Дядо Коледа подаръци дарява, ЮЛЧЕТО елхата украсява

  • 22 801
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 845
Момичета вие изморявате ли се бързо?
Охо, изморявам се много, ама аз го обяснявам от болестта ми. Пък може и вече от възрастта да е  Rolling Eyes Пък и като искаме да сме перфектни май сами сме си виновни. Понякога се замислям защо толкова се вихря из къщи макар, че ми е уютно и готино като ми е подредено. Почти никой не идва у нас, но нали го правя заради моите мъжлета. Жалкото е, че съм се натоварила с всичко. Мъжът ми се връща късно и ми е неудобно да му кажа да ми помогне. Кръста ме боли от няколко дни. Но аз не се спирам за миг на работа и много ходя в снега. Гледам докато не са дошли всичките поръчки да си свърша инвентаризацията и това ми идва на нагорнище  Tired Ама карай всичко ще мине и замине. Много ми се иска от доста време да отидем на гости у една приятелка от няколко месеца. Тя си знае коя е Heart Eyes Само дето нямаме парички. Sad Така ще се разтоваря Simple SmileНо понякога нещата, които трудно ги постигаме са по-сладки. Wink

# 286
  • Мнения: 314
Тези дни никой не пише Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 326
  bigdance2 За много години на всички! Много щастие, здраве и късмет за всички вас мили момичета и вашите съкровища малки, големи и още по големи. Обичаме ви с Криси много.

Аз се завърнах от разходката в Америка. Видях това- онова. Най-важното е че се разтъжих с братчето. Той е добре  Praynig работи, развива се и сега още повече ми липсва. Но ако е казано пак ще отидем този път с мъжо на лято.  Flutter
Криси се е справил добре без мама. Не е признавал никой друг освен тати. ИСкал е тати да храни, облича, играе, въпреки че имаше 2 баби и леля и каки, но не и не само тати Пламче.  Laughing
Аз ги гледах свеки ден по скайпа и се успокоявах като го виждам спокоен и усмихнат. Натъжаваше като ме чуе, но се и радваше.

Налетището ме чакаха и първата му реакция беше ето я мамааа. А втората мамо къде са подаръците.  hahaha Показах му че са в чантата и като ме гушна - мама си поплака доста, но от радост.  Embarassed
След това 3 дни бяхме като залепени, нямаше секунда в която да не сме докоснати. Страхотно беше  Blush
Сега вече всичко си е по старому той ходи на ясла, аз на работа, а вечер се гушкаме и си играем тримта с тати. Стигнах до извода че нама по прекрасно от това мама и тати да се обичат и да си се радват на малкото същество, въпреки кризите  Naughty Имаш си щастливо семейство другото се оправя някакси.
Хайде стига че стана цял роман.  Blush

# 288
  • Мнения: 433
Мама Дани, добре дошла на нашенска територия Hug
Аз все по-трудно се отскубвам от Алекс.Направо не зная как ще я карам ooooh!Вчера като го оставихме на вилата и баба му реши,че трбява да му каже,че отиваме за хляб,а той само се огледа и й отвърна,че има хляб и просто няма къде да мърдаме SickМай ще трябва да измисляме по-хитри лъжи newsm78
Арлина,направо ме засрами с тези килограми на Зоя.Ние в петък бяхме на контролен и едва хващаме 13 кг. Rolling EyesТо няма спиране това същество,как да качи някой друг килограм.
Момичета,няма ли на английски или немски вариант на Ла редут?Френският нещо не ми върви  Mr. Green

# 289
  • Мнения: 1 298
Тиция много е лесен сайта,френски не ти трябва да знаеш  Hug

Ето ти преводач http://translate.google.com/translate_t#fr|bg|

Мама Дани добре дошла и пишете по-често  Heart Eyes

# 290
  • Мнения: 314

Арлина,направо ме засрами с тези килограми на Зоя.Ние в петък бяхме на контролен и едва хващаме 13 кг. Rolling EyesТо няма спиране това същество,как да качи някой друг килограм.

То и ние сме така,голяма енергия,голямо нещо. ooooh!Ама тя Зоята е доста едра,та затова.Не е дебела с тези килограми,изглежда си съвсем нормално,просто е много висока,може вече почти метър да е.Копувам вече дрешки за 4-5 години. Mr. Green

# 291
  • Мнения: 2 483
Добре дошла мама Дани!

Аз пък преди не можех да се отделям от Юл все ревеше,аз ако излезна реве за мен,а баща и като излиза му казва чааооо,и сега от както ходя на лекции всеки път и обяснявам че отивам на училище и ще се върна казваме чао,в началото ревеше,но вече и тя ми казва чао,изпраща ме целуваме се и така,свикна постепенно като видя че се връщам,а снощи излизахме и даже с баща и ни изпрати двамата и ни казва айде чао мамо тате Mr. Green

# 292
  • София
  • Мнения: 688
Арлина, верно ме уби с тия килограми. Яна май няма и 12 кг, под 90 см е със сигурност.

Ели, ние сме наобратното, аз като излезна или си идвам, все едно нищо, а заради баща си ще опищи къщата. Тия празници така свикна да си е вкъщи, че току ме кара да му се обаждаме да си идва. И свикна да си играе с него, а не да се занимава сама и сега само ме търси да й участвам в игрите, което никога не е било  Rolling Eyes.

Мама Дани, вярно е, че човек се научава повече да се радва на нещо, когато види какво е когато го няма  Wink.

Иси, как да не се уморявам, аз ако Яна реши да не спи следобяд, че да си почина и аз, направо издишам.

И мен май ме зарибихте с тоя Ла Редут. Аз нямам проблем с френския, но ми е малко трудно да избирам само по снимка. Тия дрешки, дето Пиги ги беше купила, по снимка никога не бих ги избрала, а като гледам, направо са супер върху Цветето.

# 293
  • Мнения: 708
Мама Дани   Hug
 Вие направо ме заинтригувахте с тези мерки и теглилки .Когато беше болен милото беше около 12-13 кг. ,но явно детенцето ми взе да се възстановява и сега е 15 кг. и 97см.
И аз се заребих с този Ла Редут ,но честно да си призная гледам като индианец Embarassed

# 294
  • Мнения: 590
Ева е доста дребничка, 88 см. я мерих преди няколко дни, няма и 12 кг. А тук от 1 месец доста е порастнала на височина. Поумаляха и панталонките. Аз от La redoute  съм много доволна, особено сега, когато има такива намаления. Дрешките излизат без пари направо. От миналата зима съм накупувала на Ева всякакви размери. И качеството е доста добро според мен. За себе си понякога не уцелвам размера, ама здраве да е.Ева започна да си ляга много късно тези дни. Вчера седя до 11 часа, при условие че в осем и половина вече е заспала. Като не ходи на ясла сега  явно не се изморява достатъчно. И сутрин спи до по-късно. Аз нямам проблем с изпращането. Пожелава ми даже приятна работа.

# 295

Общи условия

Активация на акаунт