Survivor 3 - дни преди ФИНАЛА

  • 57 888
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 2 317
... За пореден път се убедих, че Спас не заслужава тази награда!

 PeaceГледах интервюто,останах разочарована!
Поканили ги хората да кажат 2 думи за Сървайвър,те само за Ники говореха и го оплюваха -лесно му било на острова,ядял си риба ,имал удобства,не ходел по съвети,а видиш ли те милите ,гонели си хората,пък после тези хора трябвало за тях да гласуват...Демек много добри били,щото и гласовете им получили после....

Поне се извини на хората,че  се изниза така ,бил емоционален много.....
Със Силвето явно пак се бяха наговорили,щото и приказките им бяха едни и същи ,по всички задавани въпроси - на едно мнение и 2-мата  Joy

# 1 216
  • Мнения: 129
И аз ги гледах.
Спас е вече голям специалист по Сървайвър - обясняваше ни каква е същността на формата. А уж не беше гледал нито една серия, поне така твърди във визитката си.
Определено и двамата се бяха подготвили какво да говорят, сигурно са събирали мнения от форумите.
А това за емоционалността и онова за строителите ме уби!

# 1 217
  • София
  • Мнения: 357
Не можах да го изгледам! Издържах само 3 минути.  Sick То бива наглост, ама чак толкова...И Силвия ме разочарова много... #2gunfire

# 1 218
  • Мнения: 4 785
Пиша много бавно, че да ми осмислите думите.  Mr. Green Бъзикам се - просто бързам, че път ни чака, а и ми писна всеки телефонен разговор да е Сървайвър, всеки пост, но не мога да се въздържа

Ся какво не ви изнася от тях двамата - тва беше самата истина. Какво - разочаровахте се, че чичо Ники е първият предложил пари, предлагал през цялото време за гласове /успя и да си купи/, с обещание за делба завърши последния племенен съвет и си плю в лицето сам ли? Не е прав Спас, че да не изгониш никой, защото си седиш на острова, не ти носи никакъв негатив, защото никой не ти е обиден? И аз съм го писала това за делбата между тях - подхвърлени думи и той ся го каза - нито е обещавал, нито не е. По време на Сървайвър каза, че няма да дели пари с никой... ама не е като да е викал - елате пиленца при батко по 50 000 хил. Елате за глас еди колко си. Елате аз ще деля с най-близките хора.....

То още колко неща ше излизат за чичо Ники и колко още има да скачате докато поне вътрешно си признаете...ама има време.... пък може и да не се разочаровате - на него всичко му е простено.

А защо не харесва Николай е писано доста. Излизат тука някви статии с претенции за думи на Спас.... абе няма значение. Пълна пародия. И за кой да говорят - за леля Иванка ли? От Николай загубиха за него ест. ще говорят. Даже Николай продължава с обидите и злобата по разни вестници и предавания. Като междувременно не пропуска да каже колко дребна душа трябва да си да предлагаш пари - така е Ники - тука всички сме съгласни с тебе  Peace

Айде сега Весела Коледа  Heart Eyes

# 1 219
  • Мнения: 2 186
Къде прочете, Трейси, че някой е разочарован от Николай - напротив - Спас се има предвид?

# 1 220
  • Мнения: 528
Къде прочете, Трейси, че някой е разочарован от Николай - напротив - Спас се има предвид?

 Joy Едно си баба знае, едно си бае  Peace

Нормално е да го защитава, все пак му е дружка, но доводите не са никак основателни. Аз не виждам никаква връзка между последните десет поста взети заедно и този на Трейси  Thinking

# 1 221
  • София
  • Мнения: 1 078
Aма виж сега, Трейси... аз лично съм съгласна за негативите от изгонването, за подялбата на парите (чух как Ники каза, че ще ги подели с най-близките от Сървайвър), но да говориш, при това много уверено, че е много лесно да си на Острова на изгнаника, зщото си имаш, разбираш ли, удобства и се наяждаш от многото храна, защото не я делиш с никой... сорри, тук не съм съгласна с тези двамцата и сие. Naughty Това, че ти си неспособен и те мързи да си направиш подобрения и да хванеш риба, за да се наядеш, (защото нали всички знам как яде Mr. Green) не значи, че е лесно за други и трябва да омаловажаваш неговите постижения  Stop Това вече са дребни, ама много дребни историйки за хвърляне на прах в очите. Да си ги хвърлят там взаимно и да си вярват.

# 1 222
  • Мнения: 2 132
Честито Рождество Христово!

Сега гледах реклама на Комиците и Ники ще гостува при тях в Петък. Слизаше по стълбите на залата с един мотор Grinning

# 1 223
  • София
  • Мнения: 357
Честито Рождество Христово!

Сега гледах реклама на Комиците и Ники ще гостува при тях в Петък. Слизаше по стълбите на залата с един мотор Grinning
Честита Коледа!

Мерси за инфото!

# 1 224
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
Нека се научим да прощаваме
нека бавно остаряваме
нека повече се обичаме
на себе си нека да приличаме!
Нека бъдем по-добри
не само в такива дни!

честита uf.eod ;f;r'ejd

влизането на ники с мотора не ме учудва ,точно в негов стил

# 1 225
  • София
  • Мнения: 15 254
Парите та парите.....
Силвия каза, че на нея Николай пари не й е предлагал. Като даде думата на Спас, че бил "специалист" по този въпрос да каже, че Николай е предлагал пари, и той не потвърди.
Докато те не отрекоха, че са имали договорка за подялба на наградата-в тази игра само с коалиция можело да стигнеш до победата. После взеха да се измъкват с някакви усуквания: "Ама то не се знае щял ли победителят всъщност да раздава пари, щото обещаното не било като даденото ....."
Обвиняват Николай в собствения си грях.
Само дето им е криво, че не успяха да си поделят 250 000 лева и сега е по-красиво да се правят, че стоят над нещата и над онази дребна душица-победителят.  Laughing

# 1 226
  • Мнения: 1 726
И това за строителите беше адски тъпо, много ми се ще да видя, как аджеба управлява ресторант с този завиден умствен багаж. Според мен, в живота му всичко му идва даром и сега, като се опита да направи нещо сам и то не стана, целият свят му е виновен. Аман от мамини (татини ) синчета, оня Денислав в ББ беше същия, пфу... ooooh!

# 1 227
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Чета ви и понякога си мисля, че сме гледали май различни предавания. След всеки спечелен двубой Николай получаваше припаси за три дни. Даваше на победения основно боба. И какво му беше трудното да си на този остров след като си се погрижил за послона. а стига бе, май и вие едно си знаете и това си пишете. Имаш припаси, хващаш си по една рибка, а може и без нея, гледаш си кефа и чакаш следващия изгонен. Не си в напрежение, не се разправяш с никой, гледаш си спокойствието, релаксираш. Другите играят цели три игри повече от теб.

Какво се хващате пък за строителите - Спас си го каза с насмешка - ще ходят хора, които се правят добре със строителството, защото изглежда хората гласуват за този, който умее да си построи подслон и да си направи стол и чадър от подръчни материали, а не този който оцелява освен физически а и социално, играе и се бори повече.

Не разбирам и какво лошо има в коалициите. От тези формати, които съм гледала нито един единак не е спечелвал състезанието. За да стигнеш дотам ти трябва подкрепа на съветите.

# 1 228
  • Мнения: 528
Miriel, не разбирам за кава борба говориш, след като игрите им бяха предопределени, както и  съветите и хората, които ще си тръгнат  и въобще цялата игра вървеше по техните правила  Peace За какво напрежение говориш??? Напрежение им създаде Николай с присъствието си, за което можем само да му благодарим, понеже иначе играта за много от нас щеше да приключи много отдавна и щеше да е поредният скучен епизод на Сървайвър, но не би  Grinning
Какво против имаме коалициите ли??? Хмммм, ми май ни е писнало от такива, въз основа на които някой си някъде по някакъв начин определя до някаква степен начинът ни на живот , не мислиш ли? Крайно време е някой да се опълчи срещу тях, така както Никой направи в Сървайвър  Peace

# 1 229
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Miriel, не разбирам за кава борба говориш, след като игрите им бяха предопределени, както и  съветите и хората, които ще си тръгнат  и въобще цялата игра вървеше по техните правила  Peace За какво напрежение говориш??? Напрежение им създаде Николай с присъствието си, за което можем само да му благодарим, понеже иначе играта за много от нас щеше да приключи много отдавна и щеше да е поредният скучен епизод на Сървайвър, но не би  Grinning
Какво против имаме коалициите ли??? Хмммм, ми май ни е писнало от такива, въз основа на които някой си някъде по някакъв начин определя до някаква степен начинът ни на живот , не мислиш ли? Крайно време е някой да се опълчи срещу тях, така както Никой направи в Сървайвър  Peace

Стига с тази политика моля ви се Naughty Ми коалицията на Пачека, която не се осъществи Thinking Нямаше да има напрежение и ако те бяха почнали да вадят според номерата всички от племето Мого-мого. Николай също и търсел коалиция и се е пробвал да направи, но с неговия характер никой не го издържа.

Ако смятате, че в следващия Парламент няма да управлява Коалиция жестоко се лъжете.

Общи условия

Активация на акаунт