Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема №8

  • 14 392
  • 271
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!
Добре дошли на новите момичета! Лека бременност!
Браво на Маноло Бланик и Мише за добри новини.
При мен за сега нищо ново освен, че миналата седмица леко прокървих след секс и оттогава наложих вето. Не се консултирах с лекар, защото бяха празници и защото бяха само няколко капки еднократно и повече не се появи, ама въпреки това много се стреснах. Веднага легнах и непосмях да помръдна с часове и само си мислех, как след малко ще видя някой кръвоизлив и ще трябва да ме карат по спешност в болницата.........., направо си изкарах ангелите. На какво ли може да се дължи това кървене, забравих да кажа, че съвпадаше с дните на последната ми менструация.
Тома е засега от мен, пожелавам ви весело посрещане на Новата Година.
 

# 241
  • Мнения: 127
Момичета и аз ви желая едно страхотно посрещане на новата година.Насладете се изцяло,защото от следващата ще сме с увеличен състав и тогава всичко ще е различно.
Така че насладете се преди промените и дано през юли се сдобием с най хубавите бебчета на света и бъдем едно много щастливи майки.

# 242
  • Мнения: 914
Здравейте, мерси за топлия прием и че сте ме включили в списъка Simple Smile Аз дотук не мога да се оплача - и аз освен сънливостта и честото пишкане нямах други оплаквания. Даже напрежението в гърдите беше само в самото начало и се успокои.
А що се отнася до коремчето - аз забелязвам не само малко коремче, а изобщо промяна в торса - тазът някак си е поразширил леко и талията като че ли е започнала да изчезва - абе едно такова равно е ... много странно ми е да се гледам.

Цветен прашец - чувала съм, че е нормално през първите месеци на датите на менструацията да има леко прокървяване. Сигурно е това.

Весело посрещане на Новата година на всички!

# 243
  • Мнения: 73
Здравейте и от мен ,моят термин е за 1 -ви юли ,но може и да пописвам и в темата на юнските мами, не се знае Laughing Искам да ви пожелая много приказно посрещане на Новата година ,за да започне тя подобаващо и да бъде успешна и най-вече плодородна!!! Все още не знам пола на бебчо , а някоя от вас знае ли го?!?

# 244
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Влизам да ви пожелая весело посрещане на новата 2009г, която ще ни донесе най-хубавите подаръци  Heart Eyes  Praynig

# 245
  • Мнения: 453
извинявам се за лошата новина в празничния ден, но да не се чудите какво става с мен - за съжаление загубих бебето.
не ми се говори повече, само ще ви пожелая юли месец всички да си имате живи и здрави бебчета

# 246
  • София
  • Мнения: 618
edna ot nas  Cry  Hug

# 247
  • Мнения: 232
извинявам се за лошата новина в празничния ден, но да не се чудите какво става с мен - за съжаление загубих бебето.
не ми се говори повече, само ще ви пожелая юли месец всички да си имате живи и здрави бебчета

Е НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ  Cry

# 248
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
извинявам се за лошата новина в празничния ден, но да не се чудите какво става с мен - за съжаление загубих бебето.
не ми се говори повече, само ще ви пожелая юли месец всички да си имате живи и здрави бебчета

Не мога да изразя с думи, колко съжалявам Cry. Едно ще ти кажа, поплачи си и се успокой, знай, че животът продължава, а щом е станало така, значи природата е имала причина. Горещо ти пожелавам скоро да те срещнем в редиците на очакващите.
Бъди смела и не унивай, животът е пред вас.  Hug Hug Hug Hug Hug

# 249
  • Мнения: 36
ne moga da si predstavq kakvo ti e-mnogo sazalqvam!

# 250
  • Мнения: 1 089
edna ot nas  , в този момент не мога да намеря думи...  Cry Съжелявам! Дано намериш сили! Прегръщам те  Hug

# 251
  • Мнения: 453
Благодаря ви, момичета, за милите думи, не се притеснявайте за мен, осъзнавам добре че това се случва в природата и наистина е ужасно като ти се случи, но някак човек трябва да го приеме. Знам, че ще си имам мойто бебче, само не се натъжавайте, искрено ви желая всичко най-хубаво и вярвам, че това ще е последната лоша новина в хубавата юлска темичка  Hug
Моля само да ме махне някой от заглавната страничка, че името ми там много би ме натъжавало...
Весело посрещане на новата година!

# 252
  • Мнения: 260
Edna ot nas, съжалявам много! Дано скоро се възстановиш и се включиш в друга отчетна темичка! Силни прегръдки от мен!

# 253
  • Мнения: 41
edna ot nas , много съжалявам Cry

# 254
  • Мнения: 332
 Shocked edna ot nas много съжалявам за това , което ти се е случило.

Общи условия

Активация на акаунт