90 Италиански рецепти за манджи,красота и ...весело изкарване на празниците !

  • 26 355
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
Zelig е единственото нещо, което харесвам и с радост гледам, ако не съм заспала пред телевизора:-))
Много свежо и остроумно. Номер едно са ми Крипстак и Петректек. Просто само като  ги видя  да влизат на сцената и започвам да цвиля.

# 16
  • Мнения: 1 545
Zelig е единственото нещо, което харесвам и с радост гледам, ако не съм заспала пред телевизора:-))
Много свежо и остроумно. Номер едно са ми Крипстак и Петректек. Просто само като  ги видя  да влизат на сцената и започвам да цвиля.



И аз много го харесвам!
Жувке, как да те намеря?
Ани, Кала, големи сте параноички бре!  ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 379
Цъ, аз не съм. Laughing Естествено, 4е така Ще кажа.
Нямам проблем да показвам и снимки онлайн, правила съм го неведнъж.
Но специално към Фейсбук имам предубеждения. Peace

Zelig тази година имаШе слаб сезон, оба4е. За разлика от миналата година, когато беШе истински вихър. Не мислите ли?
Аз тази година изгледах само 2 пунтате и пове4е не съм го пускала. Ина4е гледам в youtube вси4ките изяви на Checco Zalone, заЩото ме кара да се превивам на две от смях, и него не съм го пропуснала. Grinning

# 18
  • Мнения: 1 100
Привет дами Hug

Много хубава теми4ка, Дирок4е, цун Heart Eyes

Анииии, стига с тия Шампоани и маски за коса, ами кажи коли4ката как ееее? Laughing

Ленка, Ладисполи: аз и Раи Simple Smile Днес, след 1 4асово висене, успяхме Wink

Ина4е сме болни вси4ките, класика в жанра, по празниците Grinning Tired

Деска, гласувам. Как сте вие, мом4етата ти ? Simple Smile

До после
  bouquet

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 18:01 от dune

# 19
  • Мнения: 2 379
A, Шампоани. Аз всякакви теми обсъждам, не виждаШ ли? Simple Smile
Колата е непоклатима. Бетон! ... В смисъл, 4е стои паркирана и не помръдва, понеже не я карам. Laughing
Сега през седмицата няма как, понеже Симоне се прибира мнооого късно. 4акам събота и неделя, за да караме заедно. Сама ме е Шубе оЩе. Tired
Деси, да те питам неЩо за скоростите ... Имам P-паркинг, R-задна, N-спирка, D-движение и L-какво то4но е?? 4овекът в автокъЩата ми каза, 4е L е много къса скорост, която се налага да се използва много рядко, само, ако трябва да потегля нагоре при много стръмно нагорниЩе. Не знам заЩо, но неЩо не ми прозву4а много убедително този 4овек и затова търся потвърждение. Simple Smile
Имам и коп4е за спортно каране, което не предвиждам да използвам изобЩо никога. Миналата неделя, когато карах малко, един Смарт ме задмина много ядно. hahaha Аз, 4естно казано, много се засрамвам от такива неЩа. Когато другите Шофьори неЩо недоволстват, аз се спи4ам. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 100
Карай, карай; нЕма друг на4ин ина4е. аз отна4ало излизах сама ве4ер, по тъмно, когато по4ти няма движение, докато посвикна. След седмица така, метнах вътре и Раи и от тогаз нямаме спирка.
Ами да, освен Л аз имам и оШе едно Д3, коиото са за разни баири по принцип. Про4ети в упътването на колата. При мен едното е за по бързо набиране на скорост (Щот нали няма как да я смениШ Laughing и понякога по стръмен у4атък, нагоре, запо4ва да лази...) другото е като се пускаШ по някакви планински пътиЩа, за да не натискаШ непрекъснато спира4ка, тъй като ина4е прегрява. Това е май. в градски условия не са нужни тези опции, аз не ги ползвам за сега.
Оствяй да те задминват, ням да се спи4аШ. Правило: пропусни по бързата кола и псоле си скарай спокойно, без да мислиШ кой те "притиска" отзад Peace

# 21
  • Мнения: 247
Деси, гласувах !
Момичета, какво трябва да се приготви за ил натале по ит традиция?
Относно украса за маса открих това:
http://www.donnamoderna.com/La-mia-casa/galleria/il-centrotavola … atore.html?155713
Малко съм  Mr. Green фурто  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да не ви скапвам хубавите постове. До Коледа се надявам да ми е минало.
Никакви снимки и от това си препатихме преди години, съученичка на дъщеря ми без разрешение беше нацвъкала в сайтове за запознанства нейни снимки. Всякакви емоционални терористи съществуват. Мда! #2gunfire

# 22
  • Мнения: 438
Zdraveite.

Izviniavam se, che pisha na latinica. Ot sledvashtia pat shte pisha na kirilica.

Iskah da blagodaria na Desi i na vsichki vas, koito pojelaha da pomognat na Bobi. Za sajalenie se okaza che niama smisal, tai kato pravo da glasuvat imat samo potrebitelite registrirali se do 14ti noemvri.

Nie sme dobre. Sega jiveem v Ispania. Shte vi pisha v nai skoro vreme, obeshtavam.

Do skoro i celuvki

# 23
  • Мнения: 750
Ей Анджи тотално ни заряза,4ак в Испания сте забягнали Simple Smile
Аз гласувах ама явно не съм помогнала много Rolling Eyes,Що не каза по рано newsm78
Разкажи как сте,какво прави Матейко?Кой знае колко е пораснал Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 5 710
Holly1, традициите зависят от региона.
Коледа се сещам в момента само едно нещо – каппоне ( мъжки нереализирал се , но добре охранен петел, хаха).

Иначе за  Емилия Романия  е х-на доста обилна вечеря ( това е 24ти) - тортелли, пържена риба, ангуилла ( змийорка ли е това..).  Коледният обяд почва с капелетти ин бродо,  антипасти ( culatello), яде се котекино с горчица (бляк). Десерт торроне, сухи плодове. Аз на такъв обяд не съм присъствала и се надявам скоро да не ми се налага.

# 25
  • Мнения: 402
Ч Е С Т И Т   Р О Ж Д Е Н    Д Е Н   на Milix !!!!! newsm51 newsm59

# 26
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
зна4и и аз съм в отбора на паранои4ките, които с феисбук не искат да имат ниЩо обЩо  Mr. Green

за коледни манджи днес не ми се говори  Confused
аз Ще сложа едно яреШко да се самоприготвя и толкоз Ще ми е занимавката  Laughing

10cent's, от мен и макдирокова днес би трябвало да ти пристигне рикариката... ако в обедната по4ивка не са виснали вси4ки в поЩата  #Crazy

Шуре, не те смятах за нереШителна мацка, я хваЩай колата и по някоя друга кратка обиколка, докато не се по4увстваШ в твои води  Laughing

пп. идеята за обЩата кола върви от няколко години ве4е. ли4но за мен е неосъЩествима, не мога да бъда зависима от други хора, тъй като никога не знам предварително дали няма да се наложи да хвър4а до у4илиЩе или детска градина  Confused

# 27
  • Мнения: 2 379
Ще стане работата. С малко зор, ама Ще стане.
Ти, предполагам, си идвала някога по наШите земи (Valsolda - Porlezza) и може би знаеШ за какви тесни и криволи4еЩи пътиЩа става въпрос. С много спускане и много изка4ване при това. Sad Кофти е за Шофьор, който сега запо4ва.
Ина4е карането в град ми е ОК, ама къде този лукс? Първо трябва някак да се добера до града...

# 28
  • Мнения: 5 710
Миликс, сладурка такава! Честит Рожден Ден! Бъди здрава, все така добра и колоритна!


Съвсем не съм привлечена от идеята за обща кола - с деца, без деца - всеки да си знае кормилото.

# 29
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ще стане работата. С малко зор, ама Ще стане.
Ти, предполагам, си идвала някога по наШите земи (Valsolda - Porlezza) и може би знаеШ за какви тесни и криволи4еЩи пътиЩа става въпрос. С много спускане и много изка4ване при това. Sad Кофти е за Шофьор, който сега запо4ва.
Ина4е карането в град ми е ОК, ама къде този лукс? Първо трябва някак да се добера до града...

зна4и, без бой си признавам, 4е по тесни криволи4еЩи планински пътиЩа, аз не само не карам, но и предпо4итам да не се возя и понякога дори слизам  Confused
след втората бременност неЩо се повреди Шофьора в мен  Embarassed Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт