Второкласници във ваканция!/22/

  • 20 752
  • 377
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 719


Здраве и семеен уют, топлина и любов!!!

# 61
  • Мнения: 1 103
Честит имен ден на всички именници  живи , здрави и щасливи   bouquet

# 62
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Честит имен ден на всички именници! Бъдете живи и здрави!

# 63
  • Мнения: 367
Честито на именниците на патерици   bouquet
Катето е при баба си на гости и ни чака за нова година.Тази ваканция я отпуснах да си почине,че и на мен ми дойде множко  Crazy Нито пише нито смята,кефф  Whistling
Вие как сте,упражнявате ли се?

# 64
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Честита Коледа и весело посрещане на Новата година и от мен!  Laughing

Александър решава задачи и се упражнява по БЕЛ почти всеки ден. Няма как, класната им е дала домашни и за ваканцията  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 3 421
Весели празници! Живи и здрави! Много щастливи и усмихнати!

Моите деца са при баба и дядо ваканцията - супер. Категорично няма да я накарам да пише нищо. Нека си почине - всички бяхме много изморени преди празниците.
Чете от време на време нещо - ама тя сама си избира кога и колко.

Получиха безобразно много подаръци на Коледа - от бабите, от леля, от чичо, от вуйчо, от прабабите си, от семейни приятели...с мъжът ми решихме нашите подаръци да ги оставим за Нова година.
А колко шоколад изядоха ooooh! - накрая Кремена естествено се обрина цялата и прибрах всичко.

# 66
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Привет!  Hug
Как сте? Починахте ли си от единия празник, че вече наближава следващия?
Ние в нас се разболяхме, аз и децата. Много е неприятно на празник да има болни вкъщи.
Илин има малко домашни през ваканцията. Една част от тях вече е написал. Остават му само по математика.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Честита Коледа на всички!   bouquet
Пожелавам ви всичко най-хубаво на вас и на вашите семейства!

Пълните трапези взеха да ми липсват и чакам НГ с нетърпение.  Mr. Green
Детето е при баба си, а ние сме си направо младоженци с дребното, чак днес като се събудих ми беше неестествено тихо до оглушаване, нямаше къде да бързам да излизам и се чудя сега какво да правя, то почивка, почивка ама писва.  Laughing
Таня, оздравявайте!  Hug

# 68
  • Мнения: 367
Valeria,и аз съм така само с едното дете  hahaha много тихо,ей!Вече чакам комшийката от долния етаж да се качи да ме пита дали сме живи  Joy
Таня,бързо да се оправяте и новата година да ви донесе много здраве  Hug
galika81, Peace

# 69
  • Мнения: 297
И ние имаме домашни за всеки ден, засега по английски само сме готови, за другото го домързява...
Иначе също се поразболява, дано не стане по-зле!
Приятно мързелуване на всички  Grinning

# 70
  • Карлово
  • Мнения: 4 648
Мене всяка ваканция ме обхваща манията да създавам навици за самстоятелна подготовка у ученичката. Понеже няма достатъчно домашни купих един нов сборник със задачи, много по-добър от този на Просвета и всеки ден решава по 3 страници, пък аз пиша 6-ци в един бележник. Чете по 5 легенди от Старогръцките, адаптирани за деца с видимо удоволствие и като приключи с всичко е свободна като птичка.

# 71
  • Мнения: 367
=^._.^=,честит рожден ден!

# 72
  • Мнения: 719
=^._.^=, честит рожден ден!

# 73
  • Карлово
  • Мнения: 4 648
=^._.^= Честит Рожден Ден.newsm67
Много здраве и любов.

# 74
  • Мнения: 751
=^._.^= Честит Рожден Ден!
Нека твоите желания,бъдат мои пожелания.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт