Официална петиция на сдружение "Зачатие" и фондация "Искам бебе"

  • 5 079
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
Подписах, успех!  bouquet Петицията е много човешки и хубаво написана. Hug

# 16
  • Мнения: 79
Подкрепям ви напълно и ви желая успех! Praynig

# 17
  • Мнения: 87
Утре Съветът за електронни медии ще решава има ли право Слави да говори така в своето предаване. И дали да бъде санкциониран за предаването, което посвети на жените с репродуктивни проблеми и нуждаещи се от ин-витро.

Вие искате ли Слави , след това което направи за жените в България, да бъде спрян или санкциониран?

Аз не.

Нека напишем писма:

КОНТАКТИ

СЪВЕТ ЗА ЕЛЕКТРОННИ МЕДИИ

Адрес: бул. ”Шипченски проход” № 69
гр. София
тел.: 02/ 9708810
факс: 02/ 9733769

e-mail: cem@cablebg.net

Ето моето:

Категорично възразявам срещу каквито и да било санкции спрямо Слави Трифонов и предаването му "Шоуто на Слави".Или спрямо телевизията, която го излъчва бТВ.

Слави има право да говори свободно по проблемите, които вълнуват много българи. Сценаристите му също имат право да говорят свободно.
БЕЗ ЦЕНЗУРА! СВОБОДА НА СЛОВОТО!

Вземете участие. Разнесете мълвата. Изразете мнението си. Напишете писмо.

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 20:14 от Ara_bella

# 18
  • Мнения: 3 835
Моля ви някой да каже (напише) какво точно е казал Слави. Не съм го гледала и нямам намерение да го гледам, не ми понася, но ако е казал все пак нещо смислено, независимо от подбудите му, и това е допринесло и помогнало на всички вас по някакъв начин, ще съм против санкционирането му. Макар да не вярвам той да е кой знае колко притеснен от всичко това, дори напротив, вероятно е търсен ефект.

# 19
  • Мнения: 87
На сайта на битиви има записи на предаванията на Слави. Виж тези от 15, 16 декември 2008. Трудно ми е да ги преразкажа.
Най-общо той защити каузата на жените с репродкутивни проблеми и правото им на фонд "Асистирана репродукция".
Както и категорично порица депутатите , позволили си да се подиграват с тези жени и да им предлагат да ги оплодят ин виво, вместо ин витро. Това е причината СЕМ да се самосезира.

# 20
  • Мнения: 3 835
Ясно, сетих се около какво се е въртяла приказката. Ще погледна предаванията. Hug

# 21
# 22
  • Мнения: 41
   Подписах. Разбирам болката ви и ви подкрепям безрезервно! Успех!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 7 039
Подписах

# 24
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Peace
в момента по БТВ в Отпечатъци върви дебат по въпроса със скандалното поведение на депутатите!

# 25
  • Мнения: 367
 PraynigВярвам, че Бог е с вас!!!

# 26
  • Мнения: 123
Подписах Peace
Желая ви успех.

# 27
  • Мнения: 307
Подписах. Нека всички гушнем по едно бебе за следващата Коледа.

# 28
  • Мнения: 1 470
Здравейте!!!
Аз съм жената която пусна темата за 14 януари,да пием чай пред парламента.Знам че някои от вас ще дойдат.Аз ще съм там и заради това което на вас ви се случва.Затова много ви моля,някоя да дойде с мен във Дарик радио в четвъртък,ще правят цял час предаване за този обявен общонароден протест,и помолиха да поканя и жена от вас.Моля ви,нека някоя да дойде,за подробности нека ми пусне тел.на лични,ще и се обадя утре!!!Поздрави!!!

# 29
  • Мнения: 3 835
В предаването ще ходим и ние от инициативата в подписа ми. Също смятаме да дойдем на протеста на 14-ти, за да подкрепим всички останали протестиращи, и заради нашите искания и действия, които сме предприели. Ще е добре да дойде и ваш представител, за да се обединим и кажем срещу какво протестираме. Hug

Общи условия

Активация на акаунт