Второкласници във ваканция!/22/

  • 20 760
  • 377
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 719
Аз да се оплача моят син е влюбен .Вчера купувах подарък ,но днес ми звъни и вика мамо да отиваш да връщаш кученцето.Тя му казала че не иска нищо от него и сега харесвала друг  Shocked .

Малеее, sisil76 верно ли. Shocked Аз си мислех че още им е рано за такива работи. А Ники не дава дума да му издумам за някое момиче, много се сърди и ми вика че никога няма да се ожени. Mr. Green Crazy

Коледното им тържество мина вчера, много беше доволен, прибра се с подаръци и нарисуван като тигър. Crazy
А тази сутрин вече хич не му се ставаше за училище. Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
И аз мислех, че е рано, ама...
Кремена и тя - пък сега какво да му подари за Коледа, пък си пишат СМС-си, пък се срамуват, пък ревнува от срещите му с други момичета ooooh!

# 17
  • Мнения: 751
Привет и от мен в новата темичка. Hug
За нас ваканцията май вече започна,мойто момче е с температура от снощи и днес пропусна училище,дано да се размине само така и дано мен да не ме зарази. Tired
Приятни почивни дни на всички. Hug

# 18
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Танито81 , бързо оздравяване! Че за празниците не е добре да сте болни Hug

# 19
  • Мнения: 1 103
Днес се прибра моя хубавец и аз питам нещо ново с Лидка (така се казва гаджето)той ми вика ами да .Тя да вземе да му постави четири условия да изпълни  за да му станела пак наново гадже  Shocked Shocked Shocked направо онемях  #Crazy.
На всички болнички много бързо да оздравяват  Hug.

# 20
  • Мнения: 63
Здравейте и от мен.Скоро не съм писала,че покрай тия празници ми се събра много работа.И ние имаме проблем с гаджето.Не може да реши точно кое момиче да си избере.А те тия моми много палави.Направо се уплаших.Оня ден се прибира и ми вика ,че са го наказали защото едно момиче от класа му го гонило и го ритало.Ама това го правели всички момичета и постоянно се дразнели с тях(момчетата).Явно вече ги започва пубертета,а нашите момченца още им дай с колички да си играят.
Весела ваканция на всички и много хубави подаръци.Ние сме с ново колело.Това иска.И дано да понавали малко сняг та да поиграят децата. Hug

# 21
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Хм, а щерка ми /на 6 г./ онзи ден ми заяви, че не искала да има гадже, защото трябвало да прави секс  Mr. Green Stop

# 22
  • Мнения: 751
Хм, а щерка ми /на 6 г./ онзи ден ми заяви, че не искала да има гадже, защото трябвало да прави секс  Mr. Green Stop
JoyЛеле Айяла,тез деца повече от нас знаят. Crazy

# 23
  • Мнения: 511
Здравейте!Отдавна не съм писала,но бях доста болна.Днес нашите деца имаха  благотворителен базар,на който участваха самите те.Та събота и неделя имахме за задача да приготвят картички,снежни човечета ,елхички,ботушчета,сурвакници,питки и кравайчета.Бяха много въодушевени и щастливи,а сабраните парички са решили да ги дарят в дом за деца в Горна баня.
Днес им беше последния учебен ден и вече са във ваканция.

# 24
  • Мнения: 987
...Тя да вземе да му постави четири условия да изпълни  за да му станела пак наново гадже  .

sisil76, може ли да кажеш какви са били условията , за новото приятелство . Много ми стана интересно , на тази вьзраст какви ли биха били   newsm78

# 25
  • Мнения: 688
Здравейте!
Ние вече си имаме бебче в къщи, казва се Никола и се роди готов студент  Wink на 8-ми декември  Heart Eyes Изпращам ви една виртуална почерпка  Grinning

# 26
  • Мнения: 367
tsveta_pile,преди няколко дена гледах дали си родила,но още не беше писала,радвам се за вас  Hug Да ви е честит малкия юнак,а каката много да те слуша.Предполагам сега никак не и се учи  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 608
Честито! Много радост и любов семейството на Цвета! Heart Eyes Да расте жив, здрав и умен юнак Никола!
 Той не само с образованието ами и с името си е дошъл!  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте!
Ние вече си имаме бебче в къщи, казва се Никола и се роди готов студент  Wink на 8-ми декември  Heart Eyes Изпращам ви една виртуална почерпка  Grinning

Честито! Да сте живи и здрави цялото семейство! От това по-голяма радост няма Simple Smile    bouquet

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Честито и от мен, Цвета!  bouquet

Да сте живи и здрави всички!

Общи условия

Активация на акаунт