Второкласници във ваканция!/22/

  • 20 755
  • 377
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 751
Цвети,честито и от мен. HugДа ви е жив и здрав малкият Никола.  bouquet

# 31
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Мацки, днес съм рожденничка. Поредното стрелче в нашия отбор.

Да ви почерпя по този случай -    

# 32
  • София
  • Мнения: 6 210
Да си жива и здрава, tania2007! Здраве, щастие, любов и късмет  ти желая  party023  newsm59

# 33
  • Мнения: 751
tania2007,Честит Рожден Ден мила.  bouquet
Много здраве,щастие,късмет и любов ти желая. Hug
Приятно прекарване. newsm24

# 34
  • Мнения: 987
tsveta_pile , страхотен коледен подарьк . Да ви е жив и здрав малкият мьж.   bouquet

tania2007 Честит Рожеден ден. Много любов , весел празник и много усмивки    bouquet

# 35
  • Мнения: 367
tania2007 Честит Рожеден ден!Много усмивки и приятни емоции  Hug nbirthday

# 36
  • Мнения: 719
tsveta_pile , да ти е жив и здрав малкия Никола.  bouquet


tania2007 , ЧРД! Желая ти много усмивки, любов и семеен уют!  bouquet

# 37
  • Мнения: 297
Уф, ама съм и аз! чудя се що няма нови публикации, а то имало нова тема! Embarassed

Честито на tsveta, да е жив и здрав младежа!

Ние също се гласим за коледния базар, вчера лепихме картички целия ден Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 312
Честито и от мен на патерици на всички именници и рожденници,които съм пропуснала,
бъдете живи и здрави

# 39
  • Карлово
  • Мнения: 4 648
tsveta_pile честито!  bouquet
Ама си го нагласила и близък имен ден и рожден ден пък и студентски празник. Няма начин да се извиняват, че са объркали датата. Едната като пропуснат, идва поправителна.

Ч Р Д
със закъснение на последния Стрелец.
/това ми е любимата зодия, но с моето козле не можахме да се спогодим да дойде навреме/ Laughing

Да се похваля - Веселина спечели 1-во място с писмото за "Най-хубава Коледа" /38 участници в група 2-ри и 3-ти клас/ На седмото небе е. Тъкмо вчера плачеше, че ще остане без подарък на празника, понеже в последния момент се сети да си поръча грънчарска работилница и куклен театър, но по-съобразителните вече ги изкупили, а той Добрякът развързал от днес чувала. Та наградата беше луксозна книга с приказки и ваучер /40 лв/в магазин за играчки и естествено тя си взе кукла.  Предишното бебе от дядо Коледа го беше кръстила на мене, а това понеже е негърче Фрида, не посмя да е на някой роднина Joy

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 16:58 от chanoir

# 40
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Благодаря за пожеланията Ви. Hug

Моят син започна да кашля. Чудесно започва ваканцията за него. А и за мен.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цвета, да ви е жив и здрав Никола, много да ви радва и да ви слуша!   bouquet

Таня, ЧРД на патерици, да си жива и здрава, нали знаеш, докато честитките не свършат празника не е минал.  Grinning

И аз се чудя защо изобщо не пишете, а то си имало причина.
Хайде всички болни да оздравяват /включително и аз  Whistling/ и да се насладят максимално на ваканцията.
Днес като последен ден им обърнаха смяната и са от 10,30ч до 12,30ч на училище, после в 17,00ч им е тържеството та ще пада гимнастика слез-качи се днес с количката като за последно 100 пъти, ама вижда му се края.  Mr. Green

# 42
  • Разград
  • Мнения: 2 102
ЧЕСТИТА ВАКАНЦИЯ НА ДЕЦАТА И НА НАС, МАМИТЕ!

# 43
  • Мнения: 1 103
Еееее дойде  ваканция  чакана от всички  мами и  дечица .
Честито Цвета да  е жив и здрав малкия мъж Никола  много да ви радва    bouquet
Таня честит рожден ден на патерици много любов и семейно щастие   bouquet
Митака  приключи с училището за таз година и Яна с яслата и сега ще лудуват в къщи .
Весели празници  Hug

# 44
  • Мнения: 751
Хайде да ни е честита дългоочакваната ваканция. Crazy
Да си починете и да си празнувате на воля. Hug
Мойто дете чак заспа от радост. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт