Вече сме на 10 месеца, но се будим често през ноща

  • 2 248
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ицко е на 1.4 г. още се буди по 2,3 пъти на нощ..... Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 518
Ние сме на 1,4 и по цяла нощ се бyди #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 461
Ох,това ми е болната тема Confused Спи при нас,и се кърмим по цяла нощ.Ако е в нейното легло,трябва да ставам през 30мин. SadНО се успокоявам,че все някога ще отмине и това Peace
Надявам се щом избият зъбките да почне да спи спокойно Peace

# 18
  • Мнения: 1 484
Моя  е  на  2.1  и  още  се  буди  нощем  Но  педиатарката  ми  е  казвала  че  когато  има  газове  през  ноща   значи  има  колики  и  ли  нещо  му  дразни  стомахчето.

# 19
  • Мнения: 1 919
на 1 г и 2 месеца сме и се буди по 7-8 пъти в най-добрия случай....

# 20
  • Мнения: 2 334
Мисля че проблема е от зъбките.На дъщеря ми в момента и избиват и е някакъв ад Tired По цяла нощт се буди и пие вода  ooooh!

# 21
  • Мнения: 9
Моето момиченце е почти на десет месеца и се събужда през нощта по всяко време и през колкото си иска интервали. Така е откакто се е родила, първо го отдавах на колики, после на четири месеца ни избиха първите два зъба и все така си се събужда. Давам чай от лайка вместо вода, давам бибата, гушкам я, пея песнички. Някои нощи е по-спокойна, други не - ние все още се кърмим - само сутрин и вечер. Някой път ако съм яла някоя храна, която да предизвиква газове, след като я накърмя вечерта започва да се събужда през половин, един час.

# 22
  • Мнения: 1 877
Същата работа и при нас - до втората годинка се будеше през 2 часа.Направо бях пощуряла...После изведнъж започна да спи,без да се буди или поне не се будеше вече с рев,а сега пу-пу да не му е уроки - вече е на 2,2г.

# 23
  • BG
  • Мнения: 1 900
дъщеричката ми се будеше всяка нощ по няколко пъти докато не навърши две години,мисля че е нормално
Да и при нас беше така.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 758
И синът ми се буди още - понякога по един-два пъти, понякога по повече  Tired Чаках да навърши 2г и да спре - така бях чела из форума, че повечето спират да се будят на тази възраст, но нищо подобно.  Rolling Eyes Съвет не мога да дам, дано при вас този период е по-кратък!  Hug

# 25
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
моят син е на 1г и 5 месеца и се буди много,понякога през 10 мин,понякога на 2-3 4аса,но нощ без  да се събуди не е имал.

# 26
  • Мнения: 668
Здравей Весело. Как е Уилям? Скоро не си писала в нашата темичка  Sad
А по въпросчето: не помня откога не съм спала като бял човек, моята Сандра става поне 3 пъти да цока през нощта, понякога има газове също и пръцка и се успокоява само на гърда. Вода нощно време не предлагам, не виждам смисъл да залъгвам детето. Биба подавам само ако иска нещо да дъвче в просъница, и подменям когато е заспала гърдата с биба. А иначе сме стигали и до 6-7 будения през нощта. На мен никой не ми се меси, изрично съм предупредила, за кърменето... Детето е мое, циците (с извинение) са мои, аз решавам ще си го кърмя ли нощем или не.
Пожелавам ти по-спокойни нощи и всичко най-хубаво на теб и малкото слънце.  Hug

# 27
  • Мнения: 307
Синът ми се будеше така по няколко пъти на нощ,да пие вода ,да реве,да играе CrazyСпря на година и два месеца ,просто го преместихме в детската стая да спи сам и за една вечер се научи.Не е плакал,просто или му е дошло времето да спинка или ние сме му пречели Mr. Green
Мъничката обаче се будеше да суче през първия месец само и оттогава спи по цяла нощ без да се буди Simple Smile
Пожелавам на всички бебочета да започнат да спинкат ,че и мамите да се наспят Hug

# 28
  • Мнения: 2 015
Казаха ми, че ще е така до 3год.Дано е вярно и ми остават 8-9 месеца #Crazy

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Сина ми все още се буди по няколко пъти на нощ. На пръстите на едната ми ръка се броят нощите, през които е спал непробудно. Все някога ще спре, но кога не се знае  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт