Survivor 3 - дни преди ФИНАЛА

  • 57 964
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 1 200
# 1 201
  • София
  • Мнения: 1 891
Изпуснах ги,не съм знаела. Идвам от сайта на бтв-качени са вчерашни интервюта. Надявам се утре да може да го видим.

# 1 202
  • Мнения: 528
Аз не го догледах. Спас започна да плюе по Николай, да обяснява, че на него му било лесно на острова, Силвия го подкрепи като каза, че единственото нещо, което Николай е направил е, че си е осигурил удобства и оттам нататък му е било много по-леко, отколкото на тях, понеже те живеели с хора и въпреки това оцелели Rolling Eyes Както и , че за Спас били гласували повече от 6%, ама...После говореше за коалицията и доколкото разбрах си призна, че между тях е имало уговорка да си разделят парите. Еми как няма да оцелеят тогава, като е много по-лесно да оцеляваш с група хора с обща цел, отколкото сам  Rolling Eyes

# 1 203
  • Мнения: 1 095
Изпуснах ги,не съм знаела. Идвам от сайта на бтв-качени са вчерашни интервюта. Надявам се утре да може да го видим.
Ами всъщност не си изпуснала нито една смислена приказка  Mr. Green

# 1 204
  • Мнения: 528
Изпуснах ги,не съм знаела. Идвам от сайта на бтв-качени са вчерашни интервюта. Надявам се утре да може да го видим.
Ами всъщност не си изпуснала нито една смислена приказка  Mr. Green

Абсолютно!  Mr. Green

# 1 205
  • София
  • Мнения: 747
Аз не мога да вляза в Арена Confused,със старата регистрация не ме пуска,а нова не ми дава да си направя,сега не мога да гледам от начало

# 1 206
# 1 207
  • на пистата
  • Мнения: 5 891
захир,от вчера са качени от днес ги няма още

# 1 208
  • Мнения: 2 202
Какви строители, Спасе? Не знаех, че сме строителки...  Rolling Eyes

# 1 209
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз не мога да вляза в Арена Confused,със старата регистрация не ме пуска,а нова не ми дава да си направя,сега не мога да гледам от начало

На официалния им сайт ги има всички епизоди. Оттам гледай!  Hug
За днешното интервю ли е линкът?  newsm78

# 1 210
  • Мнения: 2 202
За днешното интервю ли е линкът?  newsm78

Да

# 1 211
  • София
  • Мнения: 1 891
Захир мерси сладко!  Hug
Ха,трябвало да поздрави Николай,не точно него де ,зрителите,защото не го харесва.  Wink

# 1 212
  • Мнения: 2 518
И после някой да ми разправя, че Спас не бил прост  ooooh! "Опасявам се в другия сезон да не се запишат само строители"  Shocked  Не каза нищо за себе си, а постоянно оплюваше Николай.Силвия и тя - било трудно на Острова на изгнаника, докато не си направиш удобства.Ако беше тя там дали щеше да си направи дори на половина толкова колкото Ники?Не мисля.Не мисля,  че и въобще някой друг би го направил.Всички го обявиха за лъжец, заради пустия лагер.Е, чакай малко, той си го  е направил - за него си е.Да не би случайно да е длъжен да им го покаже?Че откъде накъде пък.Той им направи в старото племе, а те го изгониха."Аз съм си емоционален" -  и заради тази своя емоционалност не отиде да поздрави победителя?Хах... За пореден път се убедих, че Спас не заслужава тази награда!

# 1 213
  • Мнения: 2 708
Ама тия и си вярват двамата...... благодаря за линка Peace

# 1 214
  • София
  • Мнения: 1 078
На мен много ми хареса твърдението, че на Ники му е било лесно, защото като хванел риби, те били само за него и си е ял на воля, а пък те като хванели 1-2 риби, трябвало да ги делят  Joy Joy Joy А що не си хване всеки по 1-2 риби, че да се наяждат и да не делят не ми стана ясно hahaha hahaha
Мноооого са зле вече hahaha

Общи условия

Активация на акаунт