страшна снежна буря. вятър, силен снеговалеж и заледяване. и говореха за катастрофа с автобус до Патра, има и пострадали българи.


зорница - чертичките добре, а как шиеш реда - изкарваш целия ред е едната посока и след това връщаш в другата ли?  Tired понякога наистина си спестяват материал, но щом казваш, че редовно не ти стигат конци може да не е това причината.

инаааа  Heart Eyes Heart Eyes - чернева е дизайнерка и комплектовачка  Wink хубави са и нещата, но с много цветове (а и цената си я бива)  Confused Кита от сума време търси Трявната - все забравям дали са 80 или 180 цвята  Rolling Eyes за мен са много и в двата варианта.

лейди Смърт - на този сайт е само за информация, цените се определят от дистрибуторите. например тук  Peace
 Thinking май съм ги виждала и в магазина на ДМЦ на Стамболов (но сега не съм сигурна дали панамата или само рекламни материали)  Blush
А това дали е същото? http://www.milenastyle.com/catalog/catalog/product_info.php/cPat … /products_id/1741

Магически флумастери има два вида - едните сами си изчезват след време, а другия вид се пере  Peace и двата вида се предлагат в ДМЦ магазина, в магазина "От игла до конец" под колоните на Пиротска и на сайта на Милена стил  Hug

Лека нощ и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes на всички


# 412
  • София
  • Мнения: 1 845
Такава панама имаше със сигурност в магазина на ДМЦ  Peace
Върти ми се 18 лв. метър , но не съм хич сигурна  Blush

# 413
  • София
  • Мнения: 9 850
Goody, аз видях панамата в сайта на магазина ДМЦ на Стамболов, там гледах за цена, ама тц... Имаше само препратката към това. За другата панама, която си показала, нямам си идея дали е същата...
Благодаря за информацията и за флумастерите, и за цената на панамата Simple Smile Лека вечер и от мен Simple Smile

# 414
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Добро утро,  Grinning

Това е линк за Европейското бистро, което Хипатия показа преди няколко дни:

http://dump.ru/file/1364588

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 08:20 от did_tag

# 415
  • Мнения: 2 924
тя се появи преди два дена на девичник:)
Като видях гоблена на още по-голяма снимка ми хареса още повече.
Аз така или иначе поръчах и този, и пеперудите, и ангелчето. Н а 26 са изпратени , ама много ме съмнява да пристигнат преди Нова година:)

Вижте каква красота:) И колко бекстич само. Голяма мъка ще е

# 416
  • Мнения: 439
Хипатия,наистина голяма красота...прекрасен е!
не можах да се сдържа и си го дръпнах:)

...не знам дали ще дойде момент,в който да изчистя всичко започнато и да се чудя какво да започна да шия,май не...има толкова много чакащи красиви неща...

все забравям...това което си събрала в подписа си е съкровище безценно...поздравления! bouquet

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 08:37 от bella_

# 417
  • Мнения: 2 924
това което си събрала в подписа си е съкровище безценно...поздравления! [/color] bouquet
благодаря:)
Това е само малка част, но все не ми остава време, за да допълня информацията.
Правя страничката най-вече за мое улеснение- така , наистина ще ми е под ръка:)

# 418
  • Мнения: 434
И аз като вас момичета ще чакам да заспи малкия човек да седна да си пошия............ о, блаженство!
Да докладвам вчера се срещнах със Сисак тя била плевенска снаха и така побърборихме, бяхме с мъжете но пак казахме на две на три за хобито ни. Радвам се че се срещнахме! Бях забравила фотото  Embarassed ooooh!
На всички именници честито на патерица! Да са живи и здрави и много щастливи!

 Добре,че не си го взела,аз в момента не съм за снимане.Решила съм да не се подстригвам.Искам дълга коса.И сега така стърчи.....Загубих си едната леща и бях със старите очила и с хрема  Joy Не бях изобщо за снимане и показване.
 Иначе да знаете съм голяма Убавица.Мама така казва  newsm78 Като дойда януари в Плевен,пак ще се обадя,пък може и някой друг да се включи.
 Имам за показване нещо,само да сваля снимките.

# 419
  • Бургас
  • Мнения: 610
Хипатия знам, че се повтарям, но пак да кажа Европейското бистро е просто разкошен гоблен newsm53
Като гледам никой нищо ушито не показва явно всеки се пази за  следващата тема smile3521

Общи условия

Активация на акаунт