Плаче, когато я къпем

  • 1 599
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 467

Подкрепям Джуличка. Моята дъщеря така плачеше. Дойде майка ми на гости, сложи малко по -топла вода и бебето беше спокойно и усмихнато.

# 16
  • Мнения: 6 274

Подкрепям Джуличка. Моята дъщеря така плачеше. Дойде майка ми на гости, сложи малко по -топла вода и бебето беше спокойно и усмихнато.
При нас пък точно майка ми с топлата вода беше проблема...  Wink
Веднъж сипа "по - топличка" според нея водичка, а според мен доста по - топла и детето като писнааааа...  ooooh!
Аз си знам колко време ми трябваше после, за да се отпусне пак малкото и да разбере, че водата не е толкова неприятна, а напротив - къпането просто е едно забавление както за него, така и за нас... 
Peace

# 17
  • Мнения: 250
Благодаря ви момичета за бързите отговори. Тая вечер още като почнах да я събличам ревна, а преди беше голяма радост. Ох дано е само период, че ми е мъчно.

# 18
  • Мнения: 2 111
Има такива периоди.Дъщеря ми плачеше до 6-7 месец докато я къпя.И сега от време на време плаче,имам чувството,че вече е по навик,защото така е свикнала- когато я къпя трябва да мрънка.Залъгвам я с играчки. В банята няма проблем,но няма търпение да я облека,за да й дам да суче.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дано е само период,който бързо да отмине Hug

# 20
  • Мнения: 1 233
Дано по-бързо да отмине тоя период. Моята дъщеря плачеше от раждането до към 40-ия ден при къпане. Peace

# 21
  • Мнения: 941
малката така един път ревна но аз я разгледах и установих че се беше подсекла подмишниците и явно като съм я намокрила и я е заболяло, отмина, има такива периоди

# 22
  • Мнения: 1 155
Ох мила, ние още ревем, а сме на 1.9 г. Изведнъж спря са харесва коритото и изпадаше в истерия, като я сложехме в него. После го махнахме и сега я къпем с душа, от който плаче още повече. От няколко дни реве само като й мием косата, но мисля че не й харесва много много къпането.

# 23
  • Мнения: 2 960
 ooooh!деца ,разни-характери още по различни
дъщиря ми се дереше яко ,чак се запенваше като я къпухме....опмина към 2 годишна възраст Tired
синът ми обожада да се плиЦка в коритото Mr. GreenСам вика "поливай ,поливай на главатаааа" Joy Joyммммдааааааа -обаче като трябва да го извадим от коритото-настава трагедията ooooh!сърдене ,цупене ,хваща се за коритото...него пък ЗОР да го изкараш Mr. Green
Така ,че всяко бебе hahaha с номера си!!! bowuu

# 24
  • Мнения: 294
Племенничката ми имаше такъв период, само като разбереше, че ще я къпят и издаваше истерични писъци. Проблема се махна, благодарение на играчките, които й дават докато се къпе.

# 25
  • Мнения: 3 092
Хм , бих я къпала след като стане от сън и е в добро настроение . Simple Smile
Вечер обикновенно децата  са превъзбудени и уморени .
Моята сега реве от душа , но иначе не е правила такива неща .
дано скоро отмине .

# 26
  • Мнения: 302
Нашият и той ако не държи нищо в ръце почва да се нервира.Пробвай със залъгалка.

# 27
  • Мнения: 250
Ох, дано отмине скоро този период. Тая вечер пак ще пробвам с играчки да я залъжа, стискайте палци!

# 28
  • Мнения: 250
Момичета, разгадахме мистерията около къпането  Laughing. Детето си удряло крачетата на това издаденото в коритото и в стените на коритото.За това милото така плачеше. Веднага поправихме грешката и спря да реве. Много съм щастлива. Благодаря ви, че се отзовахте толкова бързо Hug

# 29
  • Мнения: 1 484
Може  да е  наплашена  .

Общи условия

Активация на акаунт